Podsumowanie sezonu 2012

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Artur Mazur

Re: Podsumowanie sezonu 2012

Post autor: Artur Mazur » niedziela, 21 października 2012, 22:03

Radny Siudek zachowuje się jak typowy współpracownik służb TW Bolek Wałesa ,
- Jest za, a nawet przeciw .

Żałosne :(

Obrazek

Adam Wroński

Post autor: Adam Wroński » poniedziałek, 22 października 2012, 09:43

Radny Siudek ma wątpliwości i to jego niezbywalne prawo. Pomimo wielu dalece niestosownych, często niesprawiedliwych i wręcz obraźliwych uwag i opinii kierowanych pod jego adresem na tym forum, potrafił wznieść się ponad pewne pokoleniowe podziały, zapomnieć osobiste urazy i ze swoimi najbliższymi pojawił się na Festiwalu. Był, zobaczył, posłuchał, zakupił festiwalową koszulkę i na forum, publicznie wyraził swoją opinię o imprezie. I za to mu SERDECZNIE DZIĘKUJĘ. Który z radnych czy urzędników potrafił zachować się tak przyzwoicie ?
Przekonując do idei Festiwalu, odbyłem wiele rozmów. Te, prowadzone z panem Włodzimierzem pokazały, że mnie wysłuchał i wiele argumentów uznał za słuszne. Jeżeli wątpi, to należy z nim dalej otwarcie i szczerze rozmawiać i przekonywać. Spokojnie i cierpliwie należy także rozmawiać z przedstawicielami ratusza, policji i wszystkimi, którzy imprezy nie akceptują. Rozmowy te muszą być jednak szczere i partnerskie. Z jednej strony zwolennicy festiwalu nie mogą być traktowani jak gówniarze, "brudasy" i "ćpuny" ! "...Do tematu podchodzimy profesjonalnie i chcemy rzeczowej rozmowy!..."/Grabarz/
Z drugiej strony, nie można jeszcze przed rozpoczęciem dyskusji zrażać do siebie przyszłych rozmówców. Tak właśnie uczynił powyżej kolega Smerf. Kolejny niesmaczny wpis żałosnego autora. Proszę mi wierzyć takie wpisy nie pomagają Grabarzowi i jego współpracownikom.
Nawiązując do sprawozdania policji, przyjmuję je z ogromnym dystansem. Oczywiście w przyszłości takie oceny nie mogą się powtarzać! Pamiętajmy jednak o następujących, znanych powszechnie powiedzeniach:
"Papier przyjmie wszystko" i ... " Daj mi człowieka, a ja mu paragraf znajdę"

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » poniedziałek, 22 października 2012, 15:09

Jeśli chodzi o raport Policji... Było jasne od samego początku, że pan komendant ma pewną tezę. Otóż teza ta polega na tym, że Warhead jest "niebezpieczną imprezą". Niestety brakło dowodów na poparcie owej tezy i co gorsza, impreza cieszyła się poparciem Burmistrza i Wydziału Promocji, zatem przyjęto jedyną słuszną i jakże doskonale nam z historii XX-wiecznej Polski znaną metodę znalezienia brakujących dowodów. Operacja iście nostalgicznie staroszkolna i całkowicie udana, co nie wiem, czy dla pana komendanta jest komplementem, czy też wręcz przeciwnie, zależnie jak podchodzimy do pewnych kwestii z rejonów zainteresowań pana Macierewicza oraz IPN. :)

Niestety, obawiam się, że owe statystyki wykroczeń są żałośnie słabe, ponadto wszyscy już wiedzą, że są naciągane, zatem nic w zasadzie nie dowodzą i nic nie zdziałają. Obiecuję solennie niniejszym, że w przyszłym roku w czasie Warhead pomogę Policji, bo żal patrzeć na tyle wysiłku idącego na marne i to za publiczne pieniądze. Mam zamiar rozrzucać wszędzie papierki po gumach i cukierkach, na głos przeklinać, paradować z otwartą butelką wódki, przechodzić w niedozwolonych miejscach, pisać markerem na pobliskich murach "Gucio jest gupi", rzucać butelkami w drzewa, głośno udawać jelenia na rykowisku w środku nocy, rozpalać ognisko w niedozwolonych miejscach i tak dalej. Cel jest szczytny, ambitny i chętnie przeznaczę nań własne fundusze, które zasilą kasę usteckiej Policji - mam zamiar dziesięciokrotnie powiększyć liczbę wykroczeń na Warhead! Jak ktoś chce mi pomóc, dajcie znać, akcja zbierania papierków po cuksach niech już się zacznie, będziemy ich dużo potrzebować!

Dziecinada? Owszem. Jak mamy się bawić jak dzieciaki, to wszyscy. :)
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » poniedziałek, 22 października 2012, 20:30

Relacja ze spotkania.

Na koniec p. Traczyk poprosił radnych i władzę,
o zwiększenie budżetu promocji . Poparli go inni uczestnicy.
Rzecznik zapowiedział , że pobiegnie 1000 razy dokoła Ratusza jak dostanie 1 mln na promocje.

Koniec , kropka,

PS: ŁoŁ 35 ludków czyta forum, na coś czekają :roll:

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » poniedziałek, 22 października 2012, 23:51

Z mojej strony sprawozdania nie będzie. Niech ludzie nauczą się przychodzić do ratusza na spotkania i brać odpowiedzialność za to, co się dzieje w ich mieście.

Żałuję tylko, że radni E.Zając, K.Błądkowski i W.Siudek nie zaszczycili mieszkańców swoją obecnością.
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » wtorek, 23 października 2012, 06:33

Filmy będą tradycyjnie jutro.

errorkowski

Post autor: errorkowski » wtorek, 23 października 2012, 12:58

z zasady bywam na każdym spotkaniu z mieszkańcami w różnych sprawach ale tym razem musiałem pilnie wyjechać w ważnych sprawach rodzinnych i wróciłem w poniedziałek około godz. 20 tej. Za moją niobecność przepraszam .radny
K.Błądkowski.

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » wtorek, 23 października 2012, 23:31

Ja mam tylko jedno pytanie... Kim jest pan Stasiu? Był boski! Był taki, taki... jak to ująć, by nikogo... Archetypowy! :D
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » środa, 24 października 2012, 00:41

Artur Mazur pisze:Filmy będą tradycyjnie jutro.
Lubię słowo , jutro,
ponieważ nigdy, nie jest to dzisiaj.
( o słowie pojutrze, wypowiem się jutro :wink: )

Tłoków nie był.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » środa, 24 października 2012, 09:01

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » środa, 24 października 2012, 14:15

Pytanie do Naczelnika promocji i dyskusja.

Na początek zgaszona światło , aby ludzie nie bali się zabierać głos ;)

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » środa, 24 października 2012, 16:10

Długo było o Warhead Festival

Edward

Post autor: Edward » środa, 31 października 2012, 21:27

Grabarz napisał: "Żałuję tylko, że radni E.Zając, K.Błądkowski i W.Siudek nie zaszczycili mieszkańców swoją obecnością".
Z przyjemnością przeczytałem te słowa znaczące, że nasza nieobecność natychmiast jest zauważalna. Nie dotyczy to w równym stopniu wszystkich radnych?
Bardzo lubię brać udział w takich spotkaniach, ale nie zawsze jest to możliwe. Tym razem w czasie spotkania żeglowałem gdzieś między Szwecją a Finlandią, przeprowadzając do Ustki kupiony w Szwecji jacht. W innym terminie nie mogłem tego zrobić.
Wiele tematów poruszanych w czasie spotkania omawialiśmy również na komisjach RM, więc jakiś pogląd na nie mogłem sobie wyrobić. Mam nadzieję, że po przeszłorocznym sezonie wszyscy będziemy bardziej zadowoleni.
Edward Zając

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » wtorek, 6 listopada 2012, 10:12

Edward pisze:Mam nadzieję, że po przeszłorocznym sezonie wszyscy będziemy bardziej zadowoleni.
Edward Zając
Nie mam najmniejszych wątpliwości.

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » wtorek, 6 listopada 2012, 12:04

Ja myślę, że trzeba zlikwidować bibliotekę :!:
:lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » wtorek, 6 listopada 2012, 16:50

chlopak_z_ustki pisze:Ja myślę, że trzeba zlikwidować bibliotekę :!:
:lol: :lol: :lol:
:D

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » środa, 23 października 2013, 22:32

Podsumowanie sezonu turystycznego w Ustce 2013
http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /131029807" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ