Moderatorzy nowi?

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Mirek

Moderatorzy nowi?

Post autor: Mirek » czwartek, 25 października 2012, 13:46

Moderatorzy: ewieczorek, rzecznik, mksiazkiewicz

Przeoczyłem zmiane modów?
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Artur Mazur

Re: Moderatorzy nowi?

Post autor: Artur Mazur » czwartek, 25 października 2012, 15:13

To dzisiaj, a któż to taki ,
zaraz ktoś dostawał dzisiaj nagrody od burmistrza
z forumowiczów za udział w głosowaniu

PS: Na czerwono to administratorzy.

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » czwartek, 25 października 2012, 15:27

Moderator to administrator?
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Pykens

Post autor: Pykens » czwartek, 25 października 2012, 15:42

Mirek pisze:Moderator to administrator?
Administrator:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Administrator_(informatyka" onclick="window.open(this.href);return false;)

Moderator:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Moderator_(internet" onclick="window.open(this.href);return false;)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 25 października 2012, 17:38

Oblookamy jaka bedzie to jakosc moderowania i czy takze w godzinach wieczornych :D
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Charles Garnier

Post autor: Charles Garnier » czwartek, 25 października 2012, 17:59

Elveeza nikt nie zastąpi.

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » czwartek, 25 października 2012, 18:01

elveez pisze:Oblookamy jaka bedzie to jakosc moderowania i czy takze w godzinach wieczornych :D
Chyba nie podejrzewasz , że Jacek tak wcześnie idzie spać,
ponadto mało wpisów , nie ma co moderować.

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » czwartek, 25 października 2012, 18:35

Dziwi mnie ta zmiana... Kto jest odpowiedzialny za zmianę moderatorów? Z tego co wiem, to forum podlega rzecznikowi. Czy była to decyzja burmistrza? Jako forumowicz uczestniczący aktywnie w dyskusjach na tym forum od lat chcę wiedzieć KTO (imię i nazwisko) wydał decyzję o zmianie moderatorów usteckiego forum :?:
Komu bezpośrednio podlegają nowi moderatorzy :?:
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
Charles Garnier

Post autor: Charles Garnier » czwartek, 25 października 2012, 18:44

Ja myślę, że ta idea wyszła od pana Ryszarda. To takie słupskie, wyrzucać dobrych społeczników. :(

Jeżeli się mylę, to proszę nowe administratorki o sprostowanie.

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » czwartek, 25 października 2012, 18:51

Uprzejmie informuję, że o zmianie moderatorów (nowymi administratorami zostali urzędowi informatycy) dowiedziałem się od jednego z forumowiczów. Również o tym, że kolor mojego nicka zmienił się z czerwonego na zielony.

Z pełną stanowczością pragnę oświadczyć, że zmiana moderatorów nie była konsultowana ze mną. Z tego, co zdążyłem ustalić, odbyła się również bez wiedzy burmistrza i pani sekretarz.

Ze swojej strony mogę wyrazić tylko ubolewanie, że taka sytuacja ma miejsce, a elveez i maj, jak i cała społeczność forumowa, nie zostali poinformowani o tej decyzji.

Mimo że od jutra jestem na krótkim urlopie, pojawię się na chwilę w ratuszu, by w obecności burmistrza wyjaśnić sprawę.

Od przebiegu tej dyskusji uzależniam swoją dalszą aktywność na forum.

Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » czwartek, 25 października 2012, 20:17

UWAGA !!!
W dniu dzisiejszym (25.10.2012) została uruchomiona procedura rewolucyjna w samorządowym forum miasta Ustka. Wyrzucono dwóch społecznych i niezależnych moderatorów na bruk (Elveeza i Maja). Zdegradowano profil "rzecznik" z administratora do moderatora. Dodano też dwa nowe profile ("ewieczorek" i "mksiazkiewicz") jako administratorów forum. Co ciekawe w realu te panie, zdaje się, są podwładnymi pana Cegły, natomiast w świecie wirtualnym górują nad nim. Czerwono się zrobiło, że hej, ale w zasadzie czerwono jest od 45...
Chodzą słuchy, że nadprezydent Rychu chciał całkowitego usunięcia tego samorządowego forum. Widać doszło do jakiegoś pseudokonsensusu. Wyrzucono niezależnych moderatorów i dodano dwie pracownice ratusza na administratorów. Ciekaw jestem, jak teraz tam będzie z wolnością wypowiedzi...
Źródło - forum GP24

http://forum.gp24.pl/usteckie-dziadostw ... ge__st__20" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » czwartek, 25 października 2012, 21:09

Witam serdecznie nowych moderatorów :)
Z pełną stanowczością pragnę oświadczyć, że zmiana moderatorów nie była konsultowana ze mną. Z tego, co zdążyłem ustalić, odbyła się również bez wiedzy burmistrza i pani sekretarz.

Ze swojej strony mogę wyrazić tylko ubolewanie, że taka sytuacja ma miejsce, a elveez i maj, jak i cała społeczność forumowa, nie zostali poinformowani o tej decyzji.
Uuu, ustecka hydra ma kilka głów... Fascynujące. :) Kim i czym jest ta, która naprawdę rządzi? Nie mogę się doczekać, by poznać. :twisted:
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » czwartek, 25 października 2012, 22:34

rzecznik pisze:Uprzejmie informuję, że o zmianie moderatorów (nowymi administratorami zostali urzędowi informatycy) dowiedziałem się od jednego z forumowiczów. Również o tym, że kolor mojego nicka zmienił się z czerwonego na zielony.

Mimo że od jutra jestem na krótkim urlopie, pojawię się na chwilę w ratuszu, by w obecności burmistrza wyjaśnić sprawę.

Od przebiegu tej dyskusji uzależniam swoją dalszą aktywność na forum.

Pozdrawiam serdecznie
Ale cyrk :lol:
Duchy, hakerzy, przejęli władzę w usteckim Ratuszu i to w trakcie sesji.
Opanowali serwery, czy coś jeszcze ???

Awatar użytkownika
Charles Garnier

Post autor: Charles Garnier » czwartek, 25 października 2012, 22:37

To już podpada pod paragraf zamach stanu i zorganizowana przestępczość o charakterze zbrojnym!
Mam nadzieję, że nieznani sprawcy Jacka i Elveeza szybko odblokują.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 25 października 2012, 22:53

Nikt nas nie zablokowal :) Pozdro ;D Zmienily sie barwy ... jakim cudem :D Ja? niebieski? LOL !
Lubeee too
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

pieroog

Post autor: pieroog » czwartek, 25 października 2012, 22:56

no to robimy ten bunt czy nie :P ??
NoBody is perfect,my name is NoBody...

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » czwartek, 25 października 2012, 22:56

Nie udało się kandydatowi do jazdy taczką Kwiatkowskiemu usunąć forum to próbuje pewnie przynajmniej zatkać usta forumowiczom. W końcu komuchowaci towarzysze zawsze lubiłi cenzurę a nie znosili krytyki. Może się okazać, że to początek końca tego forum. Czy forumowicze sami przestaną pisać w geście protestu, czy ich wypowiedzi będą wycinane przez pracowników ratusza to wyjdzie na jedno, właśnie na to o co chodzi Kwiatkowskiemu.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » czwartek, 25 października 2012, 23:00

Charles Garnier pisze:To już podpada pod paragraf zamach stanu i zorganizowana przestępczość o charakterze zbrojnym!
Mam nadzieję, że nieznani sprawcy Jacka i Elveeza szybko odblokują.
Widzę mgłę i wybuchy ...

To kara za zbanowanie Smerfa Marudy 2 lata temu ,
na miejskim forum usteckim,
nie dane było mu pisać o ew. przyczynach katastrofy samolotu w kwietniu 2010 ,
wątki były kasowane,jako nie na temat,
wstyd moderatorzy.

Jego ostatni post:
Miałem awarię netu,
sorry.
_______
Krótko o katastrofie samolotu prezydenta.

http://forum.gp24.pl/index.php?showtopi" onclick="window.open(this.href);return false; ... 0&start=60

Blog - http://smerfmaruda.salon24.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 25 października 2012, 23:31

Smerf, Prosimy CIE ...
Grupa zwolennikow konspiracji ;]
Obrazek

Pykens

Post autor: Pykens » piątek, 26 października 2012, 02:21

Proponuję komisje śledczą ds. usunięcia forum Macierewicz na przewodniczącego!

ODPOWIEDZ