Strona 1 z 3

Ustka w Google Plus.

: piątek, 28 grudnia 2012, 11:52
autor: Villa Banita
Szanowni mieszkańcy, turyści i sympatycy Ustki.

Miło mi poinformować, że Ustka ma swoją "społeczność" na najbardziej dynamicznie rozwijającym się portalu społecznościowym, jakim jest Google Plus.

https://plus.google.com/u/0/communities ... 6410733843" onclick="window.open(this.href);return false;

Zachęcam wszystkich forumowiczów do zaistnienia w naszej społeczności, a także do polecenia go swoim znajomym.

Pokażmy Światu jak pięknie jest nad polskim morzem, dajmy innym szansę poznania uroków polskiego, nadmorskich miasta- Ustki.
Wklejajmy wszelkie informacje, opisujmy wydarzenia, umieszczajmy zdjęcia z Ustki, plaży, okolic, komentujmy, niech wiedzą wszyscy, że Ustka, polskie morze jest warte zachodu, aby je zobaczyć, odwiedzić, nawet się w nim zakochać! Niech stanie się, poprzez istnienie na większości portali społecznościowych, naszą wizytówką :)

Według Mohammada Gawdata, szefa Google na rynki wschodzące, aż 40 proc. ludzi szuka informacji w Internecie. Trudno się zatem nie zgodzić z opinią, iż miejsce nawet bardzo piękne, najpiękniejsze, którego nie ma w sieci, tak naprawdę nie rozwija się wcale, nie istnieje na mapach turystycznych współczesnego Swiata.


Pozdrawiam serdecznie

Re: Ustka w Google Plus.

: sobota, 29 grudnia 2012, 01:08
autor: iXik
bzdura! :lol: :lol: :lol:

wszyscy (czytaj: CAŁY internet) nabija się z google plus, że nikt z tego nie chce korzystać.

sam używam igoogle od jego zarania, ale jak ogłosili że za dwa lata kończą tą platformę a w międzyczasie otwierają inną żeby na nią przeemigrować to oczy mi o ekran się obiły...
oprócz tego jestem zarejestrowany na wszystkim innym tylko nie g+
gmail, facebook, pinterest, twitter, youtube, soundcloud, vimeo, twitchTV, ebay, paypal, TVguide...

no niemal wszędzie ale tego g+++a nie tykam... z tego wszyscy rżą , boki zrywają, tak odświeżanego kotleta z każdej strony na starym miesięcznym tłuszczu od frytek z macdonalda to ja nigdy nie widziałem :twisted:

skrajnie wolny rynek, przeciwieństwo monopolu - prowadzi do zbyt wielkiego rozdrobnienia.
nikt nie chce mieć kont na 50 portalach a na każdym tylko trzech znajomych/fanów/klientów etc

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Re: Ustka w Google Plus.

: sobota, 29 grudnia 2012, 02:21
autor: Villa Banita
Brzmi nad wyraz profesjonalnie, zwłaszcza wrzucenie do jednego worka kilku "narzędzi" Googla w wymienianych platformach, pocztach, serwisach i co tam jeszcze się znajduje :)
Radziłbym poczytać trochę opinii w internecie na temat Google Plus a nie bazować na satyrycznych grafikach :)))

Oto kilka z nich:

Temat: "Google+" - jakieś opinie?

Z tego, jak kojarzę politykę launchy nowych usług Google - zawsze zaczyna się od zaproszeń. Na pewno było tak z samym gmailem, jak i Google Wave. I właśnie o ile G Wave było ciekawym narzędziem, które nie przebiło się dalej - tak sądzę, że G+ powinno odnieść sukces.

Przede wszystkim jest fajna kompatybilność z mailem, kontaktami, chatem, video-chatem, wyszukiwarką, zdjęciami (picassa), dokumentami, kalendarzem... Takie małe coś, co mieści niemal wszystko potrzebne w sobie. Niby są elementy facebook'a, ale mam wrażenie, że Google poszło dalej i na tym może zyskać.

Jak na moje; na +. Na +1. :)
7.07.2011, 12:41 | Cytuj


aplikacje na
Facebooka
Temat: "Google+" - jakieś opinie?

Zgadzam się Agata, że Google+ to naprawdę dobry produkt. Wiem również, że taka jest generalnie polityka zaproszeń przy launchu ich produktów. Ja mam to szczęście, że mam kilku znajomych pracujących w Google;) Z drugiej jednak strony uważam, że to jest słaby sposób na uruchamianie serwisu społecznościowego, właśnie ze względu na networking.
(http://www.goldenline.pl/forum/2475810/ ... opinie/s/1" onclick="window.open(this.href);return false;)

Poniezej jest dosc ciekawe porownanie Twitterai Goggla Plus:
http://www.komputerswiat.pl/nowosci/int ... oogleplus-(infografika" onclick="window.open(this.href);return false;).aspx

Kolejny artykuł mówi walce ze sobą dwóch Goliatów: FB i Googla Plus:
http://www.komputerswiat.pl/nowosci/int ... owego.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

I na koniec cytat:
"Facebook pozostaje póki co poza zasięgiem swojej konkurencji, ale firm takich jak Google nikt nie powinien lekceważyć. Porównania najpopularniejszego obecnie serwisu społecznościowego do Google Plus są zupełnie naturalne i oczywiste. Ostatnio temat został poruszany w wywiadzie, jaki telewizja BBC przeprowadziła z Markiem Zuckerbergiem.

Szef Facebooka został zapytany o to, czy uważa, że Google Plus może stanowić realne zagrożenie dla jego usługi społecznościowej. Zuckerberg nie odpowiedział wprost. Najpierw ironicznie się uśmiechnął, ale po chwili udzielił odpowiedzi na zadane pytanie.

Google to wspaniała firma i myślę, że chcemy ich obserwować i uczyć się nowych rzeczy ze wszystkiego, co robią. Z drugiej strony, ludzie udostępnili na Facebooku już naprawdę dużo informacji na swój temat i opowiedzieli dużą część swoich życiowych historii. Poza tym uważamy, że póki co posiadamy o wiele lepsze narzędzia, które im to umożliwiają.

Chyba ciężko o bardziej dyplomatyczną odpowiedź na postawione przez BBC pytanie. Tak czy inaczej, Zuckerberg na pewno nie lekceważy Google i jego serwisu ? widać, że do konkurencji podchodzi z szacunkiem. Z drugiej jednak strony sprawia wrażenie bardzo spokojnego o swoją wysoką pozycję w hierarchii społecznościówek."

Źródło: BBC via The Next Web
http://www.komputerswiat.pl/nowosci/int ... -plus.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

A co do rozdrobnienia, szkodliwego dla monopolu, to proponuję poszukać informacji na temat największego wroga skrajnie wolnego rynku- Mao Tse Tunga :)
Wolny rynek polega na tym, że eliminuje niepopularne platformy z biegiem czasu. Czy w tym momencie szanowny Rozmówca zagwarantuje wszystkim wieczne trwanie FB, Twittera, NK kosztem Google Plus? Szczerze mówiąc wątpię 8)

Dla mnie, osobiście, nie ma lepszego na ta chwile portalu społecznościowego niż Google Plus. Chociażby z racji tego, że są tam narzędzia do obróbki zdjęć, gdzie nie musze uruchamiać żadnego programu. Ściągam zdjęcie z aparatu, wrzucam na google plus i tam sobie spokojnie obrabiam online :)
I to by było na tyle.

http://antyweb.pl/google-kontra-facebook-na-obrazkach/" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Ustka w Google Plus.

: sobota, 29 grudnia 2012, 02:44
autor: iXik
Villa Banita pisze:Dla mnie, osobiście, nie ma lepszego na ta chwile portalu społecznościowego niż Google Plus. Chociażby z racji tego, że są tam narzędzia do obróbki zdjęć, gdzie nie musze uruchamiać żadnego programu. Ściągam zdjęcie z aparatu, wrzucam na google plus i tam sobie spokojnie obrabiam online :)
I to by było na tyle.
do obróbki zdjęć używam photoshopa. nie oszukujmy się że jest coś bardziej złożonego niż on.

na g+ są narzędzia - zgoda
wiele funkcji - zgoda
zintegrowana poczta - zgoda

ale nie ma ludzi! co to za portal społecznościowy który wystartował pełną parą umeblowany do najmniejszych szczegółów włącznie jak nikt tam nie chce się pojawić.

też mam gmail. od dawien dawna, ale wszystko z niego przekierowuję na konto pocztowe wp.pl
gmail ma ograniczenie załączników do 25MB bodajrze.

ja wysyłam w związku z pracą czasami dziennie ze 30 maili z jedną dwoma osobami głównie ze względu na załączniki. i często mam 50-80MB które muszę dzielić.
co mi po G+ skoro wszystkie kontakty z ludźmi utzrymuję na FB. nawet chata używam żeby do brata się odezwać niezależnie czy dzieli nas ustka-gdańsk te 150 km czy ściana pokoju. z naszej klasy już nie korzystam. korzystają z niej już głównie ci którzy mają strach przed językami obcymi, albo starsi ludzie którzy poznajdywali swoich starych znajomych z lat szkolnych z bardziej odległych czasów.

grupy na FB zapewniają mi kontakt ze studentami przyjeżdżającymi na wymianę. tak się zaczynało właśnie koordynować wszystkie projekty.

nikomu się nie che uczyć nowego portalu społecznościowego, zmuszać wszystkich znajomych do emigracji (awykonalne), i tylko dlatego, że prócz miliona tych samych funkcji dostaniemy inną szatę graficzną i może ze dwa narzędzia więcej.

gdybyśmy mieli sytuację że FB i G+ startują równolegle jak przykładowo format płyty Blu-Ray (BD) konkurował z HD-DVD to wtedy wygrał i format HD zanikł w pierwszej fazie zanim społeczeństwo się o nim w pełni dowiedziało. tak samo USB wyparło (w nico mniejszym stopniu) złącza Firewire (choś tu jeszcze inna sytuacja była)

G+ jest odgrzewanym kotletem i kropka. brnięcie w niego jest bezsensowne, mija się z celem. nigdy nie powiedzie się w stopniu jakim google sobie to zaplanowało. co więcej będzie to pewnie przyczyną dziwnej wojny podjazdowej i wielu ciosów poniżej pasa na których ucierpi głównie społeczeństwo.

Re: Ustka w Google Plus.

: sobota, 29 grudnia 2012, 03:46
autor: Villa Banita
Jak na razie to, wnioskując po grafikach umieszczonych w poście, to głównie jedna strona stosuje wojnę podjazdowa. Ciekawe, dlaczego? :)
Mi jest szkoda czasu na odpalanie Photoshopa, czy innego programu dla obróbki jednego, czy dwóch zdjęć przed umieszczeniem ich na portalu :))) Naprawdę.
Odgrzewanym kotletem jest również FB, tak na dobra sprawę, bo nie jest ani pierwszym, który powstał, ani tez nie jest największym, który istnieje. To jest tak, jak wśród producentów aut. Ale co ja będę tłumaczył...W tej chwili Google Plus ma większy przyrost nowych użytkowników i to o czymś świadczy, gdy FB nie jest największym i również ma cały czas pole do popisu w zdobywaniu rynku internetowego.
Milych snów życzę i oby nie przyśniła się hegemonia Google Plus, ponieważ monopol byłby zabójstwem dla internetu. Może dla ludzi leniwych byłoby to jedynie dobre rozwiązanie... :)))
Pozdrawiam :)
P.S.Zaproszenie do społeczności mieszkańców i sympatyków Ustki na Google Plus nadal aktualne! :)

Re: Ustka w Google Plus.

: niedziela, 30 grudnia 2012, 14:39
autor: Ban.an
Przyrost przyrostem, a ile z tych użytkowników jest aktywnych? Większość kont na G+ to duchy. Nie twierdzę, że portal jest złe, ale po prostu nie ma tam ludzi. Bo jaki jest sens się przenosić na portal społecznościowy, gdzie nie ma się znajomych? Być może za jakiś czas sytuacja się zmieni, jak FB zacznie dalej kombinować z ustawieniami (prywatność, promowanie postów, płatny dostęp do skrzynek - spam). Ale póki co,się na to nie zanosi. A FB jest teraz platformą dominującą w sektorze społecznościówek - kto z was słyszał o vkarte.ru, o społecznościówce południow-amerykańskiej ( nie pamiętam nazwy, ale zaczyna się na "o") i wielu innych?

Re: Ustka w Google Plus.

: niedziela, 30 grudnia 2012, 15:00
autor: lenka
Pozwolę sobie na zabranie głosu w dyskusji .
Moim skromnym zdaniem , każdy sposób na zintegrowanie ludzi , jest dobry . Google+ także .

Ostatnio dołączyłam do społeczności fotografów .
Dlaczego ? Odpowiedź jest prosta .Fotografia to moja pasja .
A większość z moich znajomych , którzy kochają fotografować połączyli się w społeczności na G+ .
Jestem zadowolona z takiej formy dzielenia się zdjęciami , doświadczeniami i nie ukrywam ,
że poznaję bardzo ciekawych i wartościowych ludzi .

Mieszkańcy i sympatycy Ustki dostali kolejną możliwość zintegrowania się w społeczności na G+ .
Spróbować zawsze warto .

Ps .
Mnie przekonało do korzystania z G+ zebranie wszystkich potrzebnych narzędzi i funkcji w jednym miejscu .

Re: Ustka w Google Plus.

: niedziela, 30 grudnia 2012, 17:11
autor: Villa Banita
Ban.an pisze:Przyrost przyrostem, a ile z tych użytkowników jest aktywnych? Większość kont na G+ to duchy. Nie twierdzę, że portal jest złe, ale po prostu nie ma tam ludzi. Bo jaki jest sens się przenosić na portal społecznościowy, gdzie nie ma się znajomych? Być może za jakiś czas sytuacja się zmieni, jak FB zacznie dalej kombinować z ustawieniami (prywatność, promowanie postów, płatny dostęp do skrzynek - spam). Ale póki co,się na to nie zanosi. A FB jest teraz platformą dominującą w sektorze społecznościówek - kto z was słyszał o vkarte.ru, o społecznościówce południow-amerykańskiej ( nie pamiętam nazwy, ale zaczyna się na "o") i wielu innych?
Mmm rozumieć, że w ukochanym przez cześć usteckiej społeczności fb nie ma "duchów"? To bardzo ciekawe, żeby nie powiedzieć odważne założenie, zwłaszcza gdy porówna się ilość osób zapisanych z aktywnymi. :)
Lenka :) ma rację, google + ma niesamowity potencjał i Ci co nie boją się wyzwań na pewno wygrają podzielając swa uwagę na kilka portali społecznościowych. Koncentrując swą uwagę i akcentując obecność na tym, który najbardziej spełnia oczekiwania danej osoby. Zauważcie, że w mojej propozycji przystąpienia do społeczności mieszkańców, sympatyków i wczasowiczów Ustki nie było ani słowa świadczącego o probie namówienia was do odejścia z innych portali społecznościowych.
Wcale nie jest fb platforma dominującą. Być może w Polsce tak jest, dopóki google+ nie stanie się masowo znanym, używanym i lubianym. Przecież, mimo tego, że my najchętniej widzimy Polskę jako "pępek świata", to jednak ten "świat" kreuje główne nurty mody i trendy.
Na potwierdzenie mych slow i opinii pozwalam sobie przedstawić kilka ciekawszych ze społeczności na gogle+:
- Landscape Photography Community- ponad 41 tysięcy użytkowników
https://plus.google.com/u/0/communities ... 6967304935" onclick="window.open(this.href);return false;
- Animal Lovers- ponad 14 tysięcy użytkowników
https://plus.google.com/u/0/communities ... 7618762604" onclick="window.open(this.href);return false;
- Space- ponad 57 tysięcy użytkowników
https://plus.google.com/u/0/communities ... 5470687394" onclick="window.open(this.href);return false;
- Photography- ponad 7 tysięcy użytkowników
https://plus.google.com/u/0/communities ... 0472889181" onclick="window.open(this.href);return false;
-Polish Photography community- 120 użytkowników
https://plus.google.com/u/0/communities ... 5001099913" onclick="window.open(this.href);return false;
-Android community - ponad 49 tysięcy użytkowników
https://plus.google.com/u/0/communities ... 1510098159" onclick="window.open(this.href);return false;
-Ustka, the beachtown in Poland- 26 użytkowników po 4 dniach istnienia :)))
https://plus.google.com/u/0/communities ... 6410733843" onclick="window.open(this.href);return false;

Jak na "odgrzewany kotlet", który "zdycha" z braku realnych ludzi, to całkiem sporo, nawet gdy założymy, iż 40% z nich to "duchy", co jest niesamowicie wysokim odsetkiem w portalach społecznościowych.
Wystarczy poobserwować ilość dodawanych wpisów i widać, czy są to realni ludzie, czy duchy przeszłości...tylko jakiej? :)))

Tym, którzy są wyznawcami gigantomanii polecam bardzo ciekawy artykuł:
DeviantART - najmniej znana sieć społecznościowa świata
DeviantART jest wciąż projektem niszowym. Ale to z tego portalu czerpią garściami Facebook, Renren czy Myspace.
Wszyscy wiemy, jaka jest najbardziej znana i największa sieć społecznościowa świata, wiemy, na jakiej koncesjonowanej przez władze (i notowanej na Wall Street) platformie udzielają się Chińczycy. A jaka jest najmniej popularna z sieci społecznościowych, choć od lat znakomicie radzi sobie na rynku? Mało tego ? to właśnie z jej pomysłów czerpie swoją funkcjonalność zarówno Facebook, jak i Renren.

13,8 mln zarejestrowanych użytkowników deviantART (13. miejsce w zestawieniu popularności sieci społecznościowych) to zaledwie promil ponad 900-milionowego tłumu, który od 2004 roku udało się zgromadzić portalowi Marka Zuckerberga. DeviantART pod względem liczby osób posiadających konta na serwisie sromotnie przegrywa nie tylko z Myspace ? największym internetowym niewypałem ostatnich lat (portal miał zniszczyć FB: kupiony przez News Corp. Ruperta Murdocha za 500 mln dol., odsprzedany w ubiegłym roku za ok. 35 mln dol.), ale także z Friendsterem ? protoplastą wszystkich znanych nam obecnie serwisów społecznościowych, z którego dziś korzystają już niemal wyłącznie mieszkańcy Filipin, Indonezji i jeszcze kilku pomniejszych azjatyckich państw.

? Nigdy nie chciałem brać udziału w wyścigu, którego stawką jest popularność, bo to rodzi wielkie problemy. Głównie dlatego że zbudowanie przez FB tak wielkiej platformy wymaga ogromnych nakładów na jej nieustanne projektowanie, by wciąż była dla użytkowników atrakcyjna i intuicyjna w obsłudze oraz nawigacji. To prawdziwa mordęga, a wiem coś o tym, bo ostatnio wprowadzałem zmiany w mojej firmie ? mówi Angelo Sotira, szef deviantART.

Być może niechęć do wyścigu szczurów bierze się także z rodzaju działalności: dA nie jest miejscem do wymiany plotek czy zamieszczania zdjęć z udanych wakacji w Hurghadzie. To portal dla amatorów sztuki, którzy publikują swoje prace, dyskutują o nich, wymieniają się doświadczeniami oraz uwagami czy szukają biznesowych kontaktów. To zupełnie inny świat niż FB: cichszy, spokojniejszy, w pewnym sensie elitarny."
http://forsal.pl/artykuly/647322,devian ... wiata.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Elitarny, może warto zapoznać się ze znaczeniem i zapamiętać to słowo? :)

Pozdrawiam

Re: Ustka w Google Plus.

: niedziela, 30 grudnia 2012, 18:58
autor: Ban.an
Wyluzuj :wink: szkoda zdrowia.
I nie porównuj Devianta do G+, który się rozwija i ludzie się do niego przekonują. Sam korzystam z devianta jak potrzebuję. Robicie coś na G+ super. Ale faktem jest, że na chwilę obecną G+ nie ma nic do zaoferowania, by przenosić się z fb (mam konta na obydwu - ciekawostka g+ to wideokonferencję). Nie przeczę, że portal jest słaby, tylko że jest pusty, jesli chodzi o promocję. Ale jak coś tam robicie, to super, dodam do kręgów ::):
Na fb sa duchy, są konta fikcyjne, ale te 700 mln ludzi cos jednak znaczy. G+ tego na chwilę obecna nie ma - nie znaczy, to że nie będzie mieć za te parę lat, jak fb dalej będzie kombinowało. Nie ma co sie unosić, takie sa fakty. A podane przez Ciebie kręgi są powiązane z konkretnymi zainteresowaniami.

P.S. ostatnio zapytałem znajomych, kto ma konto na G+, odezwała sie jedna osoba na 90. Statystyka jest brutalna.

Re: Ustka w Google Plus.

: poniedziałek, 31 grudnia 2012, 01:23
autor: Villa Banita
Sprawiam wrażenie aż tak spiętego? 8)
Nie to było moim zamiarem, naprawdę :)
Lubie jasne sytuacje a nie przepadam za dyletanckim negowaniem czegokolwiek. Nie chodzi tutaj w tym przypadku o Twój wpis. Generalnie odniosłem się do ataków na platformie google+. :)
Wiesz, ja na dobra sprawę dla znajomych mam profil na nk, drugi na fb, jestem na twitterze, znajomi mnie namówili na shtyle, z których otrzymuje informacje na pocztę o listach od moich znajomych. Nie muszę tam bywać? Google + jest mi pomocny w ogarnięciu wielu spraw, w tym naprawdę niesamowicie pomaga w szybkiej obróbce zdjęć online za pomocą picasa. Praktycznie w trakcie wrzucania fotografii na portal dokonuje obróbki. Są to chwile.
Poza tym "biega" tam trochę fajnych ludzi, nie tylko obcokrajowców, wiec jest okazja poznać kogoś nowego ;)
Z pewnością Google ma znacznie większe zaplecze broni niż fb. Jednak jak to bywa w biznesie ? wszystko kręci się wokół pieniądza, więc może Fb podda się Google i pozwoli się przejąć lub też zostanie nawiązana współpraca która nie koniecznie będzie oficjalna?;)
Rynek reklamowy portali społecznościowych jest wart niesamowitych pieniędzy i z pewnością ani Google ani fb nie odpuszczą tak łatwo z dostępu do tych pieniędzy. A my musimy patrzeć, aby korzystać z konkurencji gigantów, bo konkurencja, to wszelkiego rodzaju nowinki i ułatwienia dla użytkowników, których każdy portal będzie chciał zatrzymać u siebie lub tez przyciągnąć na swoją platformę. W tej walce warto zadbać o swój kawałek tortu i myślę,ze ten kawałek, właśnie, składa się z okruchów naszej bytności na tych portalach, gdzie nam najbardziej pasuje. :)

P.S. Znajomych pytaj się cyklicznie, będziesz miał statystyczne pojecie w przyroście nowych użytkowników Google + ;) Dziękuję za dodanie nas do kegów :)
Pozdrawiam

Re: Ustka w Google Plus.

: poniedziałek, 31 grudnia 2012, 18:50
autor: iXik
zarabiasz dzięki werbowaniu na g+? bo tak się spinasz jakby od tego twoje życie zależało? :wink:

Obrazek

Re: Ustka w Google Plus.

: poniedziałek, 31 grudnia 2012, 19:00
autor: elveez
Google ma jedną sporą wadę, zbiera mase informacji, jak nie wymaga komórki, to wymaga maila, i tak w kółko, FB to samo, dlatego jak tak dalej pójdzie zlikwiduję maila gógla ze względu na protokoły śledzące i zbierające informacje o plikach i samym systemie. Powstał program dokumentalny o google team, o programistach microsoftu i AOL - chorzy ludzie.

Re: Ustka w Google Plus.

: poniedziałek, 31 grudnia 2012, 23:11
autor: zydel
iXik pisze:zarabiasz dzięki werbowaniu na g+? bo tak się spinasz jakby od tego twoje życie zależało? :wink:

Obrazek
ziomek, to ile placi ci fb, co? bijesz piane az milo:))))

Re: Ustka w Google Plus.

: poniedziałek, 31 grudnia 2012, 23:18
autor: zydel
elveez pisze:Google ma jedną sporą wadę, zbiera mase informacji, jak nie wymaga komórki, to wymaga maila, i tak w kółko, FB to samo, dlatego jak tak dalej pójdzie zlikwiduję maila gógla ze względu na protokoły śledzące i zbierające informacje o plikach i samym systemie. Powstał program dokumentalny o google team, o programistach microsoftu i AOL - chorzy ludzie.
zbiera, zbiera, jasne,ze zbiera...tylko zechciej zauwazyc,ze google powierzaja tajemnice najwieksi tego swiata. natomiast fb jest dla malusich, ktorzy zmanipulowani przez tego molocha sluza jako uzupenienie bazy danych sprzedawanych tym co chca taki chlam kupowac. znasz zdrowych ludzi? kazdy ma jakies fopa

Re: Ustka w Google Plus.

: wtorek, 1 stycznia 2013, 01:23
autor: zydel
a to dla rozjasnienia:

Re: Ustka w Google Plus.

: wtorek, 1 stycznia 2013, 15:04
autor: michalina13
Witam Wszystkich :D
Czytam Was z bardzo wielkim zaciekawieniem,jak dotychczas,starałam się wdrożyć praktycznie poruszanie się na tym forum,w nowym miejscu trudno stawiać pierwsze kroki,a ja orłem w tym nie jestem,zaledwie gilem :wink:
Jeśli chodzi o wyśmiewanie się z jakiejś strony to dobra oznaka,znaczy że obawiamy się że może być lepsza,taka już ludzka natura :wink:
Ja lubię wszystkie miejsca w necie,z których korzystam i mam konto :)
Jak w realu pierwsza reakcja się liczy i google + bardzo miło mnie zaskoczyło,ale jak różni są ludzie tak i dla każdego coś dobrego się znajdzie :D
Jestem z Ustki :) Kocham Ustkę,więc będziemy mogli znaleźć wspólny temat :D Pozdrawiam :)

Re: Ustka w Google Plus.

: wtorek, 1 stycznia 2013, 18:56
autor: Villa Banita
iXik pisze:zarabiasz dzięki werbowaniu na g+? bo tak się spinasz jakby od tego twoje życie zależało? :wink:
A czy Ty czytasz innych posty, czy tylko egzaltujesz się swoimi? 8)

Re: Ustka w Google Plus.

: sobota, 5 stycznia 2013, 17:53
autor: Wajper
Villa Banita pisze: A czy Ty czytasz innych posty, czy tylko egzaltujesz się swoimi? 8)
Rozkoszuję się Twoimi. Pisz więcej! A co do G+... Chodzą słuchy, że ktoś tego używa, czy to prawda? 8)

O dokonczenie dialogu na PW ..poprosze znacie regulamin. :idea:
moderator elveez

Re: Ustka w Google Plus.

: niedziela, 6 stycznia 2013, 02:53
autor: Villa Banita
Wajper pisze:
Villa Banita pisze: A czy Ty czytasz innych posty, czy tylko egzaltujesz się swoimi? 8)
Rozkoszuję się Twoimi. Pisz więcej! A co do G+... Chodzą słuchy, że ktoś tego używa, czy to prawda? 8)

O dokonczenie dialogu na PW ..poprosze znacie regulamin. :idea:
moderator elveez
Nie wątpię :shock: :roll:
Wystarczy przeczytać kilka Twoich... 8)

P.S. O dokonczenie dialogu na PW ..poprosze znacie regulamin.
moderator elveez <== przepraszam, rozumiem, że mam przestać dyskutować z tym "profilem na W", kto to mógł wymyślić taki finezyjny nick? :idea: :lol:
Zrobi się... 8)

Re: Ustka w Google Plus.

: niedziela, 6 stycznia 2013, 17:41
autor: Wajper
Villa Banita pisze: P.S. O dokonczenie dialogu na PW ..poprosze znacie regulamin.
moderator elveez <== przepraszam, rozumiem, że mam przestać dyskutować z tym "profilem na W", kto to mógł wymyślić taki finezyjny nick? :idea: :lol:
Zrobi się... 8)
Wymyślił go niejaki Kwinto (też fajna ksywka, nie?). A ja to Łukasz "Wajper" Kowalczyk.

Kurczę, ale będzie fajnie popatrzeć, jak teraz będziesz się starał błyskotliwie i bez utraty twarzy wymigać od ujawnienia się. Czas start, dawaj. Masz kilka możliwości, ciekaw jestem, którą wybierzesz. :)

Tak, Elveez ma rację, powinieneś przestać ze mną rozmawiać, ale obawiam się, że na rozsądnego człowieka nie wyglądasz...
BTW: Elveez, albo daj mi bana, albo nie ingeruj w treści rozmów, jakie prowadzę z użytkownikami. Wybór Twój. Akurat mi się nudzi, więc z przyjemnością sobie trolluję z moim przyjacielem Banitą, jak łamię przy tym regulamin, zbananuj i nara.

Dyskutujcie, ale swoje personalia ustalajcie na PW, to samo tyczy się przepychanek, egzalacji i tematów niewnoszących niczego do wątku. Wajper już jakiś czas tu pisujesz, wiesz co mam na myśli. Banita jest swiezakiem, chociaż szybko się obeznał.
Moderator - wiadomo który ;)