Usteccy radni za likwidacją bunkrów Twierdzy Ustka?

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Artur Mazur

Usteccy radni za likwidacją bunkrów Twierdzy Ustka?

Post autor: Artur Mazur » czwartek, 2 maja 2013, 11:45

Usteccy radni z komisji rewizyjnej:

1. Błądkowski Krzysztof - czlonek Komisji
2. Kuczun Andrzej - Wiceprzewodniczący
3. Szomborg Bogumił - Przewodniczący Komisji
4. Koski Grzegorz - czlonek Komisji

Chcą wymóc na burmistrzu Olechu ,zmianę umowy dzierżawy bunkrów przez państwa Barnowskich. Na ostatniej tajnej Komisji Rewizyjnej przez ponad 2 godziny "przekonywali" burmistrza do swoich racji i podobno obiecał im jej zmianę .

Pierwszy etap ma polegać na zabraniu im prawie 2/3 terenu , łącznie z zabytkowym bunkrem elektrowni (który zburzą),pod byle pretekstem. Wcześniej umowa przewidywała możliwość zabrania części terenu jak będzie budowana Marina. A wszystko to pod pretekstem niby niegospodarności burmistrza , a faktycznie wszystkie wróbelki w Ustce ćwierkają, że pojawił się inwestor , który chce zbudować tam hotel z zapleczem gastronomicznym, jakbyśmy mieli w Ustce za mało spelunek, frytek, przepalonych ryb i kebabów . Czy radni robią to "bezinteresownie" , czy dostali już gratisy ???

Mapka dzierżawionego terenu.

Obrazek

Na załączonej mapce bunkier elektrowni to ten prostokąt z wypustem w lewym dolnym rogu, a tak wygląda

Obrazek

Adi

Re: Usteccy radni za likwidacją bunkrów Twierdzy Ustka?

Post autor: Adi » czwartek, 2 maja 2013, 12:03

dawno pisałem, że umowa jest do bani w wielu punktach, zresztą dzierżawcy sami się podłożyli zastrzegając sobie jedynie zwrot poniesionych nakładów w razie odstąpienia od umowy przez miasto, bez solidnych kar umownych. Jak interes bedzie szedł, to ktoś ich może miękko i tanio wyślizgać z interesu i tyle. Zresztą, jak mają za samozwańczego rzecznika prasowego trola internetowego, który opluł już chyba wszystkich w tym mieście, to niektórzy mają jeszcze jeden osobisty powód żeby się odegrać.
rozumiemy się? Będziemy się rozumieć, będzie dobrze... nie będziemy się rozumieć... rozumiemy się?

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » czwartek, 2 maja 2013, 13:40

Adi pisze:dawno pisałem, że umowa jest do bani w wielu punktach, zresztą dzierżawcy sami się podłożyli zastrzegając sobie jedynie zwrot poniesionych nakładów w razie odstąpienia od umowy przez miasto, bez solidnych kar umownych. Jak interes bedzie szedł, to ktoś ich może miękko i tanio wyślizgać z interesu i tyle. Zresztą, jak mają za samozwańczego rzecznika prasowego trola internetowego, który opluł już chyba wszystkich w tym mieście, to niektórzy mają jeszcze jeden osobisty powód żeby się odegrać.
Jak zawsze Adi żartujesz sobie, nie jestem rzecznikiem jakiś tam bunkrów ,
tylko Smerfa Marudy :mrgreen:
i nie podoba mi się , że następne cenne obiekty w Ustce mają być wyburzone.
Barnowscy prowadzą własny komercyjny interes , który jak wielu ustaczan popieram,
no chyba , że sami zaczną tam budować jakiś szajs ,
to wtedy mogą liczy na moją odpowiednią reakcję , nie ma zmiłuj się, nie ma znajomości.

PS: A był już jeden bzdurny pomysł p. Asi , ale na szczęście się z niego wycofała ,
także nie będę o tym pisał .

Adi

Post autor: Adi » czwartek, 2 maja 2013, 15:27

no tak pomyliłem się, wygląda na to, że jesteś również samozwańczym adwokatem.

Wymieniasz wprost nazwisko Barnowscy i w dodatku dopinasz czterem radnym,wymienionym z imienia i nazwiska rzekome łapownictwo.

W sumie dziwię się, że radni, których pomawiasz oraz administratorzy tego forum jeszcze tolerują takie "popisy".

Swoją drogą... że państwo Barnowscy pozwalają na wyciąganie ich biznesowych relacji z miastem na fora internetowe przez jakichś troli internetowych w taki sposób...
Ale cóż, nie mój cyrk, nie moje małpy.
rozumiemy się? Będziemy się rozumieć, będzie dobrze... nie będziemy się rozumieć... rozumiemy się?

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » piątek, 3 maja 2013, 00:49

Adi pisze:no tak pomyliłem się, wygląda na to, że jesteś również samozwańczym adwokatem.
Wymieniasz wprost nazwisko Barnowscy i w dodatku dopinasz czterem radnym,wymienionym z imienia i nazwiska rzekome łapownictwo.
W sumie dziwię się, że radni, których pomawiasz oraz administratorzy tego forum jeszcze tolerują takie "popisy".
Swoją drogą... że państwo Barnowscy pozwalają na wyciąganie ich biznesowych relacji z miastem na fora internetowe przez jakichś troli internetowych w taki sposób...
Ale cóż, nie mój cyrk, nie moje małpy.
Śmieszny jesteś Adi :mrgreen:
A co maja państwo Barnowscy do tego co ja piszę na forum?
Jak sam napisałeś to ich biznes i ich małpy, ,
sam wygłaszam zawsze swoje, niezależne poglądy i żadna sitwa mi w tym nie przeszkodzi

No chyba , że popełnie samobójstwo, czego nie planuję.
Adi pisze:dawno pisałem, że umowa jest do bani w wielu punktach, zresztą dzierżawcy sami się podłożyli zastrzegając sobie jedynie zwrot poniesionych nakładów w razie odstąpienia od umowy przez miasto, bez solidnych kar umownych. Jak interes bedzie szedł, to ktoś ich może miękko i tanio wyślizgać z interesu i tyle. Zresztą, jak mają za samozwańczego rzecznika prasowego trola internetowego, który opluł już chyba wszystkich w tym mieście, to niektórzy mają jeszcze jeden osobisty powód żeby się odegrać.
Również o tobie mógłbym napisać , że jesteś samozwańczym trollem,
samozwańczym lobbystom mafii ?
i podać nazwiska Twoich Sponsorów ,
w internecie można pisać wszystko
Także Adi teraz Ty się tłumacz , że nie jesteś wielbłądem :mrgreen:

Uderz w w stół , a nożyce się same odezwą

liberator

Post autor: liberator » piątek, 3 maja 2013, 11:11

CZY W TEJ PUSTCE MIESZKAJĄ SAME DAWNY
KTOŚ WPADŁ NA POMYSŁ,ZAGOSODAROWAŁ KAWAŁ LASU KTÓRY OD X LAT STAŁ BEZUŻYTECZNIE I JUŻ SIĘ ZROBIŁ PROBLEM :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

JAKIEŚ ZAWISTNE MENDY URZĘDOWE I NIE TYLKO URZĘDOWE CHCĄ TO ZLIKWIDOWAĆ PONIEWAŻ IM SIĘ TO NIE PODOBA
PUSTKA STAJE SIĘ WYMARŁYM MIASTEM EMERYTÓW I BEZROBOTNYCH.JAK TYLKO KTOŚ MA JAKĄŚ WIZJĘ ,POMYSŁ TO ZARAZ MA W PLECY WBITE WIDŁY.
W PUSTCE NIE MA NIC; KAWAŁEK PLAŻY I ZAPCHANY W SEZONIE NIBY DEPTAK.
NIECH KTOŚ Z TYCH Z GÓRY PRZEJEDZIE SIĘ NP. DO ŁEBY(nie ma co porównywać).
P.S.
DLACZEGO NIKT PRZEZ TYLE LAT TAM NIC NIE ZROBIŁ :?: :?: :?: :?:
DLATEGO ,ŻE NIKT NIE WPADŁ NA TAKI POMYSŁ JAK PAŃSTWO B.
PŁACĄ PODATKI ZA TEREN (i to nie małe),PŁACĄ CZYNSZ,ZATRUDNIAJĄ LUDZI itp.
TO CHYBA O TO CHODZI,A NIE POZAMYKAĆ WSZYSTKO,POZABIJAĆ DECHAMI I NA WJEŹDZIE DO MIASTA ZROBIĆ NAPIS
"WITAMY W KRAINIE PUSTKI"

liberator

Post autor: liberator » piątek, 3 maja 2013, 11:33

TYCH RADNYCH:
1. Błądkowski Krzysztof - czlonek Komisji
2. Kuczun Andrzej - Wiceprzewodniczący
3. Szomborg Bogumił - Przewodniczący Komisji
4. Koski Grzegorz - czlonek Komisji
post zmoderowany, można to było ująć kulturalniej.
Tym bardziej że A.Mazur żadnej pewności nie ma.
burmistrza do swoich racji i podobno obiecał im jej zmianę .

moderator elveez

liberator

Post autor: liberator » piątek, 3 maja 2013, 20:28

elweez możesz likwidować moje posty
ja i tak będę pisał.
***treść zmoderowana****..... się w rozwój Ustki ,bo tu nic nie powstanie.
Najlepiej zabudować PUstkę niby apartamentami (które elweez dla twojej wiedzy płacą mniejsze podatki),potem wynajmują je w sezonie letnim wczasowiczom pogrążając uczciwą branżę turystyczną." :!: :!: :!: :!: Tak trzymać usteckie nieroby :!: :!: :!: :!: :!:

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » sobota, 4 maja 2013, 10:51

Według niepotwierdzonych informacji, dwóch radnych z komisji rewizyjnej,

nie należących do przewodniej partii PO , złożyło w tej sprawie zdanie odmienne,

czyli została tylko dwójka , która zaczęła ten atak na bunkry prawie rok temu Szomborg i Błądkowski

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » sobota, 4 maja 2013, 13:00

liberator, formułujesz opinie na podstawie wywodów Smerfa? Gratuluję...
ObrazekObrazek

Piotr A.

Post autor: Piotr A. » sobota, 4 maja 2013, 14:53

Artur Mazur pisze:Według niepotwierdzonych informacji, ...
czyli wedlug niepotwierdzonych niepotwierdzonych informacji niepotwierdzonych informacji :twisted:
Az sie boje jak sie potwierdza...

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » sobota, 4 maja 2013, 22:10

Sorry , protokołu za komisji rewizyjnej nie widziałem, a że dzieją się tu niezłe jaja , to widać chociażby na forum GP24 ,
gdzie mój post zniknął :shock:
Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego zniknął mój post z dzisiaj godziny ok. 10:50 i nie ma żadnej adnotacji , że został zmoderowany,
od ponad 2 tygodni , ginie tak wiele moich postów , co powoduje zafałszowanie przekazywanych przeze mnie informacji.

Obrazek
http://forum.gp24.pl/usteccy-radni-za-l ... ka-t83871/" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ