Lato z Radiem w Ustce

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Artur Mazur

Lato z Radiem w Ustce

Post autor: Artur Mazur » sobota, 10 sierpnia 2013, 10:30

Kto pozwolił zabierać głos Włodzimierzowi Siudkowi, kompromitacja na całego,
facet nie ma nic mądrego i ciekawego do powiedzenia i plecie farmazony.
Redaktor próbował go naprowadzać , a on dalej nudził.
Żenada. :?

Awatar użytkownika
Mirek

Re: Lato z Radiem w Ustce

Post autor: Mirek » sobota, 10 sierpnia 2013, 11:12

A jaki jest program w związku z w/w programem na dziś(sobota) 10-08-2013?

Ok.Znalazłem juz.
W Ustce ekipa ?Lata z Radiem? pojawi się w sobotę, 10 sierpnia, na stadionie miejskim ?Wembley? przy ul. Sportowej. Impreza rozpocznie się już o godzinie 16.00. Na dobry początek specjalnie dla najmłodszych wystąpi ROBI SHOW, a następnie publiczność rozgrzeje zespół Hamak Band. Natomiast koncerty gwiazd zaplanowane są na godzinę 19.30 ? Enej oraz ok. 21.15 ? Maryla Rodowicz i zakończą się pokazem sztucznych ogni około godziny 22.30.

W trakcie imprezy odbywać się będą również liczne konkursy z cennymi nagrodami (do wygrania m.in. niepowtarzalna maskotka ?Lata z Radiem? ? foka). Uczestników do wspólnej zabawy porwą Roman Czejarek i Bogdan Sawicki. Natomiast wszystkich pragnących poznać tajniki pracy dziennikarza radiowego do studia plenerowego Radiowej Jedynki zaprasza Karolina Rożej. W Ustce audycja będzie nadawana z Promenady Nadmorskiej.

Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 09:15

Niestety po warsztatach kulinarnych i patelni za 2200 pln byłem tak wykonczony ze na Maryli już nie zostałem :lol: :lol:
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

gaja

Post autor: gaja » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 22:43

pierwsza czesc koncertu super,to byly stare sprawdzone szlagiery.Druga częsc troche nudna.Nowe utwory i do tego zbyt długa solówka gitarzysty.Ale ogólnie ok.

ODPOWIEDZ