NordExpress ignoruje zachodnią Ustkę!

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
iXik

NordExpress ignoruje zachodnią Ustkę!

Post autor: iXik » niedziela, 17 listopada 2013, 12:58

to nie pierwszy raz, ponad trzy lata temu zwróciłem im mailowo uwagę, zostałem 'niechcący' wyśmiany, oficjalnie przeproszony i ignorancko uświadomiony, że skoro PKP zmienia rozkład co chwilę to im się nie chce tego przesuwać... minęły ponad trzy lata i jest gorzej jak było, wielu moich znajomych - głównie studentów ale nie tylko - również skarży się, że niedzielne powroty do trójmiasta są bardzo kłopotliwe bo autobusy kursują co drugą godzinę i jak na złość nie w te w których SKM prowadzi połączenia do trójmiasta!

mało tego! rozkład wydany w książeczce ZIM Słupsk przez Głos Pomorza oraz ten na stronie norda, różni się od nowo-wywieszonego na przystanku!

zobaczcie sami moje zestawienie. to powinno się znaleźć w prasie bo jest niesamowicie istotne. a nordowi tym razem nie popuszczę!

POCIĄGI SKM W NIEDZIELE KTÓRE SĄ BEZUŻYTECZNE DZIĘKI NORDOWI dla zachodniej ustki:
Obrazek

ROZKŁAD NA STRONIE NORDA:
Obrazek

Książeczka ZIM:
ObrazekObrazek

Przystanek 'Darłowska - Szkoła'
Obrazek
?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

Artur Mazur

Re: NordExpress ignoruje zachodnią Ustkę!

Post autor: Artur Mazur » niedziela, 17 listopada 2013, 20:38

W imieniu Norda przepraszam, ze nasze autobusy nie pasują jaśnie pana iXik-a,
(ale inni studiują w Poznaniu)
jednocześnie informuję , że można skorzystać z innych przewoźników.

Awatar użytkownika
iXik

Post autor: iXik » niedziela, 17 listopada 2013, 21:06

można ale trzeba drałować z kwiatowego do centrum, jak masz masę bagażu a nie masz auta to się robią problemy
?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » niedziela, 17 listopada 2013, 21:21

Dziwią mnie w 16-tys. miasteczku oczekiwania zaspokojenia 100% potrzeb komunikacyjnych rodem z W-wy. Tu przewoźnik tak ustawia kursy, jak mu się to opłaca. Ilu Was - studentów jest 10-ciu? 20-tu. Jaką dacie gwarancję przewoźnikowi, że co tydzień uzbiera się Was co najmniej 50-ciu na każdy kurs?

Jak was tak mnogo, to proponuję po 3-4 zrzucać się na taxi do pętli. Wyjdzie ze 3 zeta na głowę.
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

rzfireck

Post autor: rzfireck » niedziela, 17 listopada 2013, 21:36

:lol: :lol: :lol:
Jak to jest, że o przyszłości wykształciuchów decydują nie wykształciuchy? Takie rzeczy tylko w Polsce!

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » poniedziałek, 18 listopada 2013, 10:24

Sorry ixik, ale też uważam, że przesadzasz. Ja do przystanku też 100metrów nie mam, nieraz obładowany jak wielbłąd i jakoś tam zawsze sobie radziłem. Nie wiem też gdzie ty widzisz różnice między rozkładem wywieszonym a tym w książeczce. Rozumiem aferę jakby w ogóle z Ustki w niedziele odjeżdżały ze trzy autobusy. Dojście z kwiatowej na pętle to jest ok. 15.min. Przesada. No i na rozkładzie nie ma uwzględnionego czasu dojazdu na pkp więc też nie wiem czemu tak Cię to oburza, że podany czas to ok. 25min. (co jest prawdą).

ODPOWIEDZ