NOWA SZATA STRONY USTKA.PL

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
iw

Re: NOWA SZATA STRONY USTKA.PL

Post autor: iw » środa, 26 listopada 2014, 22:08

iw pisze:
reja14 pisze:Moim zdaniem nowa strona Ustki zdecydowanie lepsza od poprzedniej, przejrzysta.
Ale są tylko dwie kamerki.
Obecne logo nigdy mi się nie kojarzyło z naszym miastem i teraz też- niestety.
A moim zdaniem jest gorsza i mało przejrzysta. Codziennie próbuję się do niej przekonać i stwierdzam, że jest zrobiona byle jak, byle wydać kasę a o resztę niech się martwi następna władza. Ciekawe jakie jeszcze "kwiatki" pozostawili odchodzący, audyt aż się prosi i odpowiedzialność personalna też. Jednym słowem lipa a kalendarz zmieniający położenie na stronie jednym z przykładów błędów lub niedoróbek.
Uzupełnienie:
http://bip.um.ustka.pl/#Z2V0Q29udGVudCg4MTA3KQ==" onclick="window.open(this.href);return false; poz. 6 i tajemnicza poz. 11 ( jak widzę szybki aneks do umowy to zakładam w ciemno pisanie przetargu/ofert pod wykonawcę lub nieudolność urzędnika - jedno i drugie karygodne)
Jak posiada się prawo do myślenia, tak również prawo do zdziwienia i pytania się...

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » czwartek, 27 listopada 2014, 15:19

Faktycznie szybki aneks sugeruje, że ktoś gdzieś o czymś w kontekście strony www nie pomyślał albo dał ciała. Jak dla mnie po wyeliminowaniu niedociągnięć technicznych I PRZEDE WSZYSTKIM WYMIANIE LOGOSRAKI NA HERB MIASTA (musiałem to wielkimi literami) strona będzie w pełni do przyjęcia. Na pewno nie z tą beznadziejną logosraką.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
iw

Post autor: iw » wtorek, 9 grudnia 2014, 21:14

My tu sobie gadu-gadu a "potworek" jaki powtsał taki jest - ciekawe co na to nowy Burmistrz ale czy On czyta nasze forum?, chciałbym aby tu zaglądał to może miałby inne spojrzenie na nasze Miasto
Jak posiada się prawo do myślenia, tak również prawo do zdziwienia i pytania się...

barmanik

Post autor: barmanik » środa, 10 grudnia 2014, 08:28

Wkurzają wyskakujące zakładki...z jednej strony FB a z drugiej ZAPROSZENIA...bardziej wkurzają ZAPROSZENIA ponieważ po tej stronie jest MENU np. z forum.
"Chcemy waszego dobra" powiedział premier. Zaniepokojeni Polacy zaczęli ukrywać swoje dobra w bezpiecznych miejscach!

Awatar użytkownika
iXik

Post autor: iXik » czwartek, 11 grudnia 2014, 10:57

moja osobista opinia?
oprócz tego idiotycznego logo-niewypału, strona bardzo przyjemna w odbiorze, ma potencjał, na pewno łatwa do adaptacji czy odczytu na urządzeniach mobilnych
tylko błagam, zabierzcie ten odbyt z logo!
?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » czwartek, 11 grudnia 2014, 13:19

Ja podtrzymuję swoje zdanie, w końcu porządna strona. Co mnie też bardzo cieszy - praktycznie codziennie, co dwa dni pojawiają się jakieś tam newsy. Wcześniej tego nie było (a może nie rzucało się w oczy, bo strona jak dla mnie była nieprzejrzysta). Mam nadzieję, że ten trend się utrzyma.
No ale jak to w internecie bywa, krytyka musi być. ;) - dlaczego nie można było zmienić tego wcześniej?! :mrgreen:

Awatar użytkownika
iw

Post autor: iw » czwartek, 11 grudnia 2014, 21:37

chlopak_z_ustki pisze:Ja podtrzymuję swoje zdanie, w końcu porządna strona. Co mnie też bardzo cieszy - praktycznie codziennie, co dwa dni pojawiają się jakieś tam newsy. Wcześniej tego nie było (a może nie rzucało się w oczy, bo strona jak dla mnie była nieprzejrzysta). Mam nadzieję, że ten trend się utrzyma. No ale jak to w internecie bywa, krytyka musi być. ;) - dlaczego nie można było zmienić tego wcześniej?! :mrgreen:
Porządna jak dla kogo - fakt, że jest aktualizowana na bieżąco nie oznacza, że jest ładna, przyjazna, funkcjonalna itp. Wg. mnie na oficjalnych stronach nie ma miejsca na udziwnione wodotryski o powszechnie krytykowanym "pseudo" logo nie wspominając. Generalnie do zmiany i rozliczenia odpowiedzialnego za wdrożenie - Pan C. czy inna persona z Ratusza?

Piotr A.

Post autor: Piotr A. » piątek, 12 grudnia 2014, 03:29

Kierunek wiatru?
reszta ok, no może poza logo...

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 13 grudnia 2014, 22:44

Proponowałbym aby była możliwość downloadu na stronce usteckiej wallpaper z naszymi foto-tematami.Zmieniające się zależnie od godziny i pory roku slajdy.Wielu ludzi w Polsce i nie tylko by sobie zainstalowało.
Może jakiś konkursik.Ładne mam z Kaliforni czy Afryki ale myśę że Ustkę stać na swoje ładne i wyjątkowe. Tania i skuteczna promocja moim zdaniem.

Jakaś fotograficzna zrzuta forumowiczów.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » niedziela, 14 grudnia 2014, 09:07

Topilzin pisze:Proponowałbym aby była możliwość downloadu na stronce usteckiej wallpaper z naszymi foto-tematami.Zmieniające się zależnie od godziny i pory roku slajdy.Wielu ludzi w Polsce i nie tylko by sobie zainstalowało.
Może jakiś konkursik.Ładne mam z Kaliforni czy Afryki ale myśę że Ustkę stać na swoje ładne i wyjątkowe. Tania i skuteczna promocja moim zdaniem.

Jakaś fotograficzna zrzuta forumowiczów.
Żeby tak się stało wszyscy bez wyjątku autorzy zdjęć musieliby wyrazić na to zgodę.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 14 grudnia 2014, 09:39

To jasne że autor musi się zgodzić.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 16 grudnia 2014, 10:55

bur.jpg
bur.jpg (16.42 KiB) Przejrzano 1686 razy
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » czwartek, 18 grudnia 2014, 08:32

Uprzejmie informuję, że wczoraj przedstawiłem Panu Burmistrzowi Wasze uwagi dotyczące nowej strony internetowej. Pan Burmistrz zdecydował, że u góry witryny, zamiast logo, pojawi się herb Miasta.

Pozostałe ustalenia dotyczyły aktualizowania strony przez pracowników Urzędu; chcemy, aby raz dziennie pojawiał się na stronie przynajmniej jeden tekst.

Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » czwartek, 18 grudnia 2014, 22:08

rzecznik pisze:Pan Burmistrz zdecydował, że u góry witryny, zamiast logo, pojawi się herb Miasta.
Co za ulga, ale można było tak od razu. :)

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » czwartek, 18 grudnia 2014, 22:23

Ulga napewno.Trzeba to gówno wyrugować do korzeni.Na ukaranie winnych nie ma co liczyć.
Myślę że w większości spraw można coś jeśli jest wola i to bardzo szybko.
Potrzeba gospodarza i tyle.Mam nadzieję że Graczyk takim będzie.Poparcie napewno by miał.

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » piątek, 19 grudnia 2014, 07:23

Mnie też to cieszy!

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » piątek, 19 grudnia 2014, 09:08

chlopak_z_ustki pisze:Mnie też to cieszy!
Inna kolorystyka i byłoby wszystko ok. W projektach były inne - ciekawsze - zestawy kolorystyczne. Dlaczego zdecydowano się na ten? ... to już tylko tajemnica zakamarków umysłów radnych poprzedniej kadencji.
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » piątek, 19 grudnia 2014, 10:18

Maj, radni nie zajmuja sie strona internetowa
ObrazekObrazek

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » piątek, 19 grudnia 2014, 10:27

Akurat chyba chodziło o logo?

Awatar użytkownika
grooby

Post autor: grooby » piątek, 19 grudnia 2014, 10:42

Srakologo jak bylo tak jest...
Mam pytanie czy ktos zmieni rozdzielczosc tej strony bo na ipadzie wyswietla sie co najmniej dziwnie.
Na Mac Air Retina tez nie ma skalowania.
Załączniki
image.jpg
Proszę pomyśl o ochronie środowiska zanim wydrukujesz ten post

ODPOWIEDZ