Spotkanie Obywatelskiego Klubu Dyskusyjnego.

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Włodzimierz Siudek

Re: Spotkanie Obywatelskiego Klubu Dyskusyjnego.

Post autor: Włodzimierz Siudek » czwartek, 7 maja 2015, 19:16

GRABARZ pisze:I na zakończenie - tak jak wspomniał wcześniej Celestyn - na szacunek trzeba sobie zasłużyć
Jasne. To dziwne, ale mam respekt dla dokonań festiwalu i jego organizatorow. Zrobili do tej pory wielka robotę, z artysci, ktorych zapraszali to znakomici muzycy. Jak kazda impreza, ta tez ma swoich zwolennikow i przeciwnikow. Nie mnie to rozsadzac. Do tej pory delikatnie wskazałem na zagrozenia.
GRABARZ pisze:że to byli goście festiwalu, a nie spacerujący w stronę drugiego mola turyści - tego nie wiem i zapewne nikt z nas się tego nie dowie.
tak tłumacza sie zazwyczaj ludzie, ktorzy mają klopoty z prawem, a nie takie autorytety jak organizator.
GRABARZ pisze: Powiem kiedyś Siudkowi na ucho. Krótko, treściwie i dobitnie.
czyzbysmy tak blisko siebie byli, że chcialby P. Artur przkraczac moje intymne strefy :) :)

Warto, tez przy okazji zamiast byc frustratem zza ekranu zastanowic sie, co mozna zmienic, by zorganizowac kolejny festiwal. :)

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » czwartek, 7 maja 2015, 19:59

Bzykoń.

Obrazek
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » piątek, 8 maja 2015, 17:33

Wychodzi na to, że jak się negatywnie o kims, to pasuje. Jak wpis jest cieplejszy, to konfuzja u Topka. Rozumiem. Jeszcze nie gotow. Widzę, że sprawilem klopot, poniewaz dostrzeglem w pracy organizatora festiwalu cos pozytywnego. :) :)

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » niedziela, 10 maja 2015, 18:35

Włodzimierz Siudek pisze: Widzę, że sprawilem klopot, poniewaz dostrzeglem w pracy organizatora festiwalu cos pozytywnego. :) :)
Poniżej fim prezentujący W.S. i jego zoom, za pomocą którego starał się dostrzec coś pozytywnego w muzyce.

Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » sobota, 3 października 2015, 13:47

Wydaje mi się, czy obywatelski klub dyskusyjny umarł śmiercią naturalną? Na początku jakoś "żarło" i zdechło. Nie wiem czy u przyczyn leży bardzo słomiany zapał burmistrza i ratusza jeśli chodzi o słuchanie obywateli. Czy też mały zapał samych obywateli spowodowany np. tym, że z czasem tą "obywatelskość" klubu próbowały zawłaszczyć stare dobrze wszystkim antyobywatelskie "gęby" jadąc Witkacym.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 3 października 2015, 19:35

Polityka informacyjna ratusza dosięgła dna.To dyskwalifikuje obecnego burmistrza przy przyszłych wyborach.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » niedziela, 4 października 2015, 20:20

Chyba szkodnik popadł w lekki letarg. Może warto, abym go wybudził - chyba wystarczy, że zacznę coś organizować.
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » wtorek, 6 października 2015, 10:46

celestyn pisze:Wydaje mi się, czy obywatelski klub dyskusyjny umarł śmiercią naturalną? Na początku jakoś "żarło" i zdechło. Nie wiem czy u przyczyn leży bardzo słomiany zapał burmistrza i ratusza jeśli chodzi o słuchanie obywateli. Czy też mały zapał samych obywateli spowodowany np. tym, że z czasem tą "obywatelskość" klubu próbowały zawłaszczyć stare dobrze wszystkim antyobywatelskie "gęby" jadąc Witkacym.
Klub Obywatelski to była prywatna inicjatywa Elizy Mordal i Huberta Biernogarskiego , dostali na to grant z CIO na 500 zł, maja teraz za frajer organizować pogadanki ?
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » wtorek, 6 października 2015, 11:16

Zapraszam na Ustceki Klub dyskusyjny

https://www.facebook.com/groups/Ustecki ... yskusyjny/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 9 października 2015, 11:21

Wytrwali klubowicze pytają o spotkania - mam dobrą wiadomość! Dzięki nieustającej przychylności dyrekcji Domu Kultury mamy możliwość kontynuować tam nasze spotkania. Jak w roku ubiegłym planujemy je w środy, o godz. 18.00, jeden raz w miesiącu. Rozpoczynamy 21 października! Liczymy na Waszą obecność.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

ODPOWIEDZ