Twierdza Ustka ruszyła z Gazetą - Nowe wydawnictwo w Ustce

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Twierdza Ustka ruszyła z Gazetą - Nowe wydawnictwo w Ustce

Post autor: elveez » wtorek, 10 lutego 2015, 18:17

Obrazek

więcej:
Twierdza Ustka

Widziałem wersję elektroniczną jakiś czas temu i robi wrażenie, warto wspomnieć że początkowo miała to być broszura, ale rozrosło się, bo tyle jest do opowiedzenia !
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Re: Twierdza Ustka ruszyła z Gazetą - Nowe wydawnictwo w Ust

Post autor: Topilzin » wtorek, 10 lutego 2015, 18:28

Na której stronie będą babeczki z cyckami i pupami na wierzchu?Mogą być w mundurach Kriegsmarine.Inaczej nie kupię. :wink:
Wywiad z Olechem pewnie tylko jako załącznik bo zmniejsza wartość dla zbieraczy. :lol: :lol: :lol:
I czy będzie stała rubryka z obywatelem Siudkiem.Tytuł tej rubryki już mam.MEA CULPA. :lol: :lol: :lol:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » niedziela, 15 lutego 2015, 12:00

W Ustce, po Ziemi Usteckiej nie było dobrego czasopisma lokalnego, intergujacego naszą społeczność, o szerszym zakresie informacyjnym. Myślę, że jest szansa na wypełnienie tej luki, tym bardziej, że trafia to w ręce miłośnika Ustki i historyka. Mam nadzieję, na dużą dawkę dziejów Ustki, łącznie z czasami PRL - które stanowią element historii najnowszej Ustki. Wreszcie warto dotykać spraw aktualnych. Znam smak pracy redakcyjnej, w Ziemi Usteckiej pozostawiłem kilkadziesiąt esejów, dotykając wielu naszych spraw bieżących i wymagających zmiany - przedstawiając często sposób rozwiązania. Wehikuł czasu może na trwałe wpisać się w nasza rzeczywistość mediów usteckich nie tylko jako informator, ale wydawnictwo edukacyjne. Ja życzę powodzenia.

Awatar użytkownika
Bakłarzan

Post autor: Bakłarzan » środa, 18 lutego 2015, 21:05

1 numerek bardzo słabiutki
Oczekiwałam większej dawki historii miasta i okolic a tu na pierwszych stronach Graczyk i nieudacznik Arabela ;)
https://pl.fotolia.com/id/81447590

ODPOWIEDZ