Jest nowy V-ce burmistrz

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Jest nowy V-ce burmistrz

Post autor: elveez » poniedziałek, 16 lutego 2015, 13:49

Grzegorz Mickiewicz, były wiceburmistrz Wołomina i Ząbek (województwo mazowieckie) został moim Zastępcą. W ratuszu będzie odpowiadał za nadzorowanie inwestycji i pozyskiwanie środków zewnętrznych.
Pan Grzegorz ma 41 lat, jest absolwentem Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończył również Podyplomowe Studium Służby Zagranicznej w Szkole Głównej Handlowej i Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. W latach 2003-2006 pracował w Biurze Funduszy Europejskich w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy. W latach 2006-2010 był Zastępcą Burmistrza Miasta Ząbki, a w latach 2010-2014 Zastępcą Burmistrza Wołomina.
Mój Zastępca będzie nadzorował pracę następujących Wydziałów: Infrastruktury Komunalnej i Ochrony Środowiska, Integracji Europejskiej i Rozwoju Lokalnego, Gospodarki Przestrzennej, Gospodarki Nieruchomościami. Dziś przedstawiłem go kierownictwu Urzędu. Liczę na dobrą współpracę.

Obrazek
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
celestyn

Re: Jest nowy V-ce burmistrz

Post autor: celestyn » poniedziałek, 16 lutego 2015, 16:41

Kurdę Elveez nie wiedziałem, że jesteś burmistrzem :mrgreen:
A poważniej. Dobrze, że ktoś z zewnątrz spoza starego układu, przy tym młody. Pytanie na ile uczciwy i jak bardzo kompetentny, ale to wyjdzie w praniu. Znalezione w necie
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » poniedziałek, 16 lutego 2015, 17:13

Jak z Wołomina to dobry człowiek.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » poniedziałek, 16 lutego 2015, 20:00

Topilzin pisze:Jak z Wołomina to dobry człowiek.
Co ty breszysz Toplicyn, przecież to Pisior !!!

Obrazek
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » poniedziałek, 16 lutego 2015, 20:01

Ja tam mu w portki nie zaglądam.Do sypialni też nie. :lol: :lol: :lol:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » poniedziałek, 16 lutego 2015, 21:20

Burmistrz wiązany z PO, wiceburmistrz z PiSem. Dla mnie to zdrowa sytuacja, świadcząca o szansie na konstruktywną pracę bez oglądania się na partyjne partykularne głupoty.

Pykens

Post autor: Pykens » poniedziałek, 16 lutego 2015, 22:01

Może za kilka lat będzie Jacek Cegła i Smerf Maruda :D

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » piątek, 8 maja 2015, 16:11

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /150509739" onclick="window.open(this.href);return false;
Grzegorz Mickiewicz od wczoraj nie jest już wiceburmistrzem Ustki. Tę funkcję sprawował od połowy lutego.
- Umowa został rozwiązana za porozumieniem stron - informuje burmistrz Jacek Graczyk, a zapytany o powody odpowiada: - Z przyczyn osobistych wiceburmistrza. Taką argumentację przedstawił.
Jacek Graczyk oświadcza, że nic nie wie na temat starć z wiceburmistrzem, czy różnic poglądów w kwestii zarządzania miastem, a wiceburmistrz odszedł na własną prośbę. Burmistrz Graczyk na razie nie myśli o kolejnym konkursie.
Wolę myśleć, że zrobiło mu się za daleko do domu i rodziny, niż że przeraził się usteckiego bagienka. :)
Burmistrz Graczyk na razie nie myśli o kolejnym konkursie.
- Będę rozmawiał z osobami, które brały udział w lutowym konkursie - mówi burmistrz.
Oby tylko to się nie skończyło jakąś wygłodniałą wpływów i kasy hieną ze starego usteckiego kolesiowskiego betonu na stanowisku.

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » sobota, 9 maja 2015, 16:26

Sytuacja w Ratuszu jest nieciekawa.
Mamy osamotnionego burmistrza, któremu doradzają ludzie niekoniecznie przygotowani do wprowadzania zmian zarówno w infrastrukturze jak i w finansach miasta. Jest to ekipa walcząca o przetrwanie na zajmowanych przez wiele lat etatach. A jako taka nie będzie wychodzić przed szereg i ryzykować. Burmistrzowie się zmieniają, a oni trwają na barykadach.
Nie widzę w tej ekipie ludzi zdeterminowanych i z wizją.
To samo można powiedzieć o Nowej Radzie. W sumie od wyborów minęło już pół roku, a ja poza aktywnością na sesjach 3-ch radnych nie widzę prawie żadnej innej. Reszta siedzi i tylko słychać ciszę śpiewającą "Co ja tutaj robię?". Drugą taką ekipę, która nagle po wyborach zapomniała po co została wybrana i co głosiła w swoich programach, to chyba w Polsce tylko w filmach można zobaczyć.

Potrzebny jest V-ce ewidentnie z zewnątrz i ewidentnie wariat z wizją, którą będzie w stanie zarażać i zmuszać ratuszaków do działania. Kontrowersyjny, potrafiący słuchać ale też i bronić swoich racji. I mam nadzieję, że to nie będzie żaden ze znanych nam panów na K. 8)
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » sobota, 9 maja 2015, 19:00

Pykens pisze:Może za kilka lat będzie Jacek Cegła i Smerf Maruda :D
W jednej celi ?
Ostatnio jestem bardzo ostrożny kupuje nawóz na trawnik tylko w małych opakowaniach, nie mam płaskich baterii 4,5 V ,
nie chce skończyć jak sławny , ostatnio uniewinniony bombardier Brunon K.

Z przekrętasem Cegłą proszę mnie nie porównywać :evil:
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Adi

Post autor: Adi » sobota, 16 maja 2015, 21:16

celestyn pisze: Wolę myśleć, że zrobiło mu się za daleko do domu i rodziny, niż że przeraził się usteckiego bagienka. :)
Powód jest zupełnie inny. Szykuje się do kancelarii nowego prezydenta
rozumiemy się? Będziemy się rozumieć, będzie dobrze... nie będziemy się rozumieć... rozumiemy się?

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » niedziela, 17 maja 2015, 07:42

Adi pisze:
celestyn pisze: Wolę myśleć, że zrobiło mu się za daleko do domu i rodziny, niż że przeraził się usteckiego bagienka. :)
Powód jest zupełnie inny. Szykuje się do kancelarii nowego prezydenta
Samorząd nie oferuje zbyt wiele za pracę fachowca, a jeszcze do tego awansem mozna dostać kubeł pomyj na głowę. Satysfakcja z pracy w samorządzie nie rekompensuje stron negatywnych. W zawodzie można robić interes po cichu i dużym zadowoleniem dla kieszeni. No bo jak sie chce mieć spokoj jako reprezentant, to trzeba siedzieć cicho - ale nie osiąga się celow spolecznych. Czy to nie powód, dla którego Adi wciąż nie w samorządzie? :)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 17 maja 2015, 19:26

Samorząd nie oferuje zbyt wiele za pracę fachowca, a jeszcze do tego awansem mozna dostać kubeł pomyj na głowę. Satysfakcja z pracy w samorządzie nie rekompensuje stron negatywnych.
Tu się zgodzę... niestety szary Kowalski ma to na co dzień...
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » niedziela, 17 maja 2015, 22:46

9100,-
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 17 maja 2015, 22:55

Samorząd nie oferuje zbyt wiele za pracę fachowca, a jeszcze do tego awansem mozna dostać kubeł pomyj na głowę. Satysfakcja z pracy w samorządzie nie rekompensuje stron negatywnych. W zawodzie można robić interes po cichu i dużym zadowoleniem dla kieszeni. No bo jak sie chce mieć spokoj jako reprezentant, to trzeba siedzieć cicho - ale nie osiąga się celow spolecznych. Czy to nie powód, dla którego Adi wciąż nie w samorządzie? :)
Nierząd nie oferuje zbyt wiele za pracę ciecia, a jeszcze do tego będęc nim można dostać kubeł pomyj na głowę. Satysfakcja z pracy ciecia nie rekompensuje stron negatywnych. W zawodzie , owszem można robić interes po cichu z potem na plecach ,dużym ryzykiem i stresem (zawałem przed 50-tką )ale teoretycznie zadowoleniem dla kieszeni. No bo jak sie chce mieć spokoj jako cieć, to trzeba siedzieć cicho - ale nie osiąga się orgazmu. Czy to nie powód, dla którego Adi wciąż nie jest cieciem? :)

Nowelka pod tytułem :lol: "Rozterki emocjonalne niedoszłego trepa".

Adi

Post autor: Adi » poniedziałek, 18 maja 2015, 10:37

Panowie, błagam, to nie jest wątek o mnie. Nie jestem osobą publiczną i wolałbym aby nie zajmowano się moim życiem na forach internetowych. Znacie mnie, wiecie czym się zajmuję, znacie moje poglądy i myślę, że to wystarczy. Do samorządu się nie wybieram. Choć jak osoby publiczne pytają mnie o poradę, to doradzam.
rozumiemy się? Będziemy się rozumieć, będzie dobrze... nie będziemy się rozumieć... rozumiemy się?

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » poniedziałek, 18 maja 2015, 10:56

Spoko Adi. To tylko jeden radny leczy tu kompleksy. 8)
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

kaczorek

Post autor: kaczorek » niedziela, 31 maja 2015, 18:49

Pomysł z konkursem na wiceburmistrza nie udał się .Burmistrz powinien korzystać w pierwszej kolejności z lokalnych zasobów kadrowych .
A więc z kadry kierowniczej Urzędu ,jest szeroki wybór z dyrektorów spółek komunalnych .
Ale może burmistrz czeka chyba na wybory parlamentarne ,a po nich będzie duża podaż kandydatów o kwalifikacjach ministerialnych .

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » niedziela, 31 maja 2015, 20:26

kaczorek pisze:Pomysł z konkursem na wiceburmistrza nie udał się .Burmistrz powinien korzystać w pierwszej kolejności z lokalnych zasobów kadrowych .
A więc z kadry kierowniczej Urzędu ,jest szeroki wybór z dyrektorów spółek komunalnych .
Ale może burmistrz czeka chyba na wybory parlamentarne ,a po nich będzie duża podaż kandydatów o kwalifikacjach ministerialnych .
Zasoby lokalne - spoko. Problem tylko w tym, że praktycznie wszyscy z zasobów, które wymieniłeś, mogący ewentualnie wchodzić w grę, mają takie tony brudów za uszami, że z automatu odpadają, jeśli chcemy przywrócić normalność w urzędzie, a nie promować lokalne sitwy i degrengoladę z czasów poprzedniego burmistrza. Choć poprawa za obecnego burmistrza, jeśli nawet nastąpiła, to moim zdaniem jest mocno niewystarczająca.

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » poniedziałek, 1 czerwca 2015, 14:42

Uprzejmie informuję, że nowym wiceburmistrzem Ustki został Pan Bartosz Gwóźdź-Sproketowski, dotychczasowy pracownik Urzędu Miasta w Słupsku. Więcej informacji już niebawem na http://www.ustka.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Pozdrawiam serdecznie :)

ODPOWIEDZ