SPOTKANIE FORUMOWICZÓW

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » poniedziałek, 8 stycznia 2007, 23:24

Co by za bardzo już teraz nie mieszać, proponuję jednak, abyśmy się spotkali tak, jak ustaliśmy wcześniej, czyli 27 stycznia o godz. 20 w restauracji "Oskar".
Takie spotkanie w większym gronie będzie doskonałą okazją, by zastanowić się, jaki turniej zorganizujemy, kiedy i kto będzie sponsorem nagród. :D

mika
Kontakt:

Post autor: mika » wtorek, 9 stycznia 2007, 00:59

No to zapisujemy w kalendarzu :)

maja

Post autor: maja » wtorek, 9 stycznia 2007, 07:42

OK. 27. 01. godz. 20 OSKAR... zapisane
"Nigdy nie śpij z większym od siebie wariatem" (II Prawo Hartleya)

Obserwator
Kontakt:

Post autor: Obserwator » wtorek, 9 stycznia 2007, 10:23

Zapisane :D

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » wtorek, 9 stycznia 2007, 14:46

Data zanotowana. :D
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

maja

Post autor: maja » niedziela, 28 stycznia 2007, 00:20

Relacja z godzin 20-21... Frekwencja w normie - 6 osób (no chyba, że przy innych stolikach też siedzieli forumowicze chcący uniknąć dekonspiracji). lokal o wiele korzystniejszy niż Al Capone...

Lista obecności: rzecznik, Obserwator z pewną niewiastą, Włodzimierz Siudek, Viking, falcorman i piszący te słowa. Niestety nie dotarła niespodzianka, którą dopadł bolący ząb

Tematyka: w pierwszej godzinie typowo podsumowująca/wyjaśniająca sprawy poruszane na Forum a potem nie mam pojęcia Obrazek Czekamy na pozostałe relacje... I na następne spotkanie...

Tym razem zdjęcia dla Straży Miejskiej nie udało się zrobić :wink:
"Nigdy nie śpij z większym od siebie wariatem" (II Prawo Hartleya)

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » niedziela, 28 stycznia 2007, 11:13

Ciesze się ze spotkania w gronie kilku przyjaciół z forum. Rozumiem też przyczyny nieobecności wielu z przyczyn obiektywnych, ale też tych, dla ktorych idea nickowego forum jest bliższa niz stpotkanie bezpośrednie. Taką opinie wyraziłem równiez wczoraj, że istota forum jest jego mozliwość bezskrepowanego wypowiadania się. Więc grupa srodowiskowa forum z konieczności jawnie nie będzie raczej duża. Forum służy do poruszania problemów zatem tylko wtedy dowiemy się o szczegółach, jesli część z nas pozostanie w ukryciu. To wczorajsze spotkanie uważam za sukces. Pozdrowienia.

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » niedziela, 28 stycznia 2007, 13:07

Viking pokonał kilkadziesiąt kilometrów, by zaszczycić na swoją obecnością, Włodek Siudek posiedział gdzieś z godzinę, po czym udał się z małżonką na prywatną imprezę, zaś mai (chyba dobrze odmieniam?) niespodziewanie wypadła nocka w pracy. Najdłużej, bo do późnych godzin nocnych konwersowaliśmy w gronie: falcorman, Przemek Nycz i niżej podpisany plus osoby towarzyszące. :) Około godz. 23 podjęliśmy jednogłośną decyzję o zmianie lokalu - przenieśliśmy się do Al Capone, gdzie poruszaliśmy już luźne, niezwiązane z szeroko rozumianą polityką, sprawy.

Mimo nie za wysokiej frekwencji, spotkanie uważam za udane. Dyskutowaliśmy o tematach samorządowych, oczekiwaniach wobec nowych władz i zmianie naszej strony internetowej. Oczywiście maja nie omieszkał poruszyć sprawy budowy placu zabaw dla dzieci. Wnioski ze spotkania przekażę w poniedziałek burmistrzowi, który zadzwonił do mnie w trakcie spotkania i za moim pośrednictwem pozdrowił obecnych forumowiczów (pan burmistrz ubolewał, że z powodu niespodziewanej wizyty u dentysty nie mógł dołączyć do nas).

Zdjęć nie robiłem, bo taka była wola większości.

Kolejne spotkanie, być może połaczone z jakimis zawodami, zamierzam zorganizowac na przelomie lutego i marca. O szczegolach będę sukcesywnie informował na forum. Już teraz serdecznie zapraszam.

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » poniedziałek, 5 marca 2007, 12:32

Rzecznik zajęty ciężko pracą... A miał podać jakiś kolejny termin na przełom luty/marzec...

Obrazek Co powiecie na 24 lub 31 marca godz. 20.00 Oskar? Obrazek
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
MYSZ

Post autor: MYSZ » poniedziałek, 5 marca 2007, 13:58

Jeśli kobietki mogą byc też na takim spotkanku,to chętnie bym poznała ekipę forumowiczów,ale jedyne miejsce w jakim mogę się pojawić to restauracja Wenecja... :?:

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » poniedziałek, 5 marca 2007, 14:32

Oba terminy mi - wstępnie - pasują. Zatem dostosuję się. Czekam na inne wypowiedzi i propozycje.

@ MYSZ

Nie to, żebym coś miał do restauracji "Wenecja", bo byłem tam i mam najlepsze zdanie o tym lokalu, ale mam nieodparte wrażenie, że uprawiasz kryptoreklamę droga/i kolego/kolezanko.

Awatar użytkownika
MYSZ

Post autor: MYSZ » poniedziałek, 5 marca 2007, 14:40

Każdy ma swój ulubiony lokal,ja np. Wenecję.Nikogo,kto chce spotkać się w Oskarze nie posądzam o kryptoreklamę....Ale dalej nie wiem,czy kobietki mogą tam być czy to typowo męskie spotkanko?

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » poniedziałek, 5 marca 2007, 15:11

Każdy ma swój ulubiony lokal - ale decydujemy demokratycznie, czyli OSKAR, he he :D
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
MYSZ

Post autor: MYSZ » poniedziałek, 5 marca 2007, 15:16

Wy i tak pewnie się znacie,więc powodzonka na spotkaniu :lol:

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » poniedziałek, 5 marca 2007, 15:18

Oczywiście, że mogą. Nie dzielimy forumowiczów na forumowiczki i forumowiczow rodzaju męskiego. Zatem do rychłego zobaczenia. :D

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » poniedziałek, 5 marca 2007, 15:20

MYSZ pisze:Wy i tak pewnie się znacie,więc powodzonka na spotkaniu :lol:
poznaliśmy sie na tego typu poprzednich spotkaniach. Nikt w realu nikomu do gardła nie skoczył :roll:
Wygląda, że MYSZ uciekła do dziury :wink:

Ale ustalmy może jedną konkretną datę... Może w końcu Moderator zdecyduje...
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » poniedziałek, 5 marca 2007, 15:21

Jeśli ode mnie miałoby to zależeć, to optowałbym za 24 marca.

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » poniedziałek, 5 marca 2007, 15:23

No i jest data:
24 marca 2007 godz. 20.00 lokal OSKAR na Kopernika

Awatar użytkownika
MYSZ

Post autor: MYSZ » poniedziałek, 5 marca 2007, 15:31

No ja mam wrażenie że to typowe męskie spotkania.Na razie faktycznie jako typowa mysz zostanę w ukryciu.Tak więc bawcie się dooobrze!

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » poniedziałek, 5 marca 2007, 16:39

Wszystkie myszy chowają się pod miotłę, a szkoda - trochę więcej odwagi i optymizmu 8) :wink:

ODPOWIEDZ