SPOTKANIE FORUMOWICZÓW

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

pieroog

Re: SPOTKANIE FORUMOWICZÓW

Post autor: pieroog » niedziela, 26 kwietnia 2009, 02:15

maj ale ja sie przedstawilem!! :P
NoBody is perfect,my name is NoBody...

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » niedziela, 31 lipca 2011, 14:41

A kiedy organizujemy jakieś letnie spotkanie. Pan Rzecznik coś wspominał kiedyś :) :) :)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » niedziela, 31 lipca 2011, 22:04

falcorman pisze:A kiedy organizujemy jakieś letnie spotkanie. Pan Rzecznik coś wspominał kiedyś :) :) :)
moim zdaniem nie jesteście już potrzebni - Pan Burmistrz jest od kilku miesięcy reelektem :D

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » niedziela, 31 lipca 2011, 22:43

Włodzimierz Siudek pisze:
falcorman pisze:A kiedy organizujemy jakieś letnie spotkanie. Pan Rzecznik coś wspominał kiedyś :) :) :)
moim zdaniem nie jesteście już potrzebni - Pan Burmistrz jest od kilku miesięcy reelektem :D
Teraz rozumiem tok rozumowania radnego i to dlaczego radny ma w dupie wyborców - skoro takimi kategoriami mierzy. :idea:
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » niedziela, 31 lipca 2011, 23:15

Kiedyś przed ostatnimi wyborami wyrażałem swoje zdziwienie nagłym ożywieniem zainteresowaniem forum przez radnych. Tak że zupełnie mnie dziwi, że dopiero teraz to zauważasz
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » niedziela, 31 lipca 2011, 23:35

maruda pisze:Kiedyś przed ostatnimi wyborami wyrażałem swoje zdziwienie nagłym ożywieniem zainteresowaniem forum przez radnych. Tak że zupełnie mnie dziwi, że dopiero teraz to zauważasz
Już dawno to zauważyłem, ale ta wypowiedź to "gwóźdź do trumny".
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

ODPOWIEDZ