Obwodnica

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
celestyn

Re: Obwodnica

Post autor: celestyn » niedziela, 29 marca 2015, 15:15

Włodzimierz Siudek pisze:Warto pamiętać, że szlak ogrodowa-zubrzyckiego ma zapewnić dotarcie do rozbudowującego się na wschód portu - korzystając z dróg uroczyska. To znane mi i aktualne stanowisko Rady i Burmistrza. Również ciężkiego sprzętu do CSMW.
Wpuszanie ciężkiego sprzętu na ulice miasta zawsze jest bezsensem, bo powoduje uciążliwości dla mieszkańców i przede wszystkim generuje ogromne koszty utrzymania i remontów dróg.
Włodzimierz Siudek pisze:
celestyn pisze:zacząć myśleć o trasie mniej więcej na linii Przewłoka - Grabno - Wodnica przy południowej krawędzi lasu miejskiego oraz w razie rozbudowy portu dalej Uroczysko - Port i CSMW
o ile dla rozbudowującej się Ustki w przyszłości taka koncepcja wydaje się słuszna to w tej chwili nierealna.
Dlatego napisałem, że trzeba o tym zacząć myśleć, a nie, że trzeba już zacząć realizować tą koncepcję.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 29 marca 2015, 15:36

Obrazek
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » niedziela, 29 marca 2015, 17:29

i znowu Topek daleko w tyle. Co najmniej dwa lata temu radna Kozakiewicz i moja skromna osoba złożyły odpowiednie wnioski, które były podstawą uzgadniania gminnego MPZP Grabno przez nasz Ratusz. Oczywiście gmina uwzględniła ten przebieg drogi chyba o statusie ruchu lokalnego o właściwych parametrach dla takiej drogi. Narazie Topek nic nowego! Ale myśl dobra.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 29 marca 2015, 18:49

Włodzimierz Siudek pisze:i znowu Topek daleko w tyle. Co najmniej dwa lata temu radna Kozakiewicz i moja skromna osoba złożyły odpowiednie wnioski, które były podstawą uzgadniania gminnego MPZP Grabno przez nasz Ratusz. Oczywiście gmina uwzględniła ten przebieg drogi chyba o statusie ruchu lokalnego o właściwych parametrach dla takiej drogi. Narazie Topek nic nowego! Ale myśl dobra.
Koła to ja nie wynalazłem.Jasne ,a forum jak wiadomo nie jest oficjalną platformą wymiany informacji z ratuszem.Od tego jest prędzej smerf i ciotka z warzywniaka.Napewno nie ten jak mu tam?Taki łysy co się kręci po korytarzach..Nazwiska nie pamiętam :wink: :lol:
Dlatego pleciemy sobie tu tak dla zabawy i tyle.Dla odmiany czasem można kogoś obsabaczyć. :lol: :lol: :lol: O pomysłach dowiadujemy się wszyscy z b.radnym włącznie jak już koparka i dźwig wjeżdża na teren. :evil:
Wkleiłem fotkę natomiast do postu celestyna aby uzmysłowić że te dwa połączenia nie są dla siebie alternytywne a całkiem różne rzeczy.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

ODPOWIEDZ