Podsumowanie sezonu letniego 2015

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Podsumowanie sezonu letniego 2015

Post autor: Smerf Maruda » czwartek, 8 października 2015, 12:53

Dzisiaj, czwartek o 17:00 w usteckim ratuszu podsumowanie sezonu 2015,

posłuchajcie jak było w 2014, 2013, 2012, 2011 r i jakie były plany wiosną 2015, zdjęcia i filmy.

Relacja wieczorem na mojej stronie.

http://www.pomorze-srodkowe.pl/ustka/na ... 15-relacja" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Re: Podsumowanie sezonu letniego 2015

Post autor: Smerf Maruda » sobota, 10 października 2015, 03:38

Relacja

http://www.pomorze-srodkowe.pl/ustka/na ... 15-relacja" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » sobota, 10 października 2015, 07:55

Mam takie wrażenie z tego spotkania, że połowa ludzi zamiast podsumować miniony letni sezon, przyszła załatwić swoje różne sprawy.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » niedziela, 11 października 2015, 00:42

celestyn pisze:Mam takie wrażenie z tego spotkania, że połowa ludzi zamiast podsumować miniony letni sezon, przyszła załatwić swoje różne sprawy.
Mnie proszę do tego nie mieszać - mnie tam nie było. :D Obejrzałem relację na stronie Smerfa i mogę powiedzieć tylko jedno - Szału Nie Było, Nie ma i Nie Będzie! Komuna wiecznie żywa!

Obrazek
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Adam Wroński

Post autor: Adam Wroński » niedziela, 11 października 2015, 11:03

Grabarz. Zgadzam się z Tobą absolutnie. Rezygnacja z udziału w takich wydarzeniach to mniej nerwów i stresu. Uczymy się całe życie. Po raz pierwszy od dłuższego czasu mnie także tam nie było. I myślę, że to była dobra decyzja. Nie ma sensu kopać się z koniem. "Klapki" ciągle przeszkadzają. Powtórzę po raz kolejny: "Jest nam tak dobrze i ...... dobrze nam tak".

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » niedziela, 11 października 2015, 23:12

Adam Wroński pisze:Grabarz. Zgadzam się z Tobą absolutnie. Rezygnacja z udziału w takich wydarzeniach to mniej nerwów i stresu. Uczymy się całe życie. Po raz pierwszy od dłuższego czasu mnie także tam nie było. I myślę, że to była dobra decyzja. Nie ma sensu kopać się z koniem. "Klapki" ciągle przeszkadzają. Powtórzę po raz kolejny: "Jest nam tak dobrze i ...... dobrze nam tak".
Cóż, zgadzam się z Panem Panie Adamie w całej rozciągłości. Nie ma sensu dyskutowac każdego roku o tym samym i wskazywac na te same, powtarzające się błędy. Nikt nie wyciąga z takiej dyskusji żadnych wniosków. Graczyk stał się żyrantem nieudolności Cegły. Ja sam kiedy rok temu mówiłem o mojej wizji festiwalu rockabilly otrzymałem gromkie brawa od zebranych na tej sali ludzi. Jacek Cegła powinien zachowac się jak rasowy menażer działu i pociągnąc temat dalej, więc to nie ja powinienem biegac do Jacka Cegły ze swoimi pomysłami, tylko odwrotnie - to Jacek Cegła powinien zabiegac o spotkania z ludzmi, którzy mają jakieś sensowne pomysły. Nie wiem ile zarabia J.Cegła i pracownice jego działu, ale imprezy które organizuje dział promocji miasta Ustka ja jestem w stanie ogarnąc sam w pojedynkę i na takim poziomie na jakim są oragnizowane obecnie mogę je wykonywac w czynie społecznym - czyli całkowicie za darmo.

Mógłbym pojawic się na tym spotkaniu i powiedziec na przykład, że wydział promocji nie potrafił załatwic noclegów dla jednego zespołu, który przejechał z Budapesztu. Mógłbym powiedziec, że na kilka dni przed koncertem zostałem z problemem noclegu dla tych ludzi pozostawiony sam sobie i musiałem biegac po usteckich ośrodkach, aby przyjeżdżający do Ustki Węgrzy nie spali w jakimś podrzędnym słupskim hotelu. To są sprawy reprezentacyjne dla miasta, ale trzeba miec w tej materii wyczucie. Mógłbym powiedziec jeszcze wiele, ale po co? Co to zmieni? Nie pozostaje nam nic innego Panie Adamie, jak skupic się na sobie i olac to towarzystwo wzajemnej adoracji. Wszyscy wiemy jak jest, więc nie ma sensu rodzierac szat i szarpac sobie nerwów patrząc na tę atrapę promocji.

Pozdrawiam.

Artur Grabarczyk
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Adam Wroński

Post autor: Adam Wroński » poniedziałek, 12 października 2015, 10:12

....to nie ja powinienem biegac do Jacka Cegły ze swoimi pomysłami, tylko odwrotnie - to Jacek Cegła powinien zabiegac o spotkania z ludzmi, którzy mają jakieś sensowne pomysły....
No cóż.... ciągle uważam, że nasi "sternicy" nie potrafią wykorzystywać "przeciwnych wiatrów". Wielka szkoda!
Wiesz Grabarz... wczoraj miałem dziwny sen. Śniło mi się, że w czasie pobytu w restauracji podano mi mało świeże i niezbyt smaczne danie. Kiedy przekazałem swoje uwagi personelowi..... manager się obraził a kucharz poinformował, że mogę przedstawić swoje propozycje menu a w kuchni pokazać jak się według mnie gotuje. Dziwne. Nie wiem skąd się biorą takie sny.

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » poniedziałek, 12 października 2015, 17:53

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » poniedziałek, 12 października 2015, 19:33

Smerf Maruda pisze:Dzisiaj, czwartek o 17:00 w usteckim ratuszu podsumowanie sezonu 2015,

posłuchajcie jak było w 2014, 2013, 2012, 2011 r i jakie były plany wiosną 2015, zdjęcia i filmy.

Relacja wieczorem na mojej stronie.

Obrazek
To Cegła wyświetla czy ktoś jemu puszcza bo widzę że próbuje czytać.Oniemiał że aż zatyka buzię :lol: :lol: :lol:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
ewcioszek181
Kontakt:

Post autor: ewcioszek181 » piątek, 16 października 2015, 14:55

Sezon 2015 uważam za totalne DNO

Zero imprez!
Samo dno... co chwilę powtarzał się ten sam plan

zawody wędkarskie
turniej brydza
pilka nożna

itd. itp.

Zainteresowanie tymi imprezami praktycznie zerowe!

jedyne co uratowalo sezon to parę imprez... Festiwal Sztucznych Ogni, Piłka Plazowa, koncert Elektrycznych Gitar, Rmf FM i TVN

Pykens

Post autor: Pykens » sobota, 17 października 2015, 16:14

ewcioszek181 pisze:Sezon 2015 uważam za totalne DNO

Zero imprez!
Samo dno... co chwilę powtarzał się ten sam plan

jedyne co uratowalo sezon to parę imprez... Festiwal Sztucznych Ogni, Piłka Plazowa, koncert Elektrycznych Gitar, Rmf FM i TVN
No to zero czy jednak jakieś były?

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 17 października 2015, 19:24

Wiesz Pykens Wixa sie marzy ...biale rekawiczki, sety, dzieci poczęte w nocy ;)
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » niedziela, 1 listopada 2015, 18:22

Relacja

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 1 listopada 2015, 20:43

Smerfik...............jesteś dupek i ciemniak ale masz wielkie chwile.Lubię to.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » czwartek, 7 stycznia 2016, 20:51

W punkcie 8 można oddac głos na festiwal "Rock Na Bagnie".

http://www.terazrock.pl/teraz-najlepsi.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Niech się organizatorzy "Rock Na Bagnie" cieszą, że w ich mieście nie mieszka Włodzimierz S. lub jakiś inny kretyn. Tym sposobem mają świetną imprezę, która stała się znana w całej Polsce.

http://rocknabagnie.com.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

"Nie możemy akceptować łamiania prawa, siania nienawiści i agresji."
W. Siudek - nagranie z sesji Rady Miasta z dnia 26.04.2012, cz. 3.

Nie wiem jakim cudem były radny dostrzegł na festiwalu "Warhead" przejawy łamania prawa, siania nienawiści i agresji. Był na imprezie - nikt mu w mordę nie napluł, nie zbluzgał i nie strzelił w ryj. Mają szczęście organizatorzy innych festiwali (rockowych) w Polsce, oj mają... że ich Wołodnia nie odwiedza. Człowiek ten ma niezwykłą zdolnośc widzenia rzeczy niewidzialnych.

anna

Post autor: anna » środa, 13 stycznia 2016, 20:16

Przecież dawno już P. W. S. w radzie nie ma więc i przeszkód żadnych. W psychologii jest taki mechanizm, że własną nieudolność projektuje się na innych.

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » czwartek, 14 stycznia 2016, 00:52

anna pisze:Przecież dawno już P. W. S. w radzie nie ma więc i przeszkód żadnych. W psychologii jest taki mechanizm, że własną nieudolność projektuje się na innych.
A jak się ma psychologia do ludzi, którzy bez racjonalnych przesłanek bombardują negatywnymi wypowiedziami czyjś społeczny wysiłek, a później wypisują w jakimś szmatławcu treści pełne ubolewania, że się społecznośc mało angażuje w robienie czegokolwiek. Słucham panią - pani Anno - z uwagą.

W mojej ocenie to zwyczajne skurwysyństwo.

P.s. - Nie można uzależniac robienia poważnej imprezy od nastroju jednego z radnych. Nie znam takiej imprezy w Polsce! Może pani zna - jeśli tak to bardzo poproszę o taki przykład (prócz usteckiego - oczywiście). Niech pani sobie wyobrazi, że wkłada pani wraz ze znajomymi w zrobienie jakiejś imprezy całe serce - dajmy na to - wystawę psów. A tu nagle znajduje się jakiś idiota, który straszy mieszkańców, że się pchłami pozarażają... a na końcu wypisuje ktoś taki, że przydałoby się jednak, aby ludzie coś w tym mieście robili. Ilekroc patrzę na debila*, to mam mu ochotę zwyczajnie po ludzku w mordę napluc i szczerze mówiąc - gówno mnie obchodzi jak się ma do tego przytoczone przez panią "projektowanie".

Pozdrawiam

Artur Grabarczyk

* https://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5% ... niu_lekkim" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » czwartek, 14 stycznia 2016, 01:19

Aha - i jeszcze jedno anno - do zniszczenia hipotetycznej wystawy psów nie potrzeba idioty. Wystarczy debil. Tę znaczącą różnicę wyszukaj sobie w internecie.
Wystarczy debil - który umiejętnie "sprzeda" swoje łgarstwa "pelikanom".

ODPOWIEDZ