Kiedy Ustka będzie kurortem Unii Europejskiej ?

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Grzegorz

Kiedy Ustka będzie kurortem Unii Europejskiej ?

Post autor: Grzegorz » czwartek, 25 maja 2006, 22:30

Gdy spacerując po mieście nie trzeba będzie uważac na wystające płytki chodnikowe- ukłon do miasta
Gdy w nocy będzie można posłuchać skrzeku mew a nie wulgaryzmów i krzyków pijanej młodzieży -ukłon do policji
Gdy rano nie zobaczę połamanych drzewek i porozrzucanych śmieci na ulicach -ukłon do straży miejskiej
Gdy zobaczę piękne elewacje budynków , czystość i kulturę na ulicach -ukłon do nas samych
Ale pomimo tak wielu braków Ustka najbardziej przypomina mi miasto-kurort w tej części Europy.
Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów.
Grzegorz

autkasz

Post autor: autkasz » czwartek, 25 maja 2006, 23:16

nie ma rzeczy idealnych
Bo czasem przegrać znaczy wygrać
Obrazek

Awatar użytkownika
Lukasz
Kontakt:

Post autor: Lukasz » piątek, 26 maja 2006, 15:26

Ustka jest europejskim kurortem od zawsze, tzn. od kiedy istnieje na mapie. Przecież jesteśmy w Europie. Nie znam miasta idealnego.

Grzegorz

Post autor: Grzegorz » piątek, 26 maja 2006, 19:54

Lukasz mi nie chodzi o idealne miasto, mi zalezy na standartach małych miasteczek nad morzem zwanych kurortami. Ja dużo jeżdże po Europie i też nie widziałem miasta idealnego ale małe miasteczka mają swój poziom.
Uważam , że jeśli mieszkańcy nie będą poruszać takich tematów to szybko zmian na lepsze nie zobaczymy.
Pozdrawiam

Edward

Post autor: Edward » sobota, 27 maja 2006, 08:50

W Europie jesteśmy od zawsze, europejskim kurortem jesteśmy od XIX wieku. To, że wygląd Ustki jeszcze odbiega od tego, co można zobaczyć w innych krajach, czy nawet w niektórych polskich uzdrowiskach, ma konkretne przyczyny. Wieloletnich zaniedbań nie odrobi się w czasie jednej kadencji.
Faktem jest jednak, że te nowe ulice tworzą ze starymi taki kontrast, że dopiero na ich tle widać, jak wiele jest jeszcze do zrobienia w naszym mieście.
Edward Zając

chlopak_z_ustki

Re: Kiedy Ustka będzie kurortem Unii Europejskiej ?

Post autor: chlopak_z_ustki » sobota, 27 maja 2006, 11:51

Grzegorz pisze: Gdy w nocy będzie można posłuchać skrzeku mew a nie wulgaryzmów i krzyków pijanej młodzieży -ukłon do policji
Gdy rano nie zobaczę połamanych drzewek i porozrzucanych śmieci na ulicach -ukłon do straży miejskiej
Grzegorz
:o :o gdzie ty mieszkasz?bez przesady... gdybys mieszkal w Słupsku to naprawde miałbyś powody do narzekania...

Awatar użytkownika
Lukasz
Kontakt:

Post autor: Lukasz » środa, 31 maja 2006, 08:43

Dla mnie Ustka i Kraków sa najpiękniejszymi miastami w Polsce :D POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
przemek

Post autor: przemek » środa, 31 maja 2006, 13:29

według mnie w Ustce najgorsze wrażenie robią tereny stoczni, po obu stronach Słupi. znajomi, którzy pierwszy raz widzą miasto idąc z Ustki zachodniej przez mostek są zawsze pod prawdziwym wrażeniem, szkoda że negatywnym.
ale ogólnie nie ma co przesadzać, wcale nie jest tak źle, w końcu dla większości ludzi najważniejsze są plaże (a te są świetne - gdyby tylko nie ta rura :wink: ) i okolice, które można pozwiedzać.

ODPOWIEDZ