Cze

Jesteś tutaj po raz pierwszy? Nie znasz nikogo i nikt nie zna Ciebie? W tym miejscu możesz się przywitać z innymi forumowiczami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Wajper

Cze

Post autor: Wajper » środa, 27 czerwca 2007, 16:58

Witam wszytkich. To moje pirsze forum i witam wszystkich tu mam nadzieje na fajna zabawe i wogle interesujace rozmowy z wami wszystkimi.

Nie smiejcie sie ze mnie ale ja komputer to od niedwna mam i Neostrade sobie zalozyLem i jeszcze nie wiem wiele jak sie robi polskie znaki powiedzcie???????????????

Awatar użytkownika
v

Post autor: v » środa, 27 czerwca 2007, 17:06

Witaj,

spróbuj przytrzymać klawisz 'alt' (po prawej lub po lewej obok spacji, może będzie działał tylko jeden) i naciśnąć na literkę, którą chcesz obdarzyć ogonkiem.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » środa, 27 czerwca 2007, 17:16

nie dziala :(((((((((

Ciamek

Post autor: Ciamek » środa, 27 czerwca 2007, 18:07

Witam serdecznie i zapraszam do aktywnego udziału w miarę mozliwości...

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » środa, 27 czerwca 2007, 18:27

Heh - poczatkujacy. I to sensu stricto. :D Powodzenia w zgłębianiu forumowych tajników.

Awatar użytkownika
Karel

Post autor: Karel » środa, 27 czerwca 2007, 18:56

Witamy,
a co Cię ściągnęło na usteckie forum? Również masz ustkowego bzika?

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » środa, 27 czerwca 2007, 19:12

Powiedzmy, ze mam w ogole bzika. A jak dodam do tego fakt, ze zwariowalem na punkcie pewnej ustczanki i zakochalem sie w wydmach, hot spocie na promenadzie i lodach usteckich, to reszta wyjasnien powinna byc milczeniem.

Witam wszystkich. :) I sorry za ten pierwszy post, ale lubie miec dobre wejscie... :D

V, dziekuje za pomoc. :) Niestety, silnik forum i amerykanski XP uniemozliwiaja mi wprowadzanie polskich znakow diakrytycznych, stad przepraszam wszystkich za koniecznosc naduzywania prawej polkuli podczas czytania moich nedznych wpisow... :) Peace.

2B || != 2B

Awatar użytkownika
onyx
Kontakt:

Post autor: onyx » środa, 27 czerwca 2007, 19:22

Wajper pisze:Powiedzmy, ze mam w ogole bzika. A jak dodam do tego fakt, ze zwariowalem na punkcie pewnej ustczanki i zakochalem sie w wydmach, hot spocie na promenadzie i lodach usteckich, to reszta wyjasnien powinna byc milczeniem.

Witam wszystkich. :) I sorry za ten pierwszy post, ale lubie miec dobre wejscie... :D

V, dziekuje za pomoc. :) Niestety, silnik forum i amerykanski XP uniemozliwiaja mi wprowadzanie polskich znakow diakrytycznych, stad przepraszam wszystkich za koniecznosc naduzywania prawej polkuli podczas czytania moich nedznych wpisow... :) Peace.

2B || != 2B
Ave, drogi Wajperku!

Jesli chodzi o lody usteckie, których zdajesz się być niewątpliwym koneserem, polecam... truskawkowe ;)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 28 czerwca 2007, 09:03

hehe uwazaj wpoznawaniu ustczanek :D jeden gosciu juz tu przyjechal dla pewnej Panny...mieszkal 3 dni w jeep'ie wrangler, poznal Pania widzial ja tylko raz, zginely mu dokumenty, dok od auta, pieniadze i kluczyki czekal lacznie 4 dni na ruszenie zmiejsca
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » czwartek, 28 czerwca 2007, 12:46

W rzeczy samej, sa niebezpieczne. Przyjechalem tu, zobaczylem ustczanke tylko raz, zostalo mi skradzione serce, stracilem zmysly i rozum, wszystko w 24 h. ;)
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

ODPOWIEDZ