Witam

Jesteś tutaj po raz pierwszy? Nie znasz nikogo i nikt nie zna Ciebie? W tym miejscu możesz się przywitać z innymi forumowiczami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: falcorman » sobota, 17 września 2011, 20:57

Jesień nad morzem jest nieziemska :)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
Asiula

Post autor: Asiula » wtorek, 17 stycznia 2012, 22:13

Domyślam się że Ustka jest piękna o każdej porze roku :D

Absolutnie nie zgadzam się z teorią że każdy chciałby mieszkać nad morzem pod warunkiem że lato trwało by 12 miesięcy - to jakiś absurd, w takim wypadku trzeba by było zamieszkać na Florydzie.

Ja bym chciała przyjeżdżać do Ustki o każdej porze roku i mieć wakacje 4 razy w roku -latem,jesienią,zimą i wiosną, ale ....no właśnie skąd na to kasę wytrzasnąć :?: :?:

Wniosek - najprościej przeprowadzić się :mrgreen:
ASIULA

Brzytwa

Post autor: Brzytwa » niedziela, 22 stycznia 2012, 01:03

Myślę żeby przrzybyć do Ustki po za sezonem to nie trzeba mieć zbyt wielkiej kasy.Jestem z Gniezna i nad morzem bywam pare razy w roku <po za sezonem>ale żeby się przeprowadzić to trzeba mieć pomysł na reszte roku.Co z tego że teraz mam kase ,mogę kupić chatę dać dzieciaka do szkoły i co dalej??Nie jestem pesymistą,z wielu pieców jadłem chleb ale w tym miejscu nie mam powera,korę z drzewa żrać nie będę.Mam pewien standart u siebie i nie chciał bym spaść poniżej tego.jakieś propozycje??

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 22 stycznia 2012, 13:06

Jeśli wypracowałeś sam tą kasę w Polsce bez dużych układów to dasz radę i w Ustce choć cieżko bo to zadupie.Ladne ale jednak zadupie.
Jesli natomiast kasę otrzymałeś w spadku , na zmywaku czy podobnie to pozostań tam gdzie jesteś i pilnuj standardów.
Biznes bez ryzyka? Startuj na burmistrza miasta jako 35 letni emeryt wojskowy lub na zmianę siedź notorycznie w radzie.Innej możliwości nie widzę.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » niedziela, 22 stycznia 2012, 14:22

Brzytwa, daj spokój, to jest wioska! Rada: siedź w Gnieźnie i eksploruj życiowe możliwości, tutaj warto wpaść tylko na jesień życia, połowić ryby i popatrzeć latem na d*.

Przed wjazdem do Ustki powinien być wielki znak drogowy:
Obrazek
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Brzytwa

Post autor: Brzytwa » sobota, 10 marca 2012, 02:52

Mimo wszystko spróbuje ,najpierw teoretycznie... Mam plan...Male zaplecze...chyba nic do stracenia ...ale pomalutku ...się odezwę ......

Brzytwa

Post autor: Brzytwa » niedziela, 8 kwietnia 2012, 02:48

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę wszystkim smacznego jajeczka jedzonego w gronie rodzinnym ,spelnienia marzeń z Naszym morzem ,by nam służyło przez wiele nastepnych lat i spotkania w realnym świecie,,,

Awatar użytkownika
Asiula

Post autor: Asiula » poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 17:55

Trochę spóźnione - dziękuję i wszystkim Wesołych Świat ...a raczej końcówki Świąt :roll:
ASIULA

RafI

Post autor: RafI » niedziela, 3 czerwca 2012, 17:09

drk pisze:Witam :)

Mam to szczęście od 2 miesięcy mieszkać w Ustce, przeprowadzony z Poznania smakuję życia w pomorskiej Ustce. Tobie życzę tego samego.
Bardzo chętnie bym Cię powitał oficjalnie, niestety 2 miesiące to za mało by czuć się jak "u siebie". Wszystko wymaga czasu.
Pozdrawiam.
Piękne miasto ja co roku jestem na wakacjach w tym pięknym regionie , chyba czas się przenieść :)

Awatar użytkownika
Villa Banita
Kontakt:

Post autor: Villa Banita » niedziela, 6 stycznia 2013, 03:08

Asiula pisze:Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.Jestem Aśka pochodzę z ŁODZI i jestem zakochana w Ustce,uważam,że to najpiękniejsze miejsce na ziemi.Chciałabym kiedyś tu zamieszkać.Na razie co roku przyjeżdżam na wakacje.Ale kto wie w końcu czasami marzenia się spełniają :D :D :D
Oj tak, marzenia są po to aby je spełniać... własne i cudze...Pozdrawiam serdecznie :)
Zapraszam na blog między innymi o Ustce- http://ustka.jimdo.com/blog" onclick="window.open(this.href);return false;
Społeczność mieszkańców i sympatyków miasta Ustki w Google Plus- https://plus.google.com/u/0/communities ... 6410733843" onclick="window.open(this.href);return false;
Fotograficzne eksploracje amatorów- http://zadymable.frix.pl/tematy/71754/fotografika" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
zydel

Post autor: zydel » niedziela, 6 stycznia 2013, 11:53

czytam te wszystkie klamstwa Ustczan, nie nie Ustczan, zazdrosnikow, egoistow, malkontentow i zastanawiam sie co oni jeszcze w tym miescie spapraja aby w dalszym ciagu Ustka uchodzila za prowincjonalna dziure? moja dobra rada, to nie sluchac tego typu porad. po co? przeciez to golym okiem widac, ze wiekszosc z tych doradcow broni dostepu do Ustki z obawy o swoje miejsce pracy, swoj biznes. zascianek i chytrosc powiazany z brakiem staropolskiej otwartosci, ktora tylko udawana wraca do ich serc na okres sezonu, to wszystko czym te osoby moga zablysnac na forum miasta Ustki.
kazdy rozsadny czlowiek wie, ze z Ustki Wroclawia nie da sie zrobic, chociazby z tej przyczyny, ze jest to miasto uzdrowiskiem. nie ma szans na taka rozbudowe przemyslu. jednak polozenie czyni je na tyle atrakcyjnym, ze w ciagu dwoch godzin spokojnie mozna znalezc sie w jednym z najwiekszych centr w Polsce, w ciagu 15 minut wsrod 100 tysiecznej spolecznosci. w dobie internetu wcale nie trzeba mieszkac w stolicy, aby prowadzic tam swoje interesy a kazdy biznes prowadzony wedlug zasad znanych od lat ma szanse powodzenia.
jakis pomysl? oczywiscie. w Dwumiescie brakuje knajpy z prawdziwego zdarzenia z parkietem, gdzie wstep beda mialy osoby w wieku od 35 lat! uwielbiam takie klimaty i chetnie tych kilka lat poczekam ze wstepem do niej :mrgreen:
siema

Awatar użytkownika
Asiula

Post autor: Asiula » poniedziałek, 21 stycznia 2013, 17:20

zydel pisze:czytam te wszystkie klamstwa Ustczan, nie nie Ustczan, zazdrosnikow, egoistow, malkontentow i zastanawiam sie co oni jeszcze w tym miescie spapraja aby w dalszym ciagu Ustka uchodzila za prowincjonalna dziure? moja dobra rada, to nie sluchac tego typu porad. po co? przeciez to golym okiem widac, ze wiekszosc z tych doradcow broni dostepu do Ustki z obawy o swoje miejsce pracy, swoj biznes. zascianek i chytrosc powiazany z brakiem staropolskiej otwartosci, ktora tylko udawana wraca do ich serc na okres sezonu, to wszystko czym te osoby moga zablysnac na forum miasta Ustki.
kazdy rozsadny czlowiek wie, ze z Ustki Wroclawia nie da sie zrobic, chociazby z tej przyczyny, ze jest to miasto uzdrowiskiem. nie ma szans na taka rozbudowe przemyslu. jednak polozenie czyni je na tyle atrakcyjnym, ze w ciagu dwoch godzin spokojnie mozna znalezc sie w jednym z najwiekszych centr w Polsce, w ciagu 15 minut wsrod 100 tysiecznej spolecznosci. w dobie internetu wcale nie trzeba mieszkac w stolicy, aby prowadzic tam swoje interesy a kazdy biznes prowadzony wedlug zasad znanych od lat ma szanse powodzenia.
jakis pomysl? oczywiscie. w Dwumiescie brakuje knajpy z prawdziwego zdarzenia z parkietem, gdzie wstep beda mialy osoby w wieku od 35 lat! uwielbiam takie klimaty i chetnie tych kilka lat poczekam ze wstepem do niej :mrgreen:

Ciekawy pomysł z tą knajpą :?
ASIULA

Awatar użytkownika
zydel

Post autor: zydel » niedziela, 10 lutego 2013, 01:48

no przecie wlasnie o tym pisalem,ze takie pomysly w tej chwili maja wziecie. w Slupsku jest taka podrzedna knajpina, co Adamek sie nazywa...organizuja cos w tym stylu, tylko nie ma ograniczen wiekowych, natomiast muzyka typu disco i czesto maja brak miejsc, mimo wielu niedociagniec.
siema

ODPOWIEDZ