Witam

Jesteś tutaj po raz pierwszy? Nie znasz nikogo i nikt nie zna Ciebie? W tym miejscu możesz się przywitać z innymi forumowiczami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Asiula

Re: Witam

Post autor: Asiula » wtorek, 25 stycznia 2011, 20:09

Jakaś propozycja pracy dla kobiety...oprócz burdelu :wink:
ASIULA

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 25 stycznia 2011, 20:25

Prywatne przedszkole, opieka nad dziecmi 1-5 w domu. Jest popyt. min 600 miesiecznie od dziecka.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Brzytwa

Post autor: Brzytwa » wtorek, 25 stycznia 2011, 21:37

Super ! No sami biznesmeni .Ja się dziwie że nasza gospodarka ledwo zipie skoro tu tyle pomysłów.A tak serio to faktycznie pomysły są przednie.Jeszcze tylko jakieś fajne lokum i zaraz tam będe
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » wtorek, 25 stycznia 2011, 22:09

Jak lokum to tylko apartamenty nad kanałem ... 8)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Brzytwa

Post autor: Brzytwa » wtorek, 25 stycznia 2011, 22:23

No nad kanałem fajny klimat...Ceny pewnie też. W lipcu bylem na Wydmie,fajny apartamencik, dwa pokoiki na samej górze,niezłe ilokum,widok na latarnie..tylko mewy przez pierwsze dni troche przeszkadzaly. No i kladka fakt by się przydała.

Awatar użytkownika
iXik

Post autor: iXik » wtorek, 25 stycznia 2011, 23:22

kładka ma być, podejrzewam ze za góra dwa lata bo 100% dofinansowania tylko głupek by przepuścił...
do mew to musisz się przyzwyczaić bo to jedyni piraci w okolicy ale nader rozbójnicy i tylko w najdalej oddalonych osiedlach od morza ich aż tak nie słychać
na wydmie zimą to miasto duchów. tam ludzie nie mieszkają tylko mają te mieszkania żeby wynajmować latem
?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
Asiula

Post autor: Asiula » środa, 26 stycznia 2011, 11:09

Hm szczerze mówiąc to prywatne przedszkole albo żłobek przeszły mi przez myśl tylko cholerka skąd wziąć kasę na lokum pod taki interes :?: Ja też gdzieś mieszkać bym musiała :)
No może w końcu w totka wygram...... :lol:
ASIULA

Awatar użytkownika
iXik

Post autor: iXik » środa, 26 stycznia 2011, 12:42

młoda jesteś to wysoką hipotekę ci przyznają, bierzesz mieszkanie >100m2 i u siebie w nim organizujesz jeden duży pokój. prywatnie to prywatnie :wink: z 10 dzieci jak obrócisz to już ogromny zarobek. piątka by ci stykała a to już wykonalne byle gdzie
?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » środa, 26 stycznia 2011, 13:06

Spokojnie, najpierw szereg wymagań musiałaby spełnić, jak europejskie, wielkości lokum, sanepid, itd...itp 8)

A ceny za lokum, hmmmm... swoją inną droga :?

http://www.kurierustecki.pl/wydarzenia/ ... hp?id=6173" onclick="window.open(this.href);return false;
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » środa, 26 stycznia 2011, 13:17

Asiula, spróbuj też w LOT, powinni coś mieć w temacie roboty.

Aha, sorry... Teraz wczytałem się w Twój post... No to nie wiem... 8)
Coś dobrze płatnego szukasz, by Cię było stać na przyzwoite lokum?
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
Asiula

Post autor: Asiula » środa, 26 stycznia 2011, 15:19

Wajper pisze:Asiula, spróbuj też w LOT, powinni coś mieć w temacie roboty.

Aha, sorry... Teraz wczytałem się w Twój post... No to nie wiem... 8)
Coś dobrze płatnego szukasz, by Cię było stać na przyzwoite lokum?

Generalnie z tym biznesem to bym nie przesadzała.Ogólnie najzwyczajniej w świecie chciałabym znaleźć w Ustce ewentualnie np.w Słupsku pracę i tyle.Jeśli chodzi o mieszkanie to mogłabym sprzedać mieszkanie w łodzi i coś by się znalazło w Ustce.No i jeszcze kwestia pracy dla męża :lol: Na razie i tak siedzę w domu z młodszym dzieciątkiem i cicho podrzucam mężowi propozycję przeprowadzki nad morze....ale chyba ja bym musiała pierwsza znaleźć pracę.No zobaczymy jeszcze trochę czasu jest zanim młody będzie się szykował do przedszkola,może wtedy :roll:
ASIULA

Brzytwa

Post autor: Brzytwa » środa, 26 stycznia 2011, 16:34

Przeglądając oferty mieszkaniowe to po sprzedarzy mieszkania w Łodzi to tu nic wielkiego nie kupisz.No chyba że mieszkasz w apartamentach.A jeśli chodzi o biznes to unia europejska daje kase na prywatną inicjatywe,wystarczy dobry biznesplan

Awatar użytkownika
Asiula

Post autor: Asiula » środa, 26 stycznia 2011, 17:06

Brzytwa pisze:Przeglądając oferty mieszkaniowe to po sprzedarzy mieszkania w Łodzi to tu nic wielkiego nie kupisz.No chyba że mieszkasz w apartamentach.A jeśli chodzi o biznes to unia europejska daje kase na prywatną inicjatywe,wystarczy dobry biznesplan
Ależ ja ani nie mieszkam w apartamencie i nie zamierzam mieszkać w apartamencie ( zmienię zdanie jak wygram w totka :lol: ).Mnie do szczęścia aż tak wiele nie jest potrzebne o choćby np takie małe lokum:

http://otodom.pl/atrakcyjne-mieszkanie- ... 59495.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ASIULA

Brzytwa

Post autor: Brzytwa » środa, 26 stycznia 2011, 17:33

O widze że koleżanka prężnie działa w tej materi.A tak nawiasem mówiąc jestem częstym gościem w Łodzi z racji wykonywanego zawodu.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Asiula

Post autor: Asiula » środa, 26 stycznia 2011, 18:00

Brzytwa pisze:O widze że koleżanka prężnie działa w tej materi.A tak nawiasem mówiąc jestem częstym gościem w Łodzi z racji wykonywanego zawodu.
Pozdrawiam
A to miło mi gościć w naszym "uroczym" mieście.Pozdrawiam również :D
ASIULA

Brzytwa

Post autor: Brzytwa » czwartek, 27 stycznia 2011, 00:07

Dzięki za pozdro.Podsumowując ten wątek należy stwierdzić iż nie łatwo jest się przenieś do kurortu nadmorskiego,gdzie nie ma konkretnego przemysłu utrzymującego społeczeństwo,a tubylcy glownie nastawieni są na turystów.Ceny na wszystko są z kosmosu,a miejscowi którzy żyją za najniższą krajową(bo i takich tu nie brakuje)nie starcza im od do.Swego czasu byłem w Darłówku i tam właściciele sklepów głownie spożywczych ceny podkręcali tylko na sezon ,a po bylo już ok!Trzeźwo patrząc na obraz calej sytuacji na dzień dzisiejszy skończy się na marzeniach o zamieszkaniu nad morzem.......do czasu....

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » czwartek, 27 stycznia 2011, 09:36

No co wy, jak dobrze pójdzie to za jakis czas nawet strefę ekonomiczna będziemy posiadać :mrgreen:

Awatar użytkownika
Asiula

Post autor: Asiula » czwartek, 27 stycznia 2011, 09:59

Brzytwa pisze:Dzięki za pozdro.Podsumowując ten wątek należy stwierdzić iż nie łatwo jest się przenieś do kurortu nadmorskiego,gdzie nie ma konkretnego przemysłu utrzymującego społeczeństwo,a tubylcy glownie nastawieni są na turystów.Ceny na wszystko są z kosmosu,a miejscowi którzy żyją za najniższą krajową(bo i takich tu nie brakuje)nie starcza im od do.Swego czasu byłem w Darłówku i tam właściciele sklepów głownie spożywczych ceny podkręcali tylko na sezon ,a po bylo już ok!Trzeźwo patrząc na obraz calej sytuacji na dzień dzisiejszy skończy się na marzeniach o zamieszkaniu nad morzem.......do czasu....

Pozdrawiam

Hm, marzenia mają to do siebie,że....czasem się spełniają :lol:

Jeśli chodzi o ceny w sklepach no cóż w Łodzi też nie robię zakupów w osiedlowych sklepach tylko w marketach typu Carrefour czy Biedronka bo różnica w cenach jest ogromna.Będąc na wakacjach w Ustce nie zauważyłam aby ceny artykułów w Biedronce różniły się od cen w Biedronce w Łodzi.A to,że w małych sklepikach jest drogo to jest logiczne zwłaszcza w sezonie w kurorcie :?
ASIULA

Awatar użytkownika
Asiula

Post autor: Asiula » czwartek, 27 stycznia 2011, 10:01

A jakbym tak otworzyła gabinet masażu...... :lol: :lol: (nie erotycznego :shock: )
ASIULA

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » czwartek, 27 stycznia 2011, 10:59

Hmmm. NIe wiem Jakie masz szanse na powodzenie takową działalnością. Podam Ci tylko kilka suchych faktów z naszego usteckiego podwórka:
1. Chyba każdy ośrodek uzdrowiskowy i dobry hotel w Ustce maja gabinety masażu, tudzież SPA, które świadczą również usługi dla "niegości".
2. Po sezonie klientela raczej niewielka... chyba, że pomyślisz o takim biznesie w oddalonym o zaledwie 20 km Słupsku (to takie małe, prawie 100-tysięczne, miasteczko koło Ustki :wink: ). Ledwo 30 min. jazdy samochodem, ale możliwości biznesowe znacznie większe i niekoniecznie uzależnione od sezonu. Uwaga! Wskazana dobra lokalizacja i/lub szeroka reklama ulotkowa, typu, np. masaż w domu klientki (-ta)...

3. W profilu masz również wykształcenie ekonomiczne... może jakaś kancelaria podatkowa/księgowa??? Jak masz doświadczenie, to może być to.
4. Ktoś już chyba wyżej pisał... kupić duży dom i ży7ć z wynajmu jego części 8)

W każdym bądź razie powodzenia życzę... Jeszcze trochę i z tego wątku wyjdzie ciekawy materiał do pracy naukowej w stylu "Możliwości biznesowe w Ustce". :twisted:
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

ODPOWIEDZ