Witam

Jesteś tutaj po raz pierwszy? Nie znasz nikogo i nikt nie zna Ciebie? W tym miejscu możesz się przywitać z innymi forumowiczami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Asiula

Re: Witam

Post autor: Asiula » czwartek, 27 stycznia 2011, 11:28

Wow, jeszcze chwila i posypią się propozycje pracy.... :lol: :lol:

Zobaczymy jak to się ułoży,jeszcze mam troszkę czasu na namysły,kombinacje i ewentualne poszukiwania konkretów.Z góry dziękuję wszystkim za rady i pomoc :D :D
ASIULA

Brzytwa

Post autor: Brzytwa » czwartek, 27 stycznia 2011, 12:20

A może wypożyczalnia DVD u nas to działa.70 tyś.luda i z 5 punktów jak nie więcej.Sezon się skończy zrobisię zimno to miło sobie usiąś i coś fajnego zobaczyć.
Swoją drogą ciekawe czy na taki biznes można wyjąć kase z Uni, a jest tego ok. 20 tyś.Jest o co powalczyć.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » czwartek, 27 stycznia 2011, 12:28

Do 18 tysięcy, mówiąc precyzyjnie, zgadza się. A może punkt Informacji Turystycznej? Też by się przydał w ramach ustawy o walce z monopolizmem. 8)
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Brzytwa

Post autor: Brzytwa » czwartek, 27 stycznia 2011, 15:44

Zainteresowanie może i by było ale tylko w sezonie a co po...

Brzytwa

Post autor: Brzytwa » czwartek, 27 stycznia 2011, 21:55

Kurcze Czyżby rychły koniec tematu??

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 28 stycznia 2011, 07:45

Na zachodniej stronie nie ma niczego co jest potrzebne..zaloz baze dla zeglazy i turystow na poczatek prysznice kible itd ruch wiekszosc roku tam jest. Apteka po zachodniej stronie, sklep. Wypozyczalnia DVD juz jest chyba kolo cpn.

Biznesik sie znajdzie ale troche kapitalu poczatkowego trzeba miec.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Brzytwa

Post autor: Brzytwa » piątek, 28 stycznia 2011, 10:20

Na moje to wpierw by trzeba było zlikwidować te slamsy z zachodniej strony jakieś budki ,garaże wiaty, rozlatujące się kutry to wszystko nie robi dobrego wrażenia dla przedostających się na drugą strone,jakbym się znalazł w innej epoce.Na pewno kładka która miała być zrobiona pare lat wstecz i znając życie a właściwie to olewatorski stosunek urzędników do pracy nie będzie gotowa przez najbliższe lata ,poprawiła by stan rzeczy. Omawiane miejsce daje naprawdę duże możliwości,podejrzewam że gdyby przygotować odpowiednio teren znaleźli by się drobni inwestorzy żeby wyłożyć kase.Ale kto by chciał się pakować w obecne bagno.Sam prowadzę maly biznes,i uwierz mi że gdyby byly sprzyjające warunki byłbym zainteresowany.

Awatar użytkownika
Asiula

Post autor: Asiula » piątek, 28 stycznia 2011, 10:52

Robi się ciekawie.W sierpniu przyjeżdżam na wakacje do Ustki to dogłębnie się porozglądam co jeszcze można by było otworzyć .
Kiedyś marzyłam o otwarciu Pubu,takiego zwyczajnego gdzie można przyjść napić się piwka,pooglądać ciekawe mecze.Nic nadzwyczajnego :roll:
ASIULA

Brzytwa

Post autor: Brzytwa » piątek, 28 stycznia 2011, 10:56

Będe na otwarciu

Pozdrawiam

Brzytwa

Post autor: Brzytwa » piątek, 28 stycznia 2011, 11:03

A może jakaś spółka ??Też lubie piwko

Awatar użytkownika
Asiula

Post autor: Asiula » piątek, 28 stycznia 2011, 11:21

Ciekawe,ciekawe.Trzeba pomyśleć :D
ASIULA

Brzytwa

Post autor: Brzytwa » piątek, 28 stycznia 2011, 11:39

No tak .Ale nie bądźmy politykami,przestańmy gadać ,weźmy się w końcu do roboty!!!!!!

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 28 stycznia 2011, 12:07

No tak .Ale nie bądźmy politykami,przestańmy gadać ,weźmy się w końcu do roboty!!!!!!
Wpadnij na sesje z tym zdaniem ;) my juz wygadalismy po kilka jezykow.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Asiula

Post autor: Asiula » piątek, 28 stycznia 2011, 12:26

To najpierw z pytaniem do mieszkańców Ustki gdzie ewentualnie taki Pub można by było otworzyć a potem szukanie lokalu itd itd To wszystko pewnie też nie jest takie proste ale nie niemożliwe.
ASIULA

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 28 stycznia 2011, 13:00

Zachodnia strona posiada az dwa puby sadze ze 3 by namieszal. Te dwa sa male, do reszty jest ok 2,2 km w jedna strone a z powrotem pod gorke ;)
Bilardclub, mamy w Ustce tez brydzystow, nie ma klubu dla "dzenetelmenóf" ewentualnie silownia. Bo te co sa sa poprostu ciasne.
Mozna zrobic konkurencje MDKowi i zrobic sale prob. Nieglupim pomyslem jest tez kolejna stacja benzynowa.

Pod lokale jest cala, parterowa rewitalizowana Ustka ale to przetargi ..albo rytek wtorny. Wziecie tez maja salony kosmetyczne.
A i coraz czesciej slysze ze Mc Donalds badz inne "rapedfood" zatrzeslo by promenada latem.
Obrazek

Brzytwa

Post autor: Brzytwa » piątek, 28 stycznia 2011, 19:43

No kolego stacja benzynowa.Askąd na to kase.Myślisz że jak bym był taki dziany to miałbym czas siedzieć teraz przed kompem? Asala prób, no to byśmy sobie mogli pośpiewać jak byśmy wyszli z Aśki pabu.Ja wiem że to o czym gadamy to są tylko hipotezy ale bądźmy realistami.
Pozdro

Awatar użytkownika
iXik

Post autor: iXik » piątek, 28 stycznia 2011, 20:25

z pubami to śliski temat, szczególnie jak nie ma się bieżącej znajomości miasta i jest się z zewnątrz
można zainwestować, a z byle powodu może nie być zakładanego obrotu. w wakacje zawsze będzie, ale poza sezonem... nie wiadomo

jakby była jakaś mini scena, jak w motorpubie w słupsku, to sporo takich garażowych zespołów mogłoby się wyżyć i przyciągnąć nieco publikę.
karaoke też nie głupie... aż się za głowę złapałem jak dowiedziałem się ilu moich znajomych na tym boki zrywa :wink:
w każdym razie kolejna zadymiona speluna z gburowatym barmanem nie przejdzie
?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
Asiula

Post autor: Asiula » sobota, 29 stycznia 2011, 10:26

Nie chodzi mi o zadymioną spelunę (jest zakaz palenia w miejscach publicznych :D ) z grubym barmanem - raczej gruba nie jestem :lol: . Raczej o taki pub gdzie np w piątek jest karaoke,w sobotę mecze z Canal+sport na dużym ekranie i coś by się jeszcze wymyśliło.Na pewno ogródek z wydzielonym miejscem dla dzieci do zabawy,tak żeby rodzice spokojnie posiedzieli.Oprócz piwa oczywiście serwowana dobra kawa.Myślę że pomysłów by się znalazło trochę :wink:
ASIULA

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » sobota, 29 stycznia 2011, 10:53

Bardzo dobry pomysł.
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
Asiula

Post autor: Asiula » sobota, 29 stycznia 2011, 12:21

W takim razie będę dalej analizowała pomysły w tym kierunku,może wyjdzie coś sensownego i trafionego w 10 :D :D
ASIULA

ODPOWIEDZ