dobry wieczór...

Jesteś tutaj po raz pierwszy? Nie znasz nikogo i nikt nie zna Ciebie? W tym miejscu możesz się przywitać z innymi forumowiczami.

Moderator: DKS

kaktus

dobry wieczór...

Post autor: kaktus » wtorek, 18 kwietnia 2006, 23:50

Witam pięknie :D ,
kłania się wszystkim KAKTUS - nowy użytkownik tego forum i wieeelki miłośnik/wielbiciel/fan naszej wspaniałej, najpiękniejszej, jedynej w swoim rodzaju USTKI
Pozdro :D :!: :!:

MEGAN_7

Re: dobry wieczór...

Post autor: MEGAN_7 » czwartek, 15 czerwca 2006, 18:09

[quote="kaktus"]Witam pięknie :D ,
kłania się wszystkim KAKTUS - nowy użytkownik tego forum i wieeelki miłośnik/wielbiciel/fan naszej wspaniałej, najpiękniejszej, jedynej w swoim rodzaju USTKI
Pozdro :D :!: :!:[/quote] :D czesc skoro jestes takim fanem to moze mi powiesz jak dojechac z pks do domu wczosowego MAGDA 1 WYBIERAM SIE TAM W SOBOTE A NIE JESTEM Z USTKI TYLKO Z MALOPOLSKI

Awatar użytkownika
hanka

Post autor: hanka » piątek, 16 czerwca 2006, 17:32

Witam Megan-7!
Magda I znajduje się na Osiedlu Przewłoka przy ul. Asnyka, nie jest to administracyjne Gmina Miejska Ustka ale Gmina Wiejska Ustka. : :!: !:
W Słupsku tuż koło dworca PKP trzeba wsiąść w autobus i tu do wyboru (a raczej jaki akurat podjedzie) - DANA, PKS, Linie Regionalne. W Ustce trzeba wysiąść na drugim przystanku (koło szkoły) i około 3 km spacerek na Asnyka lub na następnym i przesiąść się do taxi.
Życzę miłego pobytu Hanka

Awatar użytkownika
hanka

Post autor: hanka » piątek, 16 czerwca 2006, 17:34

Przepraszam Kaktusa - moja odpowiedź jest dla niego.
Hanka

Awatar użytkownika
hanka

Post autor: hanka » piątek, 16 czerwca 2006, 18:42

Dzisiaj jestem nieprzytomna, sorki :oops: za błędy - oczywieście moja odpowiedź dotyczy Megan_7 :oops:

MEGAN_7

Post autor: MEGAN_7 » czwartek, 22 czerwca 2006, 19:08

dziekuje HANIU za odpowiedz.JESLI MOZESZ TO POWIEDZ MI jaka jest miejscowosc w SLOWINSKIM PARKU NARODOWYM oddalona od ustki o 130 kilometrow.z gory dziekuje i pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » poniedziałek, 26 czerwca 2006, 07:29

MEGAN_7 pisze:dziekuje HANIU za odpowiedz.JESLI MOZESZ TO POWIEDZ MI jaka jest miejscowosc w SLOWINSKIM PARKU NARODOWYM oddalona od ustki o 130 kilometrow.z gory dziekuje i pozdrawiam :D

takiej miejscowosci nie ma

nie 130km od Ustki bo park nie jest tak oddalony :D
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

ODPOWIEDZ