pensjonat mewa jaki jest??

Zamierzasz odwiedzić Ustkę, a nie wiesz, gdzie zjeść albo przenocować. Zapytaj o to innych forumowiczów. Tutaj też możesz się podzielić wrażeniami z pobytu w naszym mieście.

Moderator: DKS

pawelyk

pensjonat mewa jaki jest??

Post autor: pawelyk » środa, 2 sierpnia 2006, 17:05

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie pensjonatu MEWA, gdyż zarezerwowałem tam pokój i zastanawiam się jakie są ogólnie opinie odnośnie tego miejsca. Proszę o jakieś opinie.

jaskuł

Post autor: jaskuł » czwartek, 3 sierpnia 2006, 00:43

opinie?? na pewno będą dwuznaczne z uwagi na właściciela... Ale dopóki sam nie wypróbujesz niewiele się dowiesz :wink:

donia555

"MEWA" USTKA TOTALNA BEZNADZIEJA!!!

Post autor: donia555 » sobota, 19 sierpnia 2006, 13:50

PENSJONAT MEWA W USTCE TOTALNA BEZNADZIEJA TO CO JEST NA STRONIE INTERNETOWEJ JEST BZDURA NIKOMU NIE POLECAM A WRECZ OSTRZEGAM :evil:

martusia28

Re: pensjonat mewa jaki jest??

Post autor: martusia28 » środa, 25 maja 2011, 19:36

Witam!!!Byłam w tym wielkim bałaganie,warunki beznadziejne,syf kiła i mogiła,wibijające brodziki,niedziałające spłuczki w toaletach więc jak robisz kupę bierz wiadro:)a no i drzwi nie trzymają się zawiasów-wypadają.KOMUNA!!!Za oknem pijani pracownicy wyzywający kierowniczkę która nie płaci za wykonaną pracę!!!Ośrodek przypomina hospicjum,nie ma dobrych opini w mieście...a na stronce pisze że jest sauna,solarium,plac zabaw dla dzieci i sala gier-śmiechu warte nie ma tu nic poza dziesiątkami marudzących emerytów:)nie polecam nikomu tego ośrodka nędzy i rozpaczy

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 25 maja 2011, 20:56

Dobre, chcialem spytac gdzie jeszcze spluczki sie trafiaja ze tak zaakcentowalas te toalety ;)
na stronce pisze że jest sauna,solarium,plac zabaw dla dzieci i sala gier
bo jest, ale za plotem..widocznie ktos widok z okna opisal. ;)

Cenna opinia, dzieki, zwaszcza jesli specjalnie po to zalozylas konto.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » piątek, 27 maja 2011, 22:37

No i sanepid moze go zamknąć ponownie :)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

ODPOWIEDZ