ul. Kochanowskiego - jak daleko?

Zamierzasz odwiedzić Ustkę, a nie wiesz, gdzie zjeść albo przenocować. Zapytaj o to innych forumowiczów. Tutaj też możesz się podzielić wrażeniami z pobytu w naszym mieście.

Moderator: DKS

pawel25

ul. Kochanowskiego - jak daleko?

Post autor: pawel25 » wtorek, 5 czerwca 2007, 13:44

Planuje wybrac sie w szczycie sezonu do Ustki, nocleg mialbym miec na ulicy Kochanowskiego. Ile minut idzie sie gdzies do plazy i czy trzeba udawac sie w okolice portu czy mozna gdzies dojsc do dalszej wschodniej czesci plazy ustce (czy jest jakas droga i czy tam warto)? co bedziemy mieli blisko w okolicy tamtejszego osiedla domkow jednorodzinnych?

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 5 czerwca 2007, 14:03

na stronie głównej Ustki masz link MAPA http://www.ustka.pl/mapa/ustka.php

blisko bedzie las i HAVANA na Słowackiego oraz opcja Kosciol:D do plazy przelajem 15-20 minut, miastem 20-25 zalezy od kierpcow i wprawy w spacerach wsrod Jodu.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Ciamek

Post autor: Ciamek » środa, 6 czerwca 2007, 19:01

Powiem Ci, że jest kawałek do morza przez miasto, ale lasem ok 15 min. Jednak jest to dobra opcja, bo kwatery w Ustce latem nie są tanie, a na tym osiedlu są same domki jednorodzinne i małe pensjonaty, więc ceny są niższe nawet o 20 zł dziennie od osoby, a taksówka kosztuje ok 10 zł do centrum, więc warto...

hehekasiuniaa

Post autor: hehekasiuniaa » piątek, 8 czerwca 2007, 23:17

wcale nie jest taniej niz w miescie!! ale jest przyjemniej,bo idziesz sie wybawic na promenade,wracasz na kwatere a tu cisza i spokoj.do plazy mamy max.15 minut spacerkiem przez las;)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 9 czerwca 2007, 11:57

hihihahakasia napisala :
ale jest przyjemniej,bo idziesz sie wybawic na promenade,wracasz na kwatere a tu
balanga w Havanie :lol:

hehekasiuniaa

Post autor: hehekasiuniaa » sobota, 9 czerwca 2007, 17:45

no nie wiem....wiekszosc mieszkancow w ogole nie odczuwa istnienia Havany,wiec nie przesadzaj

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 9 czerwca 2007, 21:19

a z czym przesadzilem ??

kris_nh

Post autor: kris_nh » niedziela, 10 czerwca 2007, 00:33

Sa jakies kluby w Ustce gdzie mozna poimprezowac ??? jakas dyskoteka, moze byc impreza techno, cokolwiek nawet knajpy z taka oblesna muzyka typu Jenifer Lopez itd. ??? :-)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 10 czerwca 2007, 19:40

http://www.ustka.pl/forum/viewtopic.php?t=1978

tu masz full serwis :D na balety nie laze, wiec nie wiem gdzie dobrze ...ale Alien mowi ze w maxie dupowato

pawel25

Post autor: pawel25 » środa, 4 lipca 2007, 00:31

czy ta havana to godne polecenia miejsce?
jesli nie to jakie jest najlepsze polecenia miejsce imprezowe?

Awatar użytkownika
grooby

Post autor: grooby » środa, 4 lipca 2007, 10:46

Kolega przesadził z tą HAVANĄ- tak reklamuje to może tam chodzi i zaznaje przyjemności z Kenijką. Trzeba podsunąć ten pomysł p. Gadośowi, niech wyśle kryminalnych i po ustaleniu danych p. elveez niech zadadzą mu kilka pytań

A tak serio to informacja dla niewtajemniczonych - to jest poprostu agencja towarzyska (którą reklamuje elveez)

Ps. Może ma tam jakieś udziały

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 4 lipca 2007, 13:22

Na to co piszesz powinienes miec dowody. Nawet jesli domniemasz..sugerowanie tego publicznie to przesada.

Poczytaj moje wczesniejsze posty na temat havany zamiast szukac sensacji.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
grooby

Post autor: grooby » środa, 4 lipca 2007, 13:51

Szanowny Kolego
Nie miałem najmniejszego zamiaru Cię urazić, chodziło mi tylko i wyłącznie o to że udzielając informacji turystom swiadomie wprowadzasz ich w bład, podając w podtekscie że Havana to miejsce na imprezkę, pewnie dla niektórych tak.

Ja zrozumiałem że to miał być żart w podtekscie ale turyści tak tego pewnie nie potraktowali. Więc uważam że żart był nie na miejscu.

Jeśli Cię to uraziło to przepraszam
Ps. Czytałem Twoje poprzednie posty na temat tego klubu

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 4 lipca 2007, 14:46

Wnioskujac z reklam wiszacych mnogo na Ustce przypominam Ci iz w swietle prawa jest to dalej Nightclub a nie "burdel"
co bedziemy mieli blisko w okolicy tamtejszego osiedla domkow jednorodzinnych?
Jak bys sie nie nagimnastykowal to i tak i tak Havana jest blisko, tego dotyczyl post z moja wypowiedzia. Nikt nie pytal o nature tego lokalu.

A moja odpowiedz jest dosc otwarta - tam tez mozna sie napic piwa, i potanczyc, taka natura night clubow.

Milo jednak ze napisales drobne sprostowanie - docenie to. 8)
Obrazek

ODPOWIEDZ