...i po wczasach :(((

Zamierzasz odwiedzić Ustkę, a nie wiesz, gdzie zjeść albo przenocować. Zapytaj o to innych forumowiczów. Tutaj też możesz się podzielić wrażeniami z pobytu w naszym mieście.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Wojtek Żory

...i po wczasach :(((

Post autor: Wojtek Żory » niedziela, 29 lipca 2007, 09:09

Dzięki Ustko za tydzień wspaniałego wypoczynku. I znów było warto przyjechać.

k.

Post autor: k. » niedziela, 29 lipca 2007, 11:23

Heh :) Ja jadę dopiero za dwa tygodnie! Pogodo poprawiaj się :)

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » niedziela, 29 lipca 2007, 14:16

@ Wojtek

Niezmiernie cieszą nas te słowa. Zapraszamy ponownie do Ustki. Osobiście wręczę Ci pamiątkowy upominek.

Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
Wojtek Żory

Post autor: Wojtek Żory » niedziela, 29 lipca 2007, 20:23

rzecznik pisze:@ Wojtek

Niezmiernie cieszą nas te słowa. Zapraszamy ponownie do Ustki. Osobiście wręczę Ci pamiątkowy upominek.

Pozdrawiam :D
Trzymam Cię za słowo :)))
Ustka 2008 już w planach.
Pozdrowienia.

asieńka

Post autor: asieńka » niedziela, 29 lipca 2007, 22:10

Ja też już po wakacjach w Ustce. Niestety po raz pierwszy od kilku dobrych lat jak jeżdzę do Ustki nie mialam plażowej pogody. Za to atmosfera i sztuczne ognie jak zwykle super. Podobają mi sie zmiany jakie zaszły od zeszłego roku - na Marynarki Polskiej i promenadzie. Poza tym duży plus za kosze do plażowania, ale i też małe zastrzeżenie to brak przy schodach na promenadzie (przy letniej scenie) podjazdu dla wózków - oszem potem go wybudowano, ale w fatalnym miejscu - jest mało widoczny.
Jade do was ponownie już 5 sierpnia - mam nadzieję, że choć przez kilka dni zaświeci słonko i wygrzeję się na plaży. Pozdrawiam serdecznie!!!

przyszly mieszkaniec

Post autor: przyszly mieszkaniec » poniedziałek, 30 lipca 2007, 11:58

Dwa tygodnie w Ustce a czułem się jak bym był od zawsze (drugi rok z rzędu). Ustka i nasze Polskie Morze najpiękniejsze na świecie.
Już czekam na następne wakacje oczywiście w Ustce pozdrawiam wszystkich w Ustce - pięknej pogody życząc.
620 km do Ustki

Awatar użytkownika
grzesiek122

Post autor: grzesiek122 » wtorek, 31 lipca 2007, 11:28

ja tak samo uwazam ze ustka to przepiekne miejsce :) od zawszze jezdze do WAS ( mam rodzinke w ustce :::) praktycznie moge powiedziec ze pochodze z tych okolic :) dokładnie z koło Łeby ale to nie Ustka :) \

USTKA ABY TAK DALEJ :) A I OD 11 sierpnia od rana 6.30 jestem U WAS z moja kobieta :) CI co mnie znaja juz na nas czekac beda:) :):) mamy zamiar dobrze sie BAWIC :) \Pozdrawiam ludzi z USTKI :)
Grzesiek in Kozienice 600km od UStki

Łukasz

fajnie tylko tak sobie

Post autor: Łukasz » wtorek, 31 lipca 2007, 12:07

Wszystko ładnie [ ognie,port,stateczki ] szkoda tylko ze o godz 23 głowne ulice Ustki sa puste i nic sie nie dzieje. Sa te dyskoteki marne,a jedyne miejsce do tanczenia jest miejsce w porcie gdzie graja muzyczke do godz 20.Ustka miasteczko raczej dla starszych osob. Bez zlosliwosci ale za rok jednak Łeba albo Władek.Dziekuje i pozdrawiam

joluśka

Post autor: joluśka » wtorek, 31 lipca 2007, 20:33

Do Łukasza-
po 23 na głównych ulicach Ustki nic si ę nie dzieje. Ustka to nie Wałbrzych, gdzie życie toczy się wokół Rynku i okolicznych uliczek. Tu wieczorem życie toczy sie nad morzem, na promenadzie i w porcie.Nikt po ulicach nie łazi, ajeśli chodzi o dyskoteki to rzecz gustu. Czy w Wałbrzychu są tylko te dobre, a znam Twoje miasto bo mam tam Rodzinę i jeżdżę często, a Oni przyjezdżają so Ustki i są w naszym mieście zakochani, tylko na jedno narzekają- na CENY. Nie podoba Ci się, to żegnaj. Pozdrawiam :)

milutka

Post autor: milutka » środa, 1 sierpnia 2007, 07:32

A ja już pojutrze będę u was, acha już nie mogę się doczekać :)

Łukasz

joluśkaaa

Post autor: Łukasz » środa, 1 sierpnia 2007, 10:53

Witam, wiesz byłem w Ustce całkiem niedawno i niestety życie umiera tam po 23 czy to jest promenada, port miasto. My jako młodzi ludzie nie nazekalismy na kase tylko na smuty. Tak jest i nie pisz za nie. To juz raczej ostatnia wizyta moja na stronce dlatego serdecznie wszystkich pozdrawia zwłaszcza <joluśka>

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » środa, 1 sierpnia 2007, 10:57

wszystkim nie dogodzisz, powiedz Łukaszu... jak to jest, że słyszę ludzi wracających o 2, 3 i nawet później w imprez ?? Ogniska palą gdzieś pokątnie czy może zamiast chodzić po ulicach bawili się w różnych przeznaczonych do tego miejscach ??
ObrazekObrazek

asieńka

Post autor: asieńka » środa, 1 sierpnia 2007, 12:05

Łukaszu!
Jak najbardziej masz prawo do wyrażania swoich opinii na temat życia w Ustce po godz 22. Jednak sadzę, że to nie miejsce ,a raczej z kim spędza się wolny czas sprawia, że czujemy sie dobrze lub nie. Mając lat 16 byłam pierwszy raz w Ustce. Od tamtej pory - a minęło już kilka ... dobrych lat - nadal jeżdzę do tego miasteczka - bo ma swój klimat. Byłam we Władku, Mielnie i jeszcze innych znanych miejscowościach - też było fajnie, ale urlop spędzam co roku w Ustce i co roku zabieram znajomych- których podobnie jak mnie urzekła atmosfera tego miasteczka. Byc może nie trafiłeś na fajnych ludzi - choć dziwię się, bo ja spotykam tylko fajnych Ustczan - albo druga opcja szukałeś ich w złym miejscu. To, że trafiłeś na forum Ustki, już jest dowodem na to, że jednak miejscowość ta wywarła w Tobie emocje - zresztą sam to napisałeś w pierwszych słowach swojego postu. Pozdrawiam Cię więc serdecznie i życzę udanych wakacji w innej nadmorskiej miejscowości. :) W końcu każdy ma prawo do radości i szczęśliwych chwil w swoim życiu !!!

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » niedziela, 5 sierpnia 2007, 19:33

Jeszcze raz dziękuję wszystkim turystom za opinie dotyczące wypoczynku w naszym mieście. Wierzę, że przyjedziecie do nas w przyszłym roku.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
grzesiek122

Post autor: grzesiek122 » czwartek, 9 sierpnia 2007, 15:06

ja juz w sobote bede w USTCE normalnie odlot myslełem ze juz w tym roku nei bede a tu prosze jesio stane w tym roku na tej ziemi ;) i nawet wymysliłem dzis ze w USTCE sie oswiadcze mojej dziewczynie mam nadzieje ze bedzi e przepieknie i ze przyjmie zareczyny :)
Grzesiek in Kozienice 600km od UStki

inesss

Post autor: inesss » piątek, 10 sierpnia 2007, 09:52

ojoj Grzesiek jak romantycznie :) aż się rozmarzyłam :) na pewno nie odmówi :) Ja już dzisiaj wyjeżdżam do Waszego miasteczka :lol: w prawdzie 13 godzin w pociągu troszkę mnie przeraża, ale za to później czeka mnie 10 dni relaksu (mam nadzieję w słoneczku) i dobrej zabawy. Także Ustko do zobaczenia jutro rano :D

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 10 sierpnia 2007, 10:01

Kupilas juz ofiare dla Boga Deszczu ? :lol:
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

inesss

Post autor: inesss » piątek, 10 sierpnia 2007, 10:03

:) Nie, znajdę jakąś na miejscu :twisted: Kto wie, może nawet na Ciebie wypadnie :)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 10 sierpnia 2007, 10:07

heheheh dobre :D ja mam pelno :D
burze z gradobiciem prognoza dla calego kraju :? na 3 dni
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

inesss

Post autor: inesss » piątek, 10 sierpnia 2007, 10:13

no wiem właśnie :( ale burze na szczęście mają to do siebie, że są a zaraz potem ich nie ma... Poza tym z tą pogodą to nigdy nic nie wiadomo, wszędzie podają inną. No cóż, najwyżej wrócę tak samo blada jak pojechałam:)

ODPOWIEDZ