Albatros, czy Zacisze a może coś innego; domki campingowe

Zamierzasz odwiedzić Ustkę, a nie wiesz, gdzie zjeść albo przenocować. Zapytaj o to innych forumowiczów. Tutaj też możesz się podzielić wrażeniami z pobytu w naszym mieście.

Moderator: DKS

kosadob

Albatros, czy Zacisze a może coś innego; domki campingowe

Post autor: kosadob » czwartek, 7 lutego 2008, 22:42

Witam.
Byłem w Ustce nie wiem może z 10 razy.
Jeździłem jeszcze za czasów gdy w Azotach były domki campingowe, poźniej kwatera na Przewłoce, następnie domki w Zaciszu.
W tym roku także wybieram się do tej wspaniałej miejscowości.
Mam pytanie odnośnie O.W. Albatros - w zasadzie domków oferowanych przez tą firmę.
Jakie panują tam warunki, czy jes to coś porównywalnego z domkami w Zaciszu.
Odnośnie Zacisza to warunki są mało ciekawe - nie wiem może coś się zmienilo gdyż nie bylo mnie w Ustce już dwa lata.
Jeżeli ma ktoś z Was informację na temat Albatrosa to proszę o informację - będę wdzięczny za każde info, waham się między Albatrosem, a Zaciszem.
Może ktoś zna lepszą ofertę pobytu w domkach campingowych dla dwojga dorosłych + 1,5 roczne dziecko.

Pozdrawiam i do zobaczenia za ok. 4,5 miesiąca.

Dariusz Kosowski, Dobiegniew, lubuskie.

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » czwartek, 7 lutego 2008, 22:45

"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

kosadob

Post autor: kosadob » czwartek, 7 lutego 2008, 23:55

Witam.
Dzięki bardzo, widziałem już ten temat, myślałem że dowiem się czegoś nowego.
A czy w Zaciszu się coś zmieniło przez ostatnie dwa lata?
Przypomina sobię, że obok Zacisz były domki chyba innego Ośrodka - może ktoś poda nazwę tego Ośrodka, a ja zdobędę informację odnośnie ich oferty.

Pozdrawiam.

laluna

Post autor: laluna » niedziela, 10 lutego 2008, 21:40

hej
w zaciszu większość domków jest drewnianych
natomiast w albatrosie wszystkie murowane
jeżeli chodzi o albatrosa to cały czas są tam jakieś remonty
niestety nie wiem jakie
w zaciszu cisza
pozdrawiam

mondora

Post autor: mondora » czwartek, 28 lutego 2008, 14:21

Odradzam wypoczynek w OW Zacisze. Byłam tam w zeszłym roku i nie polecam. Ośrodek strasznie zaniedbany. W środku sezonu trwał remont łazienek ogólnodostępnych i przez całe dwa tygodnie byliśmy zmuszeni słuchać maszyny do cięcia glazury! Jedzenie kiepskie i małe porcje. Domki drewniane strasznie małe i raczej obskurne. Murowane są ok, ale myślę, że za takie pieniądze jakie sobie za nie życzą można znaleźć coś atrakcyjniejszego. A plac zabaw, którym się chwalą, że takowy posiadają, mogliby sobie darować...

kaczorek

Post autor: kaczorek » czwartek, 28 lutego 2008, 17:12

Sprawdzi w regulaminie czy dozwolona jest antyreklama na forum .

kosadob

Post autor: kosadob » piątek, 29 lutego 2008, 10:02

Witam.
"Kaczorek" nie wiem czy na forum jest dopuszczona antyreklama czy nie, lecz ja jako przyszły klient chciałbym wiedzieć gdzie jadę na dodatek z małym dzieckiem !!!
Jestem wdzięczny mojemu przedmówcy za przedstawienie obrazu O.W Zacisze - na pewno nie skorzystam !!!

Jeszcze raz dziękuję.

Dariusz Kosowski.
Dariusz Kosowski.

mondora

Post autor: mondora » piątek, 29 lutego 2008, 10:27

kaczorek pisze:Sprawdzi w regulaminie czy dozwolona jest antyreklama na forum .
Może sam najpierw przeczytaj regulamin...
Piszę rzeczy, które są zgodne z prawdą. Jeśli ktoś nie dba o to, żeby klienci byli zadowoleni, to chyba powinien się liczyć z konsekwencjami.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 29 lutego 2008, 10:30

O ile jest w jakims procencie konstruktywna to pewnie ze jest dozwolona...

Kaczorek - nasz nowy szyderca :wink:
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

PiterPunk

Post autor: PiterPunk » środa, 2 kwietnia 2008, 17:10

Witam wszystkich, chcialbym prosic o pomoc, wybieramy sie do Ustki, poszukujemy jakiegos domku campingowego lub innego dobrego miejsca na wypoczynek... prosze o jakies podpowiedzi, gdzie jest warto sie zatrzymac, za rozsadna cene oczywiscie :)
pozdrawiamy

laluna

Post autor: laluna » środa, 2 kwietnia 2008, 22:08

blisko plaży w rozsądnej cenie masz 2 ośrodki na wczasowej
zacisze i albatros
albatros jest przy samej plaży

PiterPunk

Post autor: PiterPunk » czwartek, 3 kwietnia 2008, 15:49

dzieki
poaptrze i porownam co i jak.
pozdr!

kosadob

Re: Albatros, czy Zacisze a może coś innego; domki campingow

Post autor: kosadob » piątek, 13 stycznia 2012, 08:43

Witam.

Zapoznałem się z ofertą na rok 2012 OW Albatros oraz OW Zacisze.
Boże skąd Wy takie ceny tutaj bierzecie??!!
Za domek 3 osobowy w sezonie (lipiec - sierpień) życzą sobie 250 - 285 PLN z posiłkiem, a jakie posiłki są to wiem, bo już w przeszłości korzystałem z oferty obu ośrodków.

Niestety ceny powodują, że już trzeci rok z rzędu nie odwiedze mojego ulubionego miasta nad Bałtykiem.
W Chorwacji (Tucepi - Dalmacja) płacę za 3 osobowy apartament w tym roku 50 euro, czyli mniej niż w dwóch w/w ośrodkach, a nie porównujmy warunków bytowych, bo Tucepi miażdży!!!

A tak na marginesie to nie będę wspominał o tym co oferują miejscowości:
Ustka - fajna miejscowość, zimne i brudne morze, pogoda jak w loterii, powalające ceny.
Tucepi - przepiękna miejscowość, piękne widoki, w jednym miejscu góry i morze, super czysta i cieplutka woda, fantastyczne nastawienie ludzi do turystów, niższe ceny!

Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku dla "bogaczy", mnie nie stać na Ustkę, wybieram tańszą Chorwację.
Pewnie będę u Was, przywiozę mamę na wypoczynek, ale ja nie pokuszę się o modły o pogodę (choć ze dwa dni), tam gdzie jadę trzeci raz z rzędu pogoda nemal pewna, choć jest niebo zachmurzone (rzadko) to i tak jest ok. 25 stpni, nie to co tutaj, desz i chmury = ok. 16-18 stopni!

Kosa.
Dariusz Kosowski.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 13 stycznia 2012, 12:39

Przywaliles jakby tylko OW albatros lub zacisze byly w Ustce i pogoda zalezala od mieszkancow.
Baw sie dobrze w Chorwacji.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » piątek, 13 stycznia 2012, 15:33

elveez pisze:Przywaliles jakby tylko OW albatros lub zacisze byly w Ustce i pogoda zalezala od mieszkancow.
Baw sie dobrze w Chorwacji.
Hehe bez kitu :) Ustczanie w nocy wychodzą na plażę i z naczelnym szamanem modlą się o deszcz i złą pogodę :lol:

kosadob

Post autor: kosadob » sobota, 14 stycznia 2012, 09:32

A może i się modlą, powiedzcie proszę, jak wyglądało ubiegłoroczne lato, penie bardzo kiepsko, a człowiek planujący urlop RAZ w roku i wydający niemałe pieniądze, przyjeżdża i co i DESZCZ i ZIMNO.
Dlatego Chorwacja bije na głowę cenowo i POGODOWO!!!
Dariusz Kosowski.

kosadob

Post autor: kosadob » poniedziałek, 8 lipca 2013, 13:22

Witam.

Kolejne wakacje w CRO Tucepi (Riviera Makarska), druga połowa czerwca, dwa tygodnie, piękny apartament 4 osobowy, dwie sypiałnie, kuchnia, łazienka, duży taras, klimatyzacja, do morza 50 metrów, czyli bliżej niż z Albatrosa. Cena za nocleg dla czterech osób w super warunkach 60 ?. Piękna pogoda przez dwa tygodnie, cieplutka (22-25 stopni), czyściutka woda, piękne widoki, z jednej strony Biokovo, z drugiej Adriatyk, cóż chcieć więcej. Po raz czwarty doświadczyłem raju. Pozdrawiam naiwniaków, fanów Ustki i innych naszych "kurortów", amatorów "świeżej" rybki, amatorów pogody (choć teraz chyba nie najgorszej), nich żyją w przekonaniu, że Bałtyk jest fajny i nie drogi. Chociaż już są głosy i artukuły, że pustki nad Bałtykiem. Dopiero zaczyna się sprawdzać to o czym kiedyś pisałem: oszustwa i chęć wyzysku turystów prędzej, czy później wyjdzie bokiem wszystkim pseudo biznesmenom.

Chcąc wypocząć w bajkowych krajobrazach i tanio, polecam Albanię, piękne miejsca na tym świecie, a tak niedaleko.
Dariusz Kosowski.

Maz

Post autor: Maz » poniedziałek, 8 lipca 2013, 16:24

Ustka jest specyficznym "rynkiem" - duże zakłady już padły lub przeniosły się na pobliskie strefy ekonomiczne, a wiele dziedzin jest powiązanych ze sobą logiczną, nie pisaną zasadą - jak jeden nie ma, to i drugiemu nie przybędzie, tzn. jeśli ktoś nie zarobi na kwaterach, gastronomii, pamiątkach, itp. nie wyda gdzie indziej (remonty, ubrania, zdrowie, wczasy). Jeśli ktoś ma ponieść koszta pracowników, lokalu, środków do prowadzanie danego rodzaju biznesu (towar kosztuje) i gdzieś w tym wszystkim zarobić jeszcze na siebie, aby myśleć o dalszym prosperowaniu to ceny muszą nieco odbiegać od tego co mamy na co dzień. Jednak obecne stawki wielu punktów gastronomicznych potrafią powalić - dla przykładu ostatnio jadłem ze znajomymi w dość znanym miejscu rybę i to co dostałem nie było warte 5zł - ryba trzymała się całości dzięki panierze. Oczywiście to tylko przykład. Ogólnie kurorty, jak i cały biznes musi z zasady przeżyć szok finansowy, aby zmienić strategię i podejście do rzeczy. Poza tym działalność gospodarcza w jakimś stopniu jest również zależna od tego, co zdecyduje Władza danego regionu - wysokość stawek i opłat. Ogólnie władza nie ma wyrobionego bodźca wcześniejszego reagowania na zaistniałe sytuacje i ew. wspierania decyzyjnością gospodarki ku dalszemu rozwojowi (może tak ma być, nie wiem). W moim mniemaniu Ustce brak prawdziwego pomysłu na przyszłość.

ODPOWIEDZ