Szukam domek lub mieszkanie

Zamierzasz odwiedzić Ustkę, a nie wiesz, gdzie zjeść albo przenocować. Zapytaj o to innych forumowiczów. Tutaj też możesz się podzielić wrażeniami z pobytu w naszym mieście.

Moderator: DKS

coolnix

Szukam domek lub mieszkanie

Post autor: coolnix » czwartek, 27 stycznia 2011, 10:11

Jak w temacie szukam nocleg dla dwoch osob z pieskiem, najlepiej po zachodniej stronie gdzies w lesie - ale nie koniecznie no i oczywiscie bez cen z kosmosu, max do 120 Zl/doba
Termin to od 23 lipca do 06 sierpnia 2011.

Awatar użytkownika
Wajper

Re: Szukam domek lub mieszkanie

Post autor: Wajper » czwartek, 27 stycznia 2011, 12:16

Psst... Wynajmiemy mu bunkry...? Prąd tylko się podciągnie od agregata i już...

Ekhem, taaaak, taaak, coś zapewne, ekhe, dałoby się, hmm, znaleźć. ;)
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

coolnix

Post autor: coolnix » czwartek, 27 stycznia 2011, 17:33

Moze byc i bunkier, byle by byl taki jak http://www.urlaub-anbieter.com/hoehlenu ... lusien.htm

jeden pokoj to mi za malo, najlepiej jak by jeszcze byla kuchnia osobno a najlepiej to kamping, ale nie z lat 70tych

nicosc

Post autor: nicosc » środa, 15 czerwca 2011, 10:51

Zachęcam do odwiedzania http://www.travelrent.pl" onclick="window.open(this.href);return false; i rezerwacji noclegów.

delikatesy

Post autor: delikatesy » piątek, 22 lipca 2011, 08:46

Z tego co wiem i co rezerwowała moja koleżanka to powinna być dobra. strona belvilla.pl A na kiedy dokładnie ? bo moja koleżanka wynajmuje pokój. Tyn coś w stylu couchsurfing. Jakby kogoś zainteresowało to wkropki@onet.pl mój adres. No chyba, że się podóżuje z rodziną to wtedy taka opcja zupełnie odpada. Sama nie jestem z Ustki ale staram się jak tylko mam wolny czas tu przyjechać. Fajną stronke nawet ostatnio znalazłam co do imprez można się dużo dowiedzieć. Zastanawiam się jeszcze nad jakimiś stronami z noclegami ale jakoś nic nie przychodzi mi do głowy. Aaaa jak się chcecie wybrać teraz to lepiej troszkę poczekać. Pogoda nie jest za ładna. Ale za tydzień na pewno :)

delikatesy

Post autor: delikatesy » piątek, 22 lipca 2011, 08:52

aaaa jeszcze mi się przypomniałao. Moja babcia była dwa lata temu w Ustce i wiem, że rezerwowała na http://www.casamundo.pl/polska/pomorskie/ustka.htm no to tyle. Ja wybieram się ze znajomymi za miesiąc i na pewno jakiś dom letniskowy się przyda. Poza tym planujemy również wycieczkę rowerową wzdłuż wybrzeża. To jak ktoś ma ochotę pojechać z nami to proszę się meldować na ten adres co napisałam u góry. Tutaj znalazłam trasę też ale to dopiero początkowa. Jesteśmy jeszcze w trakcie planowania.

ODPOWIEDZ