Wrażenia po pobycie

Zamierzasz odwiedzić Ustkę, a nie wiesz, gdzie zjeść albo przenocować. Zapytaj o to innych forumowiczów. Tutaj też możesz się podzielić wrażeniami z pobytu w naszym mieście.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Re: Wrażenia po pobycie

Post autor: dumb » wtorek, 30 lipca 2013, 22:30

jest jedno ale, to nie UM dostaje od sklepikarzy kase za dzierzawe, sa w glownej mierze wlasciciele prywatni
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » czwartek, 1 sierpnia 2013, 21:13

Nikt? OK, czyli kwestia cen przerasta nas. Ustka = uzdrowisko w drogim stylu, temat zamknięty.

Następny problem:
2. Za mało tualet + są płatne.

Jak rozwiązać ten problem? Stawiając większą ilość darmowych toi-toi'ów w odpowiednich punktach.

Komentarze?
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

asieńka

Post autor: asieńka » środa, 6 sierpnia 2014, 14:30

Po raz kolejny wróciłam z Ustki i chciałabym podzielić się wrażeniami z tegorocznych wakacji. Pogoda dopisała, jak większości urlopowiczom w lipcu, ale niestety powiało nudą. Plaża i morze (woda zimna jak ...), do tego piękne słońce, same w sobie jak zawsze klimatyczne, ale co dalej. Do popołudnia ludzie na plaży, ale potem w zasadzie nic ciekawego. Bielsko Biała - kiełbasa z grilla - jak na działce, radio Zet - z racji tego, że plażowałam od strony Kopernika, to tylko tyle wiem, że było w Ustce (koca 10x10m na zachody słońca nie widziałam) byłam 3 razy o zachodzie na tej części plaży i nic się nie działo. Kryszak na żywo, w miarę ciekawy, ale szału nie było. Strefa płatnego parkowania, aż do Wczasowej (mieszkałam niedaleko) - i to od poniedziałku do soboty do godz 20:00, to już przegięcie. Drugi facet na promce ze śmierdzącymi lakierami, malujący obrazy - co prawda obrazy ciekawe, ale zapach koszmarny i gryzący. Dobrze, że są też plusy - most na zachodnią, to był strzał w dziesiątkę, sama parę razy śmigałam w tamtą stronę, wreszcie porządek w parku na Chopina z gokartami i jak zwykle rewelacyjna rybka w ulubionej smażalni i gofry. Niestety mam wrażenie, że Ustka się wypala, a szkoda. Rozmawiałam z innymi turystami na plaży, którzy również od lat odwiedzają Ustkę i niestety odnoszą podobne wrażenia jak ja. Pozdrawiam serdecznie. :D

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » środa, 6 sierpnia 2014, 17:00

Właśnie za płatne , głupio-płatne parkingi Olech poleci w następnych wyborach.Nie pomoże kładka. :mrgreen:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

ODPOWIEDZ