IMPREZY W USTCE ORAZ TANI NOCLEG

Zamierzasz odwiedzić Ustkę, a nie wiesz, gdzie zjeść albo przenocować. Zapytaj o to innych forumowiczów. Tutaj też możesz się podzielić wrażeniami z pobytu w naszym mieście.

Moderator: DKS

kkozlowskaa

IMPREZY W USTCE ORAZ TANI NOCLEG

Post autor: kkozlowskaa » wtorek, 26 czerwca 2012, 20:49

Witam,
wybieram się do Ustki aż z podkarpacia i chciałabym się dowiedzieć gdzie można tanio przenocować i poimprezować a także zjeść smażoną, nie drogą rybkę ;) Interesuje mnie coś blisko plaży i centrum oczywiście w miarę rozsądnej cenie, łazienka niekoniecznie musi byc w pokoju;) baaardzo proszę o odpowiedzi ;) wierzę, że w Ustce są życzliwi ludzie, którzy mi pomogą :)

Awatar użytkownika
slawtro

Re: IMPREZY W USTCE ORAZ TANI NOCLEG

Post autor: slawtro » wtorek, 26 czerwca 2012, 22:52

Poszperaj we wcześniejszych postach - jest tam dużo przydatnych namiarów na lokale, noclegi...
Sławek z Włocławka - 318 km od Ustki
Już 19 razy odwiedziłem Ustkę!!!

kkozlowskaa

Post autor: kkozlowskaa » środa, 27 czerwca 2012, 09:57

a czy wieczorami w tym miescie cos sie dzieje? czy raczej staruszkowie na spacerach wdychają jod...?? ;)

Darecki_123

Post autor: Darecki_123 » środa, 27 czerwca 2012, 10:08

Ja powiem tak, zjeździlismy już całe wybrzeże, od Świnoujścia po Krynicę, a wracamy najchętniej do Ustki (byłem już conajmniej kilkanaście razy ;).
Na promenadzie zawsze coś się dzieje. Najbardziej martwy sezon - z własnego doświadczenia - to ostatnie dwa tygodnie sierpnia.
Staruszkowie wdychający Jod to bardziej w Świnoujściu i Kołobrzegu... :)
pozdrawiam

kkozlowskaa

Post autor: kkozlowskaa » środa, 27 czerwca 2012, 12:53

Ja do tej pory zaliczyłam nocne Międzyzdroje i Sopot i... całkiem miło było, teraz pora na Ustkę, mam nadzieję, że nie będę żałować bo jadę aż z podkarpacia a i pogoda dopisze.. ;) Szkoda tylko, że nie widzę póki co, żadnych informacji o jakimś klubie na plaży, ale może coś się jeszcze 'wybuduje' ;)

Awatar użytkownika
slawtro

Post autor: slawtro » środa, 27 czerwca 2012, 12:55

Musisz przyjechać i zobaczysz czy warto tu wracać. Moje skromne zdanie to "tak" :-)
Sławek z Włocławka - 318 km od Ustki
Już 19 razy odwiedziłem Ustkę!!!

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 27 czerwca 2012, 13:54

Zalezy jeszcze co to znaczy tanio, bo blisko morza = to min 50 zł ( nie wiem jak w tym roku) blisko = centrum = drozej.

Knajpy na plazy --> wyszukiwarka forum i szukac nbar ( rozrywka i zapowiedzi imprez) i Zagospodarowanie plazy 2012 ( wymieniono strefy lokali i boisk)
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

kkozlowskaa

Post autor: kkozlowskaa » środa, 27 czerwca 2012, 17:16

15 minut od plaży też by było ok. Chciałabym znaleźć coś za 30zł/doba, nie musi to być 5 gwiazdek ;) Zresztą jedziemy autem, więc nic nie rezerwujemy wcześniej, będziemy szukać już na miejscu, chyba nie wszystko będzie porezerowane? :)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 27 czerwca 2012, 17:21

Bywa ze ludzie po 2 doby spia w aucie bo w ciemno sa. 30 zl ? Tyle kosztuja pokoje na zachodzie Ustki uwazaj na lapaczy i nie plac dopoki nie zobaczysz swojej kwatery.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

kkozlowskaa

Post autor: kkozlowskaa » środa, 27 czerwca 2012, 20:29

Dziękuję za radę, czyli pomysł, żeby nie płacić przed przyjazdem wcale nie jest taki głupi :P

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 27 czerwca 2012, 20:53

Zaliczke w razie niezgodnosci z umowa masz oddana, jak dym to sie policje wzywa... Inna sprawa ze ludzie czesto nie sluchaja...pozniej zale. Rezerwacji przewaznie nie ma bez zaliczki ok 30-40% calosci.
Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 28 czerwca 2012, 20:46

Obrazek

kkozlowskaa

Post autor: kkozlowskaa » czwartek, 28 czerwca 2012, 22:31

Podoba się mnie :D:D:D

kkozlowskaa

Post autor: kkozlowskaa » czwartek, 28 czerwca 2012, 22:57

a może ktoś z was zna kogoś kto chciałby na tydzień wynająć pokój chociażby w jakimś studenckim mieszkaniu czy w prywatnym? naprawdę zależy nam na jak najmniejszych kosztach za nocleg :P

Awatar użytkownika
Charles Garnier

Post autor: Charles Garnier » piątek, 29 czerwca 2012, 00:16

Nikt za darmochę nie będzie wynajmował, a o dokładaniu do interesu nie ma co marzyć. Jak tak chcesz tanio to można rozbić namiot na polu namiotowym lub przyjachać by samochododom/kemping. A najlepiej to zaoszczędzić na benzynie i do Letniej Stolicy Polski przyjachać rowerem. O temopra. o mores.

kkozlowskaa

Post autor: kkozlowskaa » piątek, 29 czerwca 2012, 08:52

Proponuję zacząć czytac ze zrozumieniem, albo na próbę zrobić sobie kilka matur z języka polskiego i zobaczyć jaki będzie wynik ;)
NIc nie napisałam o tym, że chcę nocować za darmo, pomiędzy słowami 'najtaniej' (w tym wypadku 'najmniejsze koszty') a 'za darmo' w języku polskim widzę zdecydowaną różnicę :)
Pozdrawiam i zachęcam do czytania!

liberator

Post autor: liberator » piątek, 29 czerwca 2012, 09:35

Za 30 zł w sezonie to moge ci wynająć moją piwnicę(5 gwiazdek) :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Charles Garnier

Post autor: Charles Garnier » piątek, 29 czerwca 2012, 10:45

kkozlowskaa pisze:Proponuję zacząć czytac ze zrozumieniem, (...).
NIc nie napisałam o tym, że chcę nocować za darmo, pomiędzy słowami 'najtaniej' (w tym wypadku 'najmniejsze koszty') a 'za darmo' w języku polskim widzę zdecydowaną różnicę :)

Do siebie piszesz :?:
Pewnie nie zrozumiano więc teraz bardziej łopatologicznie, żeby nawet warszawka zrozumiała:
Na około 25 zł składa się prąd, woda, ścieki; część kosztów to internet (opcjonalnie) i wywóz śmieci. A i jeszcze podatki od działalności gospodarczej i inne haracze. :cry: Nie można też zapomnieć o aonamencie radiowotelewizyjnym opłacanym oddzielnie za każdy sprawny odbiornik w domu :!:
Powiedzmy, że ustczanin chce zarobić te marne pięć złotych. I na tą kwotę składa się sprzątanie, odkurzanie, przepychanie zatkanej kanalizacji, naprawa szczytów łożek...
To Ty musisz mu zapłacić przynajmniej 30zł (osobodoba). I to jeszcze źle i wielkie zwiedzanie pokoi i zaglądanie w każdy kąt. Przy wychodzeniu odpowie łaskawie, że jeszcze się zastanowi i zwykle już nie wraca. Bo najważniejsza jest cena Często tacy dusigrosze wynajmują pokoje u osób niezaradnych życiowo po przysłowiowe 20 zł. I ci ludzie nie robili pewnie nigdy kalkulacji, ile za taką osobodobę trzeba oddać na obowiązkowe opłaty. Często się zdarza, że jeżeli już coś zarobią, to okaże się, że trzeba jeszcze ratuszowi klimatyczne zapłacić, znajdzie się też życzliwy i trzeba płacić mandaty do skarbówki. Często okazuje się, że taki człowiek wynajmujący komuś pokoje dokłada do interesu, zamiast na nim porządnie zarobić.

Zastanów się, dlaczego chcesz żerować na cudzej biedzie?
:shock:
Ponadto informuję, że nie znajdziesz kwatery w mieście Ustka w terminie 15.07-15.08. bez wcześniejsej rezerwacji :!:

Jeżeli chcesz
zjeść smażoną, nie drogą rybkę
to może lepiej weż sobie środek na przeczyszczenie. Nie od dziś wiadomo, że lepsze jedzenie, lecz droższe jest w restauracjach, a nie w papierowych budach na promenadzie. :lol:

Smażona i niedroga to sprzeczność, albo jedno, albo drugie. Słodki cukier :?: :lol: Wężykiem Jasiu, wężykiem :|

liberator

Post autor: liberator » piątek, 29 czerwca 2012, 11:42

Charles Garnier pisze:
kkozlowskaa pisze:Proponuję zacząć czytac ze zrozumieniem, (...).

Do siebie piszesz :?:
Pewnie nie zrozumiano więc teraz bardziej łopatologicznie, żeby nawet warszawka zrozumiała:
Na około 25 zł składa się prąd, woda, ścieki; część kosztów to internet (opcjonalnie) i wywóz śmieci. A i jeszcze podatki od działalności gospodarczej i inne haracze. :cry: Nie można też zapomnieć o aonamencie radiowotelewizyjnym opłacanym oddzielnie za każdy sprawny odbiornik w domu :!:
Powiedzmy, że ustczanin chce zarobić te marne pięć złotych. I na tą kwotę składa się sprzątanie, odkurzanie, przepychanie zatkanej kanalizacji, naprawa szczytów łożek...
To Ty musisz mu zapłacić przynajmniej 30zł (osobodoba). I to jeszcze źle i wielkie zwiedzanie pokoi i zaglądanie w każdy kąt. Przy wychodzeniu odpowie łaskawie, że jeszcze się zastanowi i zwykle już nie wraca. Bo najważniejsza jest cena Często tacy dusigrosze wynajmują pokoje u osób niezaradnych życiowo po przysłowiowe 20 zł. I ci ludzie nie robili pewnie nigdy kalkulacji, ile za taką osobodobę trzeba oddać na obowiązkowe opłaty. Często się zdarza, że jeżeli już coś zarobią, to okaże się, że trzeba jeszcze ratuszowi klimatyczne zapłacić, znajdzie się też życzliwy i trzeba płacić mandaty do skarbówki. Często okazuje się, że taki człowiek wynajmujący komuś pokoje dokłada do interesu, zamiast na nim porządnie zarobić.

Zastanów się, dlaczego chcesz żerować na cudzej biedzie?
:shock:
Ponadto informuję, że nie znajdziesz kwatery w mieście Ustka w terminie 15.07-15.08. bez wcześniejsej rezerwacji :!:

Jeżeli chcesz
zjeść smażoną, nie drogą rybkę
to może lepiej weż sobie środek na przeczyszczenie. Nie od dziś wiadomo, że lepsze jedzenie, lecz droższe jest w restauracjach, a nie w papierowych budach na promenadzie. :lol:

Smażona i niedroga to sprzeczność, albo jedno, albo drugie. Słodki cukier :?: :lol: Wężykiem Jasiu, wężykiem :|

Święta prawda!!! Nic dodać,nic ująć :!: :!: :!:

kkozlowskaa

Post autor: kkozlowskaa » sobota, 30 czerwca 2012, 10:21

Ja wszystko zrozumiałam, bez obaw. Zapytałam tylko czy ktoś nie chciałby wynająć miejsca lub pokoju w mieszkaniu studenckim. Sama mieszkam i jeśli ktoś potrzebuje noclegu to bez większych problemów wynajmuję i raczej są to ceny po kosztach ;) No ale widać mentalność indywidualna ;)

ODPOWIEDZ