Festiwal sztucznych ogni 4-7 lipiec a nie 5-8??

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

d-a-n-a

Festiwal sztucznych ogni 4-7 lipiec a nie 5-8??

Post autor: d-a-n-a » poniedziałek, 14 maja 2007, 16:36

Przeglądałem forum jakiś czas temu i znalazłem informację umieszczoną przez rzecznika prasowego urzędu miasta,że festiwal będzie 5-8 lipiec i w takim terminie zarezerwowałem sobie pokój a dziś przeglądam zamieszone kalendarium imrez, z którego wynika, że festiwal odbędzie się w dniach 4-7 lipca.... Czy zmienił się planowany wcześniej termin festiwalu i teraz będzie się on odbywał od środy do soboty? czy też zaszła pomyłka w kalendarzu imprez?

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » poniedziałek, 14 maja 2007, 19:35

Rzeczywiście, data festiwalu uległa zmianie - na wniosek współorganizatora i firm pirotechnicznych. Za zmianę terminu przepraszamy.

Jednocześnie informuję, że ustecki festiwal sztucznych ogni odbędzie się w dniach 4-7 lipca.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
sie.ma
Kontakt:

Post autor: sie.ma » poniedziałek, 14 maja 2007, 20:03

http://www.arshenic.republika.pl/koncerty.html
16.06.07 - Kappeln (Niemcy). Międzynarodowy Koncert Mlodych Talentow Zaprzyjaznionych Panstw z okazji 650-lecia miasta Kappeln.

23.06.07 - Ustka

5.07.07 - Ustka. Festiwal sztucznych ogni
czyżby mamusia załatwiła terminy? :twisted: :twisted: :twisted:
Więc wybacz mi, że żyję snem...

Awatar użytkownika
Ofilka
Kontakt:

żałosne.

Post autor: Ofilka » piątek, 18 maja 2007, 16:04

arshenic.republika.pl/koncerty.html

czyżby mamusia załatwiła terminy?
a co, popsuł ci ktoś plany?
w każdym razie dzięki za reklame strony :lol:

Awatar użytkownika
sie.ma
Kontakt:

Re: żałosne.

Post autor: sie.ma » piątek, 18 maja 2007, 18:31

Ofilka pisze:
arshenic.republika.pl/koncerty.html

czyżby mamusia załatwiła terminy?
a co, popsuł ci ktoś plany?
w każdym razie dzięki za reklame strony :lol:
Żałosne jest to, kiedy kobieta, która zakończyłaby każdą imprezę przed 22 raptem staje się wielką zwolenniczką muzyki. Tylko dlatego, że córka jest wokalistką. :|

Awatar użytkownika
Ofilka
Kontakt:

Post autor: Ofilka » piątek, 18 maja 2007, 22:02

strefa uzdrowiskowa, którą jest promenada, stworzona została do tego, by ludzie mieszkający w niej mogli spokojnie spać.
skoro więc taki cfany jesteś, to rób sobie imprezki pod własnymi oknami.
a tak btw, to Arshenic występuje o 18 :]

Awatar użytkownika
sie.ma
Kontakt:

Post autor: sie.ma » piątek, 18 maja 2007, 23:15

Ofilka pisze:strefa uzdrowiskowa, którą jest promenada, stworzona została do tego, by ludzie mieszkający w niej mogli spokojnie spać.
skoro więc taki cfany jesteś, to rób sobie imprezki pod własnymi oknami.
a tak btw, to Arshenic występuje o 18 :]
Po primo: CWANY
Po secundo: a tak bo tak w ogóle? (a tak btw)

Kupując dom w takim miejscu trzeba się z tym liczyć.

18 nie 18, ale na imprezie, która trwa do 23... :P

Awatar użytkownika
Ofilka
Kontakt:

gadaj, co chcesz

Post autor: Ofilka » sobota, 19 maja 2007, 10:22

mam dość zabawy w cytaty, więc przenoszę się na rozmowę z kimś na moim poziomie.

Na zakończenie dodam tylko
Po secundo: a tak bo tak w ogóle? (a tak btw)
zanim zaczniesz sie popisywac BRAKIEM ZNAJOMOŚCI języka angielskiego, bierz przykład z kogoś, kto jest w tym dobry. "BTW" oznacza PRZY OKZAJI.
Widze, że twoja zgorzkniałość i nienawiść do wszystkich, którzy czymś się wyróżniają, pochłonęła cię doszczętnie, jak na typowego wieśniaka przystało. nara.[/quote]

nikita

Post autor: nikita » sobota, 19 maja 2007, 10:24

Ktoś nade wszystko ceniący sobie spokój nie kupuje domu w samym centrum imprezy. Jeśli już zakupu dokonał, to niech nie psuje zabawy innym...

Awatar użytkownika
Ofilka
Kontakt:

Post autor: Ofilka » sobota, 19 maja 2007, 10:40

drogie dzieci, nie bede z wami dyskutowac, ponieważ nie macie pojęcia widocznie o tym co to uzdrowisko, kiedy powstały strefy i keidy kto co w nich kupował.

kto powiedział, ze imprezy musza odbywać sie na promenadzie? a nawet jak już, to można zrobić na nie miejsce po drugiej stronie promenady, np za dajaną, gdzie nikt nie mieszka. w czym problem?
i czy nie lepiej, zamiast inwestowania w fontanne przy morzu (heh) byłoby w lasku zbudowac amfiteatr, który na dłuższą mete byłby bardziej opłacalny, poniewa nie trzebaby ciągle wynajmować sceny, a zapewne przyjemniej słuchałoby się koncertu w miejscu do tego przystosowanym. nawet taka wieś jak "Złotów" ma piękny amfiteatr, służący także do występów miejscowych licealistów itd.

poza tym, jeśli gdzieś są wybudowane domy i ktoś je kupuje, to ma prawo spać. inaczej, nie trzeba tam było robić budynków mieszkalnych. i nie chodzi tu o jedną rodzinę. nocnym hałasom co roku sprzeciwiają się setki mieszkających wokół ludzi. uważacie więc, że oni nie są ważni, bo wy sie chcecie bawić?

jasne, mozecie mówić o prawach do imprez. ale wyobraźcie sobie wcześniej sytuacje - pracujesz od rana do wieczora i wiesz, ze następnego dnia znów czeka cie to samo. niestety nie mozecie odpocząć, ponieważ jakiś idiota puszcza w kółko jakiś syf opierajcy sie na dudniących basach, które huczą wam w czaszce. i tak do 4 rano, a o 8 musisz wstawać do pracy.

chcesz imprezować - idź na dyskoteke. proste, prawda?

po waszych postach sądze jednak, ze nie takie proste (o braku empatii nie wspomnę). na szczęscie człowiek ma w tym kraju jeszcze jakieś prawa, więc tak jak was nie obchodzi czyjś brak snu, tak mieszkańców nie obchodzi wasza chęć imprezowania na dworze - i dlatego dzwonią na policję.

Awatar użytkownika
sie.ma
Kontakt:

Post autor: sie.ma » sobota, 19 maja 2007, 11:21

Ofilka pisze:drogie dzieci, nie bede z wami dyskutowac, ponieważ nie macie pojęcia widocznie o tym co to uzdrowisko, kiedy powstały strefy i keidy kto co w nich kupował.
Drogie dziecko!
Jeśli jesteś Olifką, to jestem w twoim (nie piszę z dużej, bo nie uważam, że wypada) rówieśnikiem. No chyba że to Zofia ma ochotę podpisywać się imieniem córeczki?

Nie obchodzi mnie Wasze wybijanie- znam jeszcze 2 innych członków zespołu i nie chodzi mi o to co i jak gracie. Chodzi mi o to, jak radna (ex dzięki Bogu), która była jedną z osób, którzy przyczynili się do nie pojawienia się Inwazji Mocy w Ustce po raz kolejny, teraz staje się wielką orędowniczką muzyki. I co ciekawe w miejscu, w którym wcześniej przeszkadzała jej rozmowa dwójki młodych ludzi siedzących na ławce (widziałem to- była godz. 18!!!!).

Cieszy mnie to, że masz taką kochającą mamusię, która zrobi wszystko, żebyś stała sie gwiazdą muzyki. Cieszy mnie to, że nawet pozwoli na imprezę pod swoimi oknami, bo córeczka będzie śpiewała.

Całe szczęście, ze impreza ustecka, a mamusia radna (ex) też tutejsza. Bo gdyby rzecz działa się w Warszawce, to pewnie już by ci wywalczyła koncert w TVP :P

Wiem, że jestem wredny, ale mówię co wiem i jaka jest prawda.

Trochę pokory a nie robienia z siebie wielkiej gwiazdy po 2 koncertach.

Pozdro dziecko drogie!

nikita

Post autor: nikita » sobota, 19 maja 2007, 11:42

Burmistrz w kampanii przedwyborczej wspominał o amfiteatrze, trzeba tylko na niego poczekać. Nie wszystko na raz.
Póki co trzeba korzystać z tego co mamy.
Głośni wczasowicze są uciążliwi nie tylko dla mieszkańców Limanowskiego i okolic. Empatia nie wchodzi tu w grę - wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Mamy bite 10 miesięcy spokoju, aż do obrzydzenia.
2 miesiące można wytrzymać. Koncerty nie odbywają się zresztą każdego dnia.

Awatar użytkownika
Ofilka
Kontakt:

Post autor: Ofilka » sobota, 19 maja 2007, 11:47

2 miesiące można wytrzymać
Brawo! I problem sam się rozwiązał!! skoro można wytrzymać, to zgłoś sie na ochotnika i róbmy całonocne imprezy pod Twoimi oknami! :D

mam wrażenie, że za jedyną gwiazdę w tym gronie uważasz się tylko TY "sie.ma".
wiem, ze jesteśmy w tym samym wieku, bo chodziliśmy razem do przedszkola Mateuszu.
a twój komentarz do mojego zwrotu pokazuje tylko jak nie odróżniasz złośliwości od zwykłej obojętności.

słuchaj, masz coś do mojej mamy, to moze podam ci do niej numer telefonu, to sam jej powiesz co o niej sądzisz??
to co wypisujesz na forum uważam za zwykłe szczeniactwo, łatwo jest pisać coś o kimś, będąc przekonanym o tym, że dana osoba tego nie przeczyta.

nie obchodzi mnie też to co sądzisz o twórczości zespołu ARSHENIC, nie zapominaj jednak, że jak ja osiągnę sukces, to Twój kuzyn też.
myślę, że po prostu zazdrościsz Piotrkowi.

z tych i innych względów mam cie w głębokim poważaniu.

p.s. zawsze mozesz złożyć wniosek aby arshenic nie występował na promenadzie, jeśli tak ci to przeszkadza . w koncu masz do tego prawo.

nikita

Post autor: nikita » sobota, 19 maja 2007, 11:56

róbmy całonocne imprezy pod Twoimi oknami
Uważasz, że jedynie Wy jesteście poszkodowani? Użalanie nic nie pomoże.
Tak się składa, że mieszkam niedaleko Maaxa, w Palladium też jakieś imprezy się odbywają. Nie jest cicho ani spokojnie. Mogę wychodzić do ogrodu i sobie potańczyć, tak łupią. Zamykam okna, włączam wiatraczek, czasem pomagają stopery :)

Awatar użytkownika
Ofilka
Kontakt:

Post autor: Ofilka » sobota, 19 maja 2007, 12:04

jak lubisz spać w stoperach, to Twoja sprawa.
ja jednak wole dzwonić po policje, bo sen to moje konstytucyjne prawo.

nikita

Post autor: nikita » sobota, 19 maja 2007, 12:08

Pokaż ustęp w Konstytucji :P
Nie, oczywiście żartuję...
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma...
Nie chcesz hałasu, nie chcesz stoperów... Ustka w sezonie to nie miejsce dla Ciebie w takim razie...

Awatar użytkownika
Ofilka
Kontakt:

Post autor: Ofilka » sobota, 19 maja 2007, 12:23

dlaczego bierzesz to w sklali "albo, albo"? ustka moze być przyjazna dla swoich mieszkańców.
wystarczy choć raz pomyśleć o nich, (!!) a nie o kasie, którą sie dostaje, żeby ivan show był przy porcie, a nie kilka km w strone orzechowa, gdzie nie mieszkają ludzie!!
my tu jednak mozemy sobie gadac co by było gdyby, a władze zrobią swoje. wiesz, osobiście wkurza mnie to strasznie, takie olewanie ludzi mieszkających na stałe w Ustce!!

spójrz jak wygląda podział ludności w ustce. znajdziesz tu dzieci, gimnazjalistów, dużą liczbę licealistów... a później emerytów. bo tych kilku ludzi, którzy nie studiują nie licze. ludzie po maturze uciekają stąd i nie ma co sie dziwić! co to za kurort, gdzie nie ma nawet multikina!! że już o takich wygodach jak firmowe centrum handlowe nie wspomne ;-).
poważnie - niewiele rzeczy zachęca ludzi by się tu osiedlali. niedobitki wracają na lato, zwykle do pracy.
a ludzie, którzy mieszkają tu na stałe? cierpią, bo nie mogą spokojnie w nocy spać. nie uważasz, że za tę wierność swojemu miasteczku należy im sie chociaż spokój?

nikita

Post autor: nikita » sobota, 19 maja 2007, 12:42

Ivan show odbywa się w dzień, o ile mi wiadomo. Ciszy nocnej nie zakłóca.
Władze nic nie zrobią nagle, potrzeba na to czasu, pomysłów i pieniędzy. Na pewno nie zrobią nic przeciw woli mieszkańców.
Multikina Ustka nie potrzebuje, niech tylko Delfin dobrze wygląda i oferuje w miarę wysokie standardy - ludzie będą zadowoleni.
A do centrum handlowych nie masz daleko. Już niedługo! 18 km i przebierasz... do wyboru do koloru... Jantar, Słupsk, Arena.

Ja tam jestem wierna naszemu miasteczku.
Spokój mam 10 miesięcy, CHCĘ, żeby 2 miesiące były głośne i huczne.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 19 maja 2007, 13:01

Spokój mam 10 miesięcy, CHCĘ, żeby 2 miesiące były głośne i huczne.
popieram :D ..do tego muzyka grana na osirze czy promenadzie jest slyszalna na magierowie i tam jakos nikomu nie przeszkadza
Czy ja tez mam dzownic po policje ?

dlaczego sztuczne ognie nikogo nie draznia swoim halasem?

olifka idealny moher za 20 lat
idz sie poskarz mamie ..i powiedz Pani jeszcze. :lol:

Awatar użytkownika
Ofilka
Kontakt:

Post autor: Ofilka » sobota, 19 maja 2007, 13:11

zeby byc moherem chyba nie mozna byc ateista...
skoro wam ustka odpowiada latem, to super, cieszcie sie i wiwatujcie, albo postawcie sobie pomnik. mi to lata.
trzymacie temat imprez jak umarły ręką. juz mam dosc powtarzania, ale zroie to po raz ostatni - niech imprezy są, ale nie pod budynkami mieszkalnymi po ciszy nocnej!
a co do nikity - chcesz, zeby bylo glośno. widzisz, zwisałoby ci to, gdyby poza sezonem cokolwiek sie tam działo. a nie, ze jak miśkiewicz przyjeżdża, to całe miasteczko sie zbiega, bo jakas atrakcja jest <ściana>

ODPOWIEDZ