Koncertowe Lato Radia Zet i Tomasz Iwan Show

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 28 czerwca 2007, 14:09

@alien
hehhe watpie w to z 3 fajnymi imprezami daleko nie zajdziemy
Z taka ortografia tez daleko nie zajdziesz, chyba ze do orzechowa z workiem ZGK
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
predator

Post autor: predator » czwartek, 28 czerwca 2007, 19:31

ja sie zgadzam z alienem :? imprez na sezon za malo

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

Post autor: alien » czwartek, 28 czerwca 2007, 19:39

witam PREDATOR

elveez co cie interesuje moja ortografia :? to jest forum a nie jakis chodzacy slownik ..??

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 28 czerwca 2007, 19:50

Poczytaj post o ortografii to sie dowiesz - kazdemu sie zdarza ..tylko mam wrazenie ze przez Ciebie sie uwsetczniam - wzrokowcem jestem :lol: Jak Ty w pracy cos napiszesz ?
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » czwartek, 28 czerwca 2007, 20:17

No to żegnamy Tomasz Iwan Show - bye bye
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

joluśka

imprezy w lipcu

Post autor: joluśka » sobota, 30 czerwca 2007, 14:57

witam
Mam pytanie do Rzecznika.Dziś w lokalnej gazetce /Moje miasto/ zobaczyłam kalendarz imprez na lipiec. OSiR jest organizatorem AŻ 16 imprez a Ratusz tylko 2 !!!Domyślam się, że wydz.Promocji "bije pianę", a OSiR "spija śmietankę". Wszyscy doskonale wiedzą, że wydz.Promocji organizuje imprezy, a nie pan Podlewski ,więc dlaczego piszecie, że to OSiR. Ludzie to czytają,i wierzą słowu pisanemu, więc nie dziwcie się, że na forum piszą iż wydz. Promocji nic nie robi. Uważam, że należy to wyjaśnieć panie Rzeczniku i to Pana rola.Życzę powodzenia !

joluśka

joluśka

Post autor: joluśka » sobota, 30 czerwca 2007, 15:15

Przepraszam , pomyliłam gazety . To nie ''Moje Miasto'',tylko
''Kurier Ustecki''.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » sobota, 30 czerwca 2007, 15:39

@ joluśka

Uprzejmie informuję, że decyzją Rady Miasta organizatorem tegorocznych imprez - w zakresie technicznym - jest Ośrodek Sportu i Rekreacji. Ratusz przelał na konto OSIR-u pieniądze zapalanowane na tegoroczne imprezy. Wydział Promocji usteckiego Urzędu Miasta jest koordynatorem letniego kalendarza. Mowiac najprościej: ratusz zleca OSIR-owi organizacje konkretnych imprez.

Pozdrawiam

joluśka

imprezy letnie

Post autor: joluśka » niedziela, 1 lipca 2007, 20:19

Do Rzecznika.
O tym, że Ratusz zleca OSiR-owi techniczną stronę organizacji imprez nie wie nikt, bo nie zostało to powiedziane. W gazecie pod rubryką Organizator- pisze OSiR. NIe pisze, że rzekomo Oni nad tym pracują. Dalej twierdzę, że "spijają śmietankę". To nie tylko moje zdanie. Ciekawa jestem czy w innych miastach OSiR jest organizatorem imprez. Śmiem wątpić. W Głosie Pom. są wymieniane imprezy w Słupsku i zawsze pisze, że organizatorem jest Urząd Miasta, a nie OSiR.No, ale jak KOMUŚ trzeba dodać splendoru....

ODPOWIEDZ