Dragon

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
sie.ma
Kontakt:

Dragon

Post autor: sie.ma » wtorek, 24 lipca 2007, 10:50

Statek wycieczkowy Dragon ma powodzenie u turystów. Okazuje się, że ma on także swój hymn. Śpiewa go Krzysztof Szpot (Pyza znaczy się :wink:) a palce przy tym maczał Dawid Gorzycki (ex Vigor FM). Dla zainteresowanych link:
http://gigamer.wrzuta.pl/audio/vsxLVPeW ... t_-_dragon
Więc wybacz mi, że żyję snem...

Awatar użytkownika
pagka

Post autor: pagka » wtorek, 24 lipca 2007, 12:17

:D Fajna muza :D
Czasami jak norbi pyza śpiewa:)

kris_nh

Post autor: kris_nh » środa, 25 lipca 2007, 09:44

Witam , bylem w Ustce w lipcu i plynalem tym statkiem - spoko. Jednak draznil mnie ten koles taki blondyn chudy - ksywe mial "siwy" bo slyszalem. Brudas smierdzacy w jednym podkoszulku chodzil chyba z 10 dni. Zawsze jak go widzialem to w tym samym. Ogolnie drazniace teksty mial i to wyglupianie jego mnie wkurzalo. Tragedia. Ogolnie ludzie gadajacy przez mikrofon na tym statku to maja czesto durne teksty, nie bede przytaczal ale brakuje im slownictwa chyba....

kris_nh

Post autor: kris_nh » środa, 25 lipca 2007, 09:52

Ale piosenka fajna :-) aaaa nawet "siwego" wymieniaja w piosence. heheh

Awatar użytkownika
monique-agnes

Post autor: monique-agnes » środa, 25 lipca 2007, 11:57

ja też zaliczyłam rejsik statkiem...super sprawa!!!całe towarzystwo bawiło się znakomicie...a piosenka- well - wpadająca w ucho i i podejrzewam ze sporo turystów będzie miało fajne wspomnienia z tą piosenką w tle:P

karolinkaa0506

Post autor: karolinkaa0506 » środa, 1 sierpnia 2007, 12:21

kris_nh pisze:Witam , bylem w Ustce w lipcu i plynalem tym statkiem - spoko. Jednak draznil mnie ten koles taki blondyn chudy - ksywe mial "siwy" bo slyszalem. Brudas smierdzacy w jednym podkoszulku chodzil chyba z 10 dni. Zawsze jak go widzialem to w tym samym. Ogolnie drazniace teksty mial i to wyglupianie jego mnie wkurzalo. Tragedia. Ogolnie ludzie gadajacy przez mikrofon na tym statku to maja czesto durne teksty, nie bede przytaczal ale brakuje im slownictwa chyba....
masz racje teksty są beznadziejne ;] ogólnie rejs spoko:) a piosenka jest genialna:D

Awatar użytkownika
monique-agnes

Post autor: monique-agnes » środa, 1 sierpnia 2007, 13:05

no trudno żeby na wakacjach na rejsie na morzu dyskutowali na temat polityki albo autostrady w dolinie rospudy nie sądzisz???

karolinkaa0506

Post autor: karolinkaa0506 » środa, 1 sierpnia 2007, 13:38

oj nie nie, dopiero ludzie by się zamulili:D nie chodzi mi o to, że na ten temat powinni dyskutować, tylko o niektóre ich teksty które rzucaja;] są poprostu beznadziejne i wcale nie śmieszne ;]

milutka

Post autor: milutka » piątek, 17 sierpnia 2007, 15:58

Ja rówienież zaliczyłam rejsik, bardzo fajna sprawa, można się świetnie ubawić. I dj świetnie prowadzą zabawę szczególnie Dj Adamus i Wojtuś :) Polecam każdemu

Awatar użytkownika
Oleko

Post autor: Oleko » poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 23:04

muzyczka typowo wakacyjna w rytmach disco polo najlepiej wpadająca w ucho po kilku piwach lub w gronie znajomych przy pięknym słońcu na środku morza:D
Wypożyczalnia kajaków polietylenowych jedno i dwuosobowych, spływy z weryfikatorami oraz weryfikacje według Polskiego Systemu Kwalifikacji Kajakowych.

http://www.na-kajakach.pl" onclick="window.open(this.href);return false; - rzuć się z nami na wodę!!

Awatar użytkownika
mroofka

Post autor: mroofka » wtorek, 21 sierpnia 2007, 00:36

Oleko pisze:muzyczka typowo wakacyjna wpadająca w ucho po kilku piwach
leżac na plaży , w pieknym gorącym słońcu, udało mi się usłyszęc szesciokrotnie namiastkę repertuaru dragona(podczas jego postoju w porcie)
nadmienię ,że byłam od 10.00-16.30, nietrudno wiec o obliczenie czasu trwania jednego rejsu

"...pogoda była piękna tego dnia"a tym na dragonie buzie się uśmiechały,
tym na plazy obok ...
:roll:
heh
sesnu szukam ;D

ODPOWIEDZ