Festiwal Muzyki House 2008

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Bakłarzan

Festiwal Muzyki House 2008

Post autor: Bakłarzan » niedziela, 11 listopada 2007, 09:38

Skoro jest impreza ROCKowa to Czy mozliwe jest zorganizowanie imprezy House .. ??

pieroog

Post autor: pieroog » niedziela, 11 listopada 2007, 10:12

no to organizuj nikt ci nie broni...

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 12 listopada 2007, 08:37

:lol: :lol: :lol: :lol: ale to juz bylo ....
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Ofilka
Kontakt:

Post autor: Ofilka » poniedziałek, 12 listopada 2007, 11:06

house na powietrzu? chyba nie lubisz ludzi. jaki jest sens robienia takiego festiwalu, skoro zainteresowani żeby tego posłuchac, moga isc do maxa, czy innych takich. a poza tym festiwal jest po to by przede wszystkim słuchać muzy. może mam zamknięty umysł, ale tego raczej cięzko jest słuchać ;)

Awatar użytkownika
Bakłarzan

Post autor: Bakłarzan » poniedziałek, 12 listopada 2007, 19:35

Ofilka pisze:house na powietrzu? chyba nie lubisz ludzi. jaki jest sens robienia takiego festiwalu, skoro zainteresowani żeby tego posłuchac, moga isc do maxa, czy innych takich. a poza tym festiwal jest po to by przede wszystkim słuchać muzy. może mam zamknięty umysł, ale tego raczej cięzko jest słuchać ;)
ja powiem tak ze Rock'a mozna słuchac w MDK wiec po co impreze Rockowa robic na powietrzu ..?? TO Rocku nie mozna słuchac !!! Muzyka House po pierwsze jest muzyka delikatna nie jakies techno czy trance
:? po drugie w maxie nie ma muzyki house :lol: chyba wtopiles :wink:

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 12 listopada 2007, 20:04

po drugie w maxie nie ma muzyki house chyba wtopiles
:lol: :lol: :lol: Kto wtopil ten wtopil :D
TO Rocku nie mozna słuchac !!!
Gdyby nie rock, to bys nigdy "szczura" nie zaznal, bo by techno nie powstalo :D :oops: :lol: 8)
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » poniedziałek, 12 listopada 2007, 23:40

elveez pisze:
Gdyby nie rock, to bys nigdy "szczura" nie zaznal, bo by techno nie powstalo :D :oops: :lol: 8)
tu bym polemizowal...
generalnie maax czy viva to nie techno house czy trance tylko wiocha :)

Maza

Post autor: Maza » wtorek, 13 listopada 2007, 18:10

Techno to nie to samo co Trance czy House :) A w Maaxie czy Viva grana jest komercja. Nie ma tam Dj'i z prawdziwego zdarzenia. W Kolobrzegu co roku organizowany jest Sunrise Festival (jesli ktos nie wie co to takiego, wpiszcie owe haslo w google) Co przyciaga mnoostwo ludzi z calej Polski. Skoro mozliwoscia bylo zorganizowanie imprezy rockowej dlaczego nie zrobic czegos dla fanow muzyki klubowej? Zorganizowany w tym roku pokaz panow z HHC Agency na gornej promenadzie, byl wielka porazka :) Naglosnienie bylo do bani a jeden z dj'i latajacych po scenie i machajacych w strone siedzacej publicznosci to juz w ogole niewypal. To jest dowod na to ze Ci panowie nie potrafia rozruszac publiki :] Ciekawym urozmaiceniem bylby owa impreza jesli tylko zagraliby tam kompetentni dj'e. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 13 listopada 2007, 18:38

Pozwole sobie przypomniec :D:twisted:

z innej dyskusji o festiwalu z lat osiemdziesiatych

@ów
żenada- widzę, że nic się nie zmieniło.
@misiek_yogi
Ów - nie bądź pesymistą... HHC Agency wkracza do Ustki I zapewniam tego lata będzie się działo
Obrazek

Maza

Post autor: Maza » wtorek, 13 listopada 2007, 18:50

elveez pisze:Pozwole sobie przypomniec :D:twisted:

z innej dyskusji o festiwalu z lat osiemdziesiatych

@ów
żenada- widzę, że nic się nie zmieniło.
@misiek_yogi
Ów - nie bądź pesymistą... HHC Agency wkracza do Ustki I zapewniam tego lata będzie się działo
Nie wiem kto to napisal, ale byl w wielkim bledzie :lol: Jesli HHC to dj'e to ja nie chce juz jezdzic na zadne eventy : :lol:

Awatar użytkownika
Bakłarzan

Post autor: Bakłarzan » wtorek, 13 listopada 2007, 21:35

elveez pisze:
No z tym sie zgodze bo zaczelo sie od Rocka ale mola by byc jedna imreza taka a jedna taka nie wszyscy lubia sluchac Rock'a anie nie kazdy House itp :wink:

thomas

Post autor: thomas » wtorek, 13 listopada 2007, 22:28

Mógłby się ktoś zająć na poważnie zorganizowaniem takiego weekendu w Ustce. Ale jak znam życie to nic takiego nie będzie, bo nasza mieścina stawia tylko na rockowe imprezy i coroczny monotonny plan imprez na promenadzie. Rozumiem że "rockowcy" mają swoją muzykę i klimat, ale wiele ludzi, zwłaszcza tych co odwiedza nas latem, też mają ochotę pobawić się przy elektronicznych i clubowych brzmieniach. Przecież to co oferuje Ustka (Maxx i Viva) to jest kompletne nieporozumienie :?
W prawdziwym clubie przecież nikt nie wyskoczy z gwizdkiem bo wyleciałby już na wejściu (z gwizdkiem w d...e).

Prosiłbym rzecznika o wypowiedź w tej sprawie. Co Pan sądzi na ten temat.
Sprawa jest prosta: chodzi o prawdziwy clubowy weekend w Ustce (najlepiej na plaży)...coś w stylu tegorocznego Play'a i TVN-u...tyle, że w większym wydaniu.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
grooby

Post autor: grooby » wtorek, 13 listopada 2007, 22:43

thomas pisze:Mógłby się ktoś zająć na poważnie zorganizowaniem takiego weekendu w Ustce.
Proponuję Ciebie.
Nie licz na innych jeśli chcesz coś osiągnąć to sam kombinuj i organizuj, rozmawiaj ze sponsorami, a nie licz na to że ktoś wszystko poda Ci na tacy. Popieram inicjatywę House weekend i rock festiwal. Można się pokusić o zorganizownie obu imprez, tylko w różnych terminach
Proszę pomyśl o ochronie środowiska zanim wydrukujesz ten post

Awatar użytkownika
Bakłarzan

Post autor: Bakłarzan » środa, 14 listopada 2007, 16:56

z tego co wiem to spasorzy nie maja nic do gadania :wink: i tak i tak ustka sie na to nie zgodzi tak jak to mialo miejsce z heinekenem ktorego przeniesiono do Gdyni :lol: oczywiscie przez to ze ustka nie chciala sprzedac na pare dni kawalka plazy

[IMG:264:270]http://images28.fotosik.pl/112/3a15f736f143ca9f.jpg[/img]

Awatar użytkownika
grooby

Post autor: grooby » środa, 14 listopada 2007, 21:08

Bakłarzan pisze:z tego co wiem to spasorzy nie maja nic do gadania :wink: i tak i tak ustka sie na to nie zgodzi tak jak to mialo miejsce z heinekenem ktorego przeniesiono do Gdyni :lol: oczywiscie przez to ze ustka nie chciala sprzedac na pare dni kawalka plazy
Skąd ty masz takie ciekawe informacje, że niby Open'er miał byc w Ustce??

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » środa, 14 listopada 2007, 21:41

Ludzie! To jest jakaś masakra! Wychodziłem sam osobiście i wyprosiłem własnymi słowami , aby miasto zajęło się zorganizowaniem festiwalu rockowego, bo ja i moi znajomi właśnie gustujemy w takiej muzyce! Dlaczego nikt wcześniej nie biegał za muzyką klubową. Teraz to będzie miazga, jak sie okaże że wszyscy nagle biegają do urzędników bo chcą mieć dużą imprezę która spełnia jego gusta. Może zrobimy co tydzień festiwal! (ha,ha) zaczniemy od muzyki granej na kobzach, aby ci co lubią gre na kobzach nie poczuli sie urażeni! Trzeba było wcześniej dupsaka ruszać i coś działać. Dobranoc!

Awatar użytkownika
grooby

Post autor: grooby » środa, 14 listopada 2007, 21:54

@GRABARZ

Czegoś nie rozumiem, o co Ci w tym poscie chodzi?

Jak się znajdzie tylu chetnych do organizacji, to możemy robić festiwale nawet co tydzień, zazdrość przez Ciebie jakaś przemawia. Czy tylko jedna muzyka jest prawidłowa? To już było, tylko jedna partia była ok, a pozostałe w oczywistym układzie

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » środa, 14 listopada 2007, 22:04

Jak znajdą się ludzie, którzy gustują w kobzach to i oni mają prawo do jakiegoś festiwalu :)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
grooby

Post autor: grooby » środa, 14 listopada 2007, 22:09

Masz rację, wstępnie umówiłem się z Rzecznikiem na browarka, więc kupimy kobzy i będziemy się uczyć grać, a latem fesiwal
Ps Korumpował go nie będę :lol:

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » środa, 14 listopada 2007, 22:13

Ps Korumpował go nie będę
To jak to się teraz określa ?? :) 8)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

ODPOWIEDZ