indianie

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Re: indianie

Post autor: elveez » poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 17:33

Show nie show, nie dorabiam.... powodow dla ktorych graja moze byc wiecej. To tyle A tego szmalu trzepia ze ho ho...
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

asieńka

Re: indianie

Post autor: asieńka » poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 22:46

Osobiście muzyka jaka grają bardzo mi się podoba. Mam ich 2 płyty i czasem lubię sobie posłuchać. Miałam okazję wysłuchać Indian w Międzyzdrojach i uważam, że Ci z Ustki są dużo lepsi. Nie mówiąc o tych z mojej Bydgoszczy (tragedia) Jednak, nie ukrywam, że ich muzyka sprzed 3- 4 lat była nieco przyjemniejsza. Był wówczas Indianin, który śpiewał i grał, w poprzednim roku i w tym już go nie ma, a szkoda - moim skromnym zdaniem show było dużo lepsze. Dodam, że moje 4 letnie dziecko także lubi ich słuchać i i o dziwo nawet zaczyna śpiewać. Nie bardzo wiem w jakim języku, ale całkiem dobrze mu to idzie.
pozdrawiam wszystkich

ODPOWIEDZ