PARAFRAZA

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Re: PARAFRAZA

Post autor: GRABARZ » wtorek, 21 czerwca 2011, 00:55

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
http://www.empik.com/szukaj/muzyka?c=mu ... mFacet=top" onclick="window.open(this.href);return false;

Dobrze się zaczyna!
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 21 czerwca 2011, 08:04

GRABARZ pisze:1993

Obrazek
Rick Astley i Jim Morrison ;) klasyk ! w tych latach mniej wiecej zaslyszalem 1 raz parafraze, co rozwialo poniekad tajemnicze slowo nagryzmolone na dawnej stodole.

p.s masz Grabarz moze zgliszcza z napisem ?
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
RYMARZ

Post autor: RYMARZ » środa, 22 czerwca 2011, 10:42

Rick Astley - podoba mi się to porównanie :lol:
Masz plusa :lol:
A ze "Stodołą" to niezły numer był.
Grabarz, dawaj zdjęcie :wink:

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » środa, 22 czerwca 2011, 21:19

Obrazek
Obrazek
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 22 czerwca 2011, 21:59

Ale odlschool !!! wczesniej byly tam napisy mordor i Q-ciapa. Pod ta sciana, tuz po pozarze zmarl moj znajomy. Skonal na oczach mlodszego syna.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » czwartek, 23 czerwca 2011, 01:16

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » czwartek, 23 czerwca 2011, 01:48

2007 - to już historia...

Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 23 czerwca 2011, 10:25

Grabarz ? masz moze jakies zdjecia z koncertow Fazy albo Face the enemy ? Do dzis nie moge pojac jak muzyka w Ustce szybko zubozala.
Obrazek

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » czwartek, 23 czerwca 2011, 22:31

Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 24 czerwca 2011, 22:00

Pamietacie napis " to my podpalilismy stodole !!" na Marinie ?

:lol: za stodola byl komin...bylo sie na szczycie kilka razy, ktos podziwial widoki?
Obrazek

yacekk
Kontakt:

Post autor: yacekk » sobota, 25 czerwca 2011, 21:30

elveez pisze:Grabarz ? masz moze jakies zdjecia z koncertow Fazy albo Face the enemy ? Do dzis nie moge pojac jak muzyka w Ustce szybko zubozala.
tez bym chciał zobaczyć:), ale pewnie takie zdjęcie nie istnieje
Pozdrawiam
Artistic Photography
Fotografia Ślubna, Reklama, Portret - www.kargul.com.pl

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » sobota, 25 czerwca 2011, 22:36

yacekk pisze:
elveez pisze:Grabarz ? masz moze jakies zdjecia z koncertow Fazy albo Face the enemy ? Do dzis nie moge pojac jak muzyka w Ustce szybko zubozala.
tez bym chciał zobaczyć:), ale pewnie takie zdjęcie nie istnieje

Niestety - nie posiadam. Należałoby zapytać ludzi, którzy tworzyli w/w zespoły.

yacekk
Kontakt:

Post autor: yacekk » niedziela, 26 czerwca 2011, 09:19

Grałem w obu, ale posiadam jedynie same nagrania. Zdjęć tez nie posiadam dlatego chciałbym zobaczyć;)
Pozdrawiam
Artistic Photography
Fotografia Ślubna, Reklama, Portret - www.kargul.com.pl

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » niedziela, 26 czerwca 2011, 12:07

yacekk pisze:Grałem w obu, ale posiadam jedynie same nagrania. Zdjęć tez nie posiadam dlatego chciałbym zobaczyć;)
Ja też nie mam ani jednego zdjęcia z początkowego okresu działalności Parafrazy. Nie mam ani jednej fotki z pierwszego składu, który tworzył ten zespół przez 3 lata - po prostu, nie zadbaliśmy o to. A i ja sam w tamtym okresie nie spodziewałbym się nigdy, że moja historia z tym zespołem potrwa tak długo.

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » niedziela, 26 czerwca 2011, 20:27

Domena www.parafraza.pl warta 6000 złociszy! Ciekawe, nieprawdaż?
http://allegro.pl/parafraza-pl-domena-z ... 45212.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
RYMARZ

Post autor: RYMARZ » niedziela, 26 czerwca 2011, 22:05

Poczekaj. Jak dostaniecie Fryderyka za Banitę, warta będzie 60 000,- PLN.
:wink:

slavek

Post autor: slavek » środa, 29 czerwca 2011, 23:01

Płyta Parafrazy dziś na 104 miejscu w rankingu najlepiej sprzedawanych Płyt w empiku. http://www.empik.com/top50/muzyka?page1=11" onclick="window.open(this.href);return false; Ciekawe czy Zamówienia z przedsprzedaży wchodzą w rachubę w Tym rankingu? Jeśli NIE, aby pewnie jutro płyta bedzie wyżej - zamówiłem płytę kilkanaście dni temu i muszę czekać do jutra bd jej odbiór. Juz NIE mogę SIĘ doczekać, Jak zadowolony wrócę z empiku i włożę ja do otwarzacza cd ....

slavek

Post autor: slavek » czwartek, 30 czerwca 2011, 17:25

No i się nie doczekałem (jak na razie) płyty. :cry: Ktoś już jest szczęśliwym posiadaczem tej płyty?

Oto fragment maila jaki dziś przyszedł z empiku:
"Szanowny Kliencie,
z przykrością informujemy, że czas realizacji wysyłki o numerze (...) uległ wydłużeniu. Planowany termin realizacji to: czwartek, 7 lipca 2011.
Najmocniej przepraszamy za niedogodności związane z oczekiwaniem na zamówiony/e produkt/y.(...)"

A wczoraj po południu sprawdzałem na stronie empiku i było info, że zamówienie jest w trakcie realizacji, i że płyta dziś powinna być w sklepie i czekać na mnie.

Czyżby aż tak dużo osób było chętnych na najnowszą płytę Parafrazy, że empik się nie wyrabia z jej dostarczaniem?

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » czwartek, 30 czerwca 2011, 18:58

slavek pisze:No i się nie doczekałem (jak na razie) płyty. :cry: Ktoś już jest szczęśliwym posiadaczem tej płyty?

Oto fragment maila jaki dziś przyszedł z empiku:
"Szanowny Kliencie,
z przykrością informujemy, że czas realizacji wysyłki o numerze (...) uległ wydłużeniu. Planowany termin realizacji to: czwartek, 7 lipca 2011.
Najmocniej przepraszamy za niedogodności związane z oczekiwaniem na zamówiony/e produkt/y.(...)"

A wczoraj po południu sprawdzałem na stronie empiku i było info, że zamówienie jest w trakcie realizacji, i że płyta dziś powinna być w sklepie i czekać na mnie.

Czyżby aż tak dużo osób było chętnych na najnowszą płytę Parafrazy, że empik się nie wyrabia z jej dostarczaniem?
Z moich informacji wynika, że empik zamówił za małą ilość płyt u wydawcy.

slavek

Post autor: slavek » piątek, 1 lipca 2011, 19:47

Grabarz - gdzie można płytę dostać :?: Niestety, dziś kolejny mail z empiku, wiadomość zwala z nóg :cry: :
"(...)Szanowny Kliencie,
Z przykrością informujemy, że wysyłka o numerze (...) z zamówienia (...) została przez nas anulowana. Przyczyną anulowania był brak możliwości pozyskania zamówionych przez Ciebie produktów od naszych dostawców.
Najmocniej przepraszamy za powstałe niedogodności. Jednocześnie chcielibyśmy zapewnić, że z naszej strony dokładamy wszelkich starań by takie sytuacje minimalizować.
Anulowana wysyłka zawierała:
1 Banita 1 szt.
Zapraszamy do sklepu internetowego empik.com."

Może masz kilka egzemplarzy na sprzedaż - jeśli tak to piszę się na jeden z nich.

ODPOWIEDZ