Jakie kluby

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

Misugi

Jakie kluby

Post autor: Misugi » sobota, 24 lipca 2010, 15:33

Cześć. Jestem z południa i w przyszłym tygodniu razem z bratem chcemy przyjechać na tydzień. Mamy po 20 lat i chcemy
poszaleć w dzień i w nocy. Z tym pierwszym nie ma problemu, pochodzimy bowiem po plaży, popluskamy się w morzu i
pozwiedzamy to piękne miasto. W nocy zaś zamierzamy pobawić się na dyskotekach, ale właśnie nie znamy tutejszych
klubów, zatem zwracam się z prośbą do Was, abyście wymienili mi dobre lokale, takie w których jest najwięcej ludzi
w naszym wieku, gdzie jest bezpiecznie i gdzie dziewczyny przychodzą się pobawić i szukają seksu. Proszę także o
napisanie ceny jaka jest przy wejściu i dokładnej nazwy klubu oraz ulicy na jakiej się on mieści. Również chcę wiedzieć
jak duże są parkiety. Dzięki za odpowiedzi wszystkim :)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Re: Jakie kluby

Post autor: elveez » sobota, 24 lipca 2010, 15:43

http://www.zumi.pl" onclick="window.open(this.href);return false; --> dyskoteka, ustka

pozdro ... Na findera jest gosc od sexu :D pozdro
Nie wiem czy Havana jeszcze dziala.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

outofcontrol

Post autor: outofcontrol » poniedziałek, 26 lipca 2010, 00:56

Bylam na poczatku lipca w Ustce i polecilabym dyskoteke na plazy BAYA BEACH przy samej promenadzie wiec nie trudno trafic, faaaaaaaaaaaaaajna muzyka duzo ludzi tyle ze w pt/sob/nd, na tyg nie radze tam isc ... wszystko ok gdyby nie przesadzone ceny np lane piwo 9zl :P i pilnujcie swoich rzeczy ;p zostawilam kurtke na minute na sofie i sie z nia juz pozegnac mogę ale to w sumie moja wina cóż za glupotę sie placi :/ :oops: i miejsca hmmm wystarczająco...innych nie moge polecic bo nie zdazylam zwiedzic ;d

Awatar użytkownika
zfieszak
Kontakt:

Post autor: zfieszak » poniedziałek, 26 lipca 2010, 13:51

Misugi pisze:... takie w których jest najwięcej ludzi w naszym wieku, gdzie jest bezpiecznie i gdzie dziewczyny przychodzą się pobawić i szukają seksu.
to "bezpiecznie" i "szukają seksu" coś mi się kłóci.
A tak w ogóle....to facepalm :twisted:
"You forgot Poland!"

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » wtorek, 27 lipca 2010, 21:08

Najlepiej idź słuchać indiańskiej muzyki
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » wtorek, 27 lipca 2010, 23:16

Misugi pisze: szukają seksu.
Ponoć droga wylotowa na Przewłokę. Ale nie wiem, czy interes dalej działa, bo swego czasu mieli problemy. Możesz popatrzeć też koło jednostki wojskowej, tam pewnie są jakieś koszarówki.
" (...) możliwość, by miastem rządzili wybierani szacowni członkowie społeczności, którzy obiecają, że nie będą się wywyższać ani przy każdej okazji zdradzać publicznego zaufania, natychmiast stała się tematem żartów w całym mieście"
T.Pratchett

Misugi

Post autor: Misugi » czwartek, 29 lipca 2010, 09:52

Zachowujecie się niczym niedojrzałe dzieci, poprosiłem o wymienienie dyskotek, a Wy czepiacie się tego, iż zaznaczyłem, że
też chodzi o seks. W jakim świecie żyjecie, skoro nie wiecie co dzieje się w klubach, 50% dziewczyn szuka tam zabawy.
Nie chcę się kłócić, bo jesteśmy po jednej stronie, ale powtórzę pytanie : gdzie są imprezy, po ile wejście i czy jest bezpiecznie.

Awatar użytkownika
Platichthys_flesus

Post autor: Platichthys_flesus » czwartek, 29 lipca 2010, 10:16

widocznie tutaj wiekszosc nie szuka seksu, seks ich znajduje ;-)
http://www.pustamiska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nic trudnego zrobić coś dobrego
Konsument głosuje portfelem

Piotr A.

Post autor: Piotr A. » sobota, 31 lipca 2010, 05:42

Misugi pisze: W jakim świecie żyjecie, skoro nie wiecie co dzieje się w klubach,
W Ustce, tu nie ma klubow... :evil:

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » sobota, 31 lipca 2010, 10:02

Piotr A. pisze:W Ustce, tu nie ma klubow... :evil:
Jakie miasto, takie kluby 8) Czemu zabawa dziewczyn ma mi się kojarzyć z seksem?
" (...) możliwość, by miastem rządzili wybierani szacowni członkowie społeczności, którzy obiecają, że nie będą się wywyższać ani przy każdej okazji zdradzać publicznego zaufania, natychmiast stała się tematem żartów w całym mieście"
T.Pratchett

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » sobota, 31 lipca 2010, 14:26

no to do tematu:

bayabeach na plaży wschodniej - wjazd 10, piwo 8
spichlerz czy jak to się tam nazywa, w porcie - cen nie znam
liberał - marynarki polskiej naprzeciw kina - piwo 6 albo 7, wjazd free
dom rybaka (czy wieśniaka) - marynarki polskiej przy porcie - wjazd free, piwo 5-6
przy plaży - promenada obok portu - wjazd nie wiem, piwo 5 ale się pić nie da, polecam wcześniejsze znieczulenie to wtedy nie poczujesz co pijesz
w lokalach jest safe, na zewnątrz jak się komuś nie spodobasz to zbierzesz po twarzy, ale to chyba normalne nie?

więcej grzechów nie pamiętam...
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » sobota, 31 lipca 2010, 14:34

aaa, w next weekend mają otworzyć summer cośtam, właściciel ma knajpy między innymi w sopocie, może być ciekawie - marynarki polskiej naprzeciw kościoła, zawsze możesz wyskoczyć na spowiedź
ObrazekObrazek

pieroog

Post autor: pieroog » sobota, 31 lipca 2010, 14:58

dumb ale w domu biedaka to piwo 8 zl juz chyba kosztuje :P
NoBody is perfect,my name is NoBody...

Awatar użytkownika
yacek

Post autor: yacek » sobota, 31 lipca 2010, 16:57

Ale nikt jeszcze chłopakowi nie napisał po ile są dziewczyny szukające sexu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
http://www.fanfoto.pl/yacek29.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » sobota, 31 lipca 2010, 19:45

dumb, chyba nigdy nie byłeś na dużej sali w domu rybaka, tam od 21 wjazd 10 zeta za głowę.
T.Pratchett

ODPOWIEDZ