FESTIWAL SZTUKI ALTERNATYWNEY Y NIEZALEŻNEY - WARHEAD 2011

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

jawa

Re: FESTIWAL SZTUKI ALTERNATYWNEY Y NIEZALEŻNEY - WARHEAD 20

Post autor: jawa » piątek, 18 marca 2011, 12:32

To jak to jest ,bo nie rozumiem.Z tego co grabarz mówi wynika że wjazd na imprezę kosztował 35 zł.A ode mnie na bramce wołali 50 zł i tyle zapłaciłem. Teraz się jeszcze dowiaduje że miasto wyłożyło gruba kasę na ten koncert coś około 40.000zł.To kto w końcu brał kasę za wejściówki miasto czy Grabarz?

jawa

Post autor: jawa » piątek, 18 marca 2011, 12:43

GRABARZ pisze:Acha, zgłosiła się również kapela THE SILVER SHINE z Budapesztu
Już wcześniej mieli zagrać w Ustce, ale zaproponowano im w tym samym czasie kilka występów w Stanach Zjednoczonych.

P.s. Czekam jeszcze na odpowiedź od THE EXPLOITED (Szkocja).
Tu fragment koncertu z katowickiego spodka.
jawa pisze:To jak to jest ,bo nie rozumiem.Z tego co grabarz mówi wynika że wjazd na imprezę kosztował 35 zł.A ode mnie na bramce wołali 50 zł i tyle zapłaciłem. Teraz się jeszcze dowiaduje że miasto wyłożyło gruba kasę na ten koncert coś około 40.000zł.To kto w końcu brał kasę za wejściówki miasto czy Grabarz?
GRABARZ pisze:
Ban.an pisze:A czy miasto jest jedynym sponsorem imprezy? Szlak mnie trafia jak widzę organizację imprez w Ustce - wszystko liczy na sponsoring miasta, nikt nie pofatyguje się poszukać sponsorów prywatnych. Kolejna impreza pójdzie w piździec, bo ludzie licza tylko na finansowanie od miasta.
A mnie szlag trafia, jak ktoś krytykuje w takim tonie, a sam nie jest w stanie wyłożyć 35 złotych i liczy na darmowy wstęp.

Nie napisałem, że imprezy nie będzie - prawda?

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 18 marca 2011, 13:02

40.000 to gruba kasa dla Ciebie - owszem, ale na takie koncerty to ledwo "wacikowe"
Za wejściówkę na wszystkie koncerty będzie trzeba zapłacić 50 złotych
http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /205877655" onclick="window.open(this.href);return false;

Chyba nie zabardzo sie orientujesz za co ile bylo. Poczytaj watek od edycji 2010 i bedziesz wiedzial co i jak.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » piątek, 18 marca 2011, 20:53

jawa pisze:To jak to jest ,bo nie rozumiem.Z tego co grabarz mówi wynika że wjazd na imprezę kosztował 35 zł.A ode mnie na bramce wołali 50 zł i tyle zapłaciłem. Teraz się jeszcze dowiaduje że miasto wyłożyło gruba kasę na ten koncert coś około 40.000zł.To kto w końcu brał kasę za wejściówki miasto czy Grabarz?
Pomieszał Ci się rok 2009 z rokiem 2010.
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

kaliber

Post autor: kaliber » sobota, 19 marca 2011, 13:25

Okazuje się że p.Artur ma wielorakie talenty mało tego że robi dobrą muzykę, to do tego robi równie dobre interesy. A głosi że jest 100% altruistą
GRABARZ pisze:Acha, zgłosiła się również kapela THE SILVER SHINE z Budapesztu

Już wcześniej mieli zagrać w Ustce, ale zaproponowano im w tym samym czasie kilka występów w Stanach Zjednoczonych.

P.s. Czekam jeszcze na odpowiedź od THE EXPLOITED (Szkocja).
Tu fragment koncertu z katowickiego spodka.
GRABARZ pisze:
Ban.an pisze:...A co do darmowych imprez, to można zrobić zajebistą imprezę, z gwiazdami i zorganizować wjazd za free dla ludzi.
S
GRABARZ pisze:
Ban.an pisze:...A co do darmowych imprez, to można zrobić zajebistą imprezę, z gwiazdami i zorganizować wjazd za free dla ludzi.
Stary - błagam Cię - napisz jak tego dokonać?
tary - błagam Cię - napisz jak tego dokonać?
Okazuje się że p.Artur ma wielorakie talenty mało tego że robi dobrą muzykę, to do tego robi równie dobre interesy. A głosi że jest 100% altruistą

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » sobota, 19 marca 2011, 14:46

kaliber pisze:Okazuje się że p.Artur ma wielorakie talenty mało tego że robi dobrą muzykę, to do tego robi równie dobre interesy.
W tym narodzie jest tak, że jak ktoś coś robi i mu nie wyjdzie lub popadnie w długi to cieszy to większość, a w dodatku niektórzy biorą człowieka za idiotę. Jak znowu zarobi, to nikt tak naprawdę się z tego nie ucieszy i szczerze nie pogratuluje, tylko doszukuje się drugiego dna i zgrzyta zębami. Więc prawdę pozostawiam sobie i Urzędowi Skarbowemu, a całą sferę domysłów oddaję tym, którzy lubią rozmyślać nad innymi.
kaliber pisze:A głosi że jest 100% altruistą.
A masz dowody na to, że nim nie jestem?

Pozdrawiam
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

bodzio22

Post autor: bodzio22 » poniedziałek, 21 marca 2011, 15:40

Grabarz i altruista ha ha .Przecież tam na legalu sprzedawano piwo i żarcie a gorzałkę też dało się kupić .Przecież ktoś brał od nich za to kasę a jeszcze do tego od miasta ciekawe czy się z tego poro zliczał .Wygląda na to ,że ci co mu taką kasę dali to resztę olali,taka jest ta nasza rada.

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » poniedziałek, 21 marca 2011, 18:47

bodzio22 pisze:Grabarz i altruista ha ha .Przecież tam na legalu sprzedawano piwo i żarcie a gorzałkę też dało się kupić .Przecież ktoś brał od nich za to kasę a jeszcze do tego od miasta ciekawe czy się z tego poro zliczał .Wygląda na to ,że ci co mu taką kasę dali to resztę olali,taka jest ta nasza rada.
Nim zaczniesz krytykować radę i poczynania miasta to najpierw dowiedz się na jakich zasadach impreza się odbywała. Najgorzej jak ktoś nie wie o co chodzi i szuka taniej sensacji.

jasiek

Post autor: jasiek » wtorek, 22 marca 2011, 15:40

Banan pytasz czy miast jest jedynym sponsorem imprezy która organizował grabarz?Odpowiadam że nie jest jedynym.Grabarz pozyskiwał jeszcze innych sponsorów miedzy innymi jednym ze sponsorów był p.A.Brzózka który jak twierdzi do dziś nie otrzymał od Grabarza pokwitowania na kwotę 500 zł które wyłożył na ten koncert jako jeden ze sponsorów.Waniajet mi tu przekrętem i prywatą panie społeczniku Grabarz.A skąd Grabarz miał zezwolenie na zbieranie sponsoringu z Urzędu miasta czy jak.Jakim cudem dostał z miasta kasę jeśli występował o nią jako osoba fizyczna .Nawet TPU mimo że jest stowarzyszeniem i prowadzi muzeum nie dostało takiej kasy .A ponadto musi się z niej w mieście rozliczyć.A co Grabarz nie musi?
A radni miasta nabrali wody w usta i milczą .Ale skoro mu po 500 złoty dają i nie biorą poświadczenia znaczy kolesie są i tyle.

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » wtorek, 22 marca 2011, 18:24

jasiek pisze:Banan pytasz czy miast jest jedynym sponsorem imprezy która organizował grabarz?Odpowiadam że nie jest jedynym.Grabarz pozyskiwał jeszcze innych sponsorów miedzy innymi jednym ze sponsorów był p.A.Brzózka który jak twierdzi do dziś nie otrzymał od Grabarza pokwitowania na kwotę 500 zł które wyłożył na ten koncert jako jeden ze sponsorów.Waniajet mi tu przekrętem i prywatą panie społeczniku Grabarz.A skąd Grabarz miał zezwolenie na zbieranie sponsoringu z Urzędu miasta czy jak.Jakim cudem dostał z miasta kasę jeśli występował o nią jako osoba fizyczna .Nawet TPU mimo że jest stowarzyszeniem i prowadzi muzeum nie dostało takiej kasy .A ponadto musi się z niej w mieście rozliczyć.A co Grabarz nie musi?
A radni miasta nabrali wody w usta i milczą .Ale skoro mu po 500 złoty dają i nie biorą poświadczenia znaczy kolesie są i tyle.
Zmasowany atak jednopostowców.

Ban.an pisze:Ludzie, ale wy jesteście pojebani. Ja tylko wspomniałem o tym, że większość imprez w Ustce odbywa się biorąc kasę z miasta, jakby nie można było inaczej. A miasto wiele nie może. Tylko i aż o to mi chodziło. To samo mam do FSO, które jest organizowane z pieniędzy miejskich, jakby ******** nie można było znaleźć sponsorów - kto się ******** boi podejrzeń o korupcję? Tutaj? W mieście przekrętów.

Grabarz, co do darmowego wjazdu i gwiazd, to zapytaj Jezusa, orga Garocina ( nikt mi ******** nie wmówi, że KAT jest zespolikiem z pcimia dolnego, a planowali zaprosić Acidów, i też wjazd za free). To tak odnośnie pytania. Teraz Garocin się rozwija, a w 2009 zespoły grały na paletach pod namiotem. I wjazd całkowicie za free, nie liczę piwa, które się wcześniej kupowało.
Banan - wiesz, że dzwonią, tylko nie wiesz w którym kościele chłopie - dowiedz się najpierw od organizatorów Garocina ile Kobylnica wyłożyła im na organizację imprezy - powiem Ci tylko, że znacznie więcej niż daje Ustka. Zapytaj się też Jezusa ile mają kapel z zagranicy, którym muszą opłacić przeloty i honoraria w tysiącacach, ale Euro? Wspominasz o pozyskiwaniu sponsorów - cóż, zapytaj Jesusa ilu ich pozyskali? Dowiedz się ile daje na swoje festiwale Ostróda, Węgorzewo, Mrągowo czy Jarocin i ile kosztuje wjazd na festiwal i wtedy coś napisz.

(nie piszę, ale głosno myślę: Boże - dlaczego przyszło mi żyć na takim zadupiu wśród tak zawistnej hołoty. Co mnie podkusiło, Panie, aby wracać do tej dziury? Powinienem stąd wyjechać wieki temu - na zawsze, ale jeszcze nie jest za późno. Zrób tę przyjemność sobie Arturze i spierdalaj stąd, bo tu marnota i miernota ze wsząd wziera w najgłębsze zakamarki duszy mej).

Jeśli zamierzacie mnie zniechęcić do organizowania tej imprezy, to niepotrzebnie się silicie. Jeśli nie będę jej robił, to będę miał jeden problem z głowy, a jak będę to z pewnością rozważę propozycję, którą dostałem z Łeby - mili ustczanie. Tak, czy inaczej - decyzja należy do mnie.

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » wtorek, 22 marca 2011, 19:42

@jasiek

Sprawa wyłożenia pieniędzy i otrzymania pokwitowania jest moja sprawą jako sponsora. Zresztą sprawa ta jest już wyjaśniona i na dzień dzisiejszy nie ma tematu. Nawet jeżeli miałem uwagi wyjaśniłem to juz dawno z Grabarzem .

Pozdrawiam
Adam Brzóska
Obrazek

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » wtorek, 22 marca 2011, 20:05

No fakt, Kat dojechał do tej wiochy za frajer. Reszta kapel też. Nikt się tam nie rzucał z motyką na słońce, tylko powoli, małymi kroczkami.
" (...) możliwość, by miastem rządzili wybierani szacowni członkowie społeczności, którzy obiecają, że nie będą się wywyższać ani przy każdej okazji zdradzać publicznego zaufania, natychmiast stała się tematem żartów w całym mieście"
T.Pratchett

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » wtorek, 22 marca 2011, 22:17

Ban.an pisze:No fakt, Kat dojechał do tej wiochy za frajer. Reszta kapel też. Nikt się tam nie rzucał z motyką na słońce, tylko powoli, małymi kroczkami.
Widzisz Bracie - KAT należy do tej grupy zespołów, których ja bym nie chciał słuchać nawet gdybi mi ktoś za to zapłacił.
Do Kwakowa też się dostałeś na krzywy ryj, czy zapłaciłeś za przejazd - czy to publicznymi środkami czy też dorzuciłeś się uczciwie komuś do paliwa?

Za Boga nie mogę pojąć o co Ci chodzi? Wyjaśnij nam tu wszystkim - proszę. Jednakgdybym zdecydował się robić tą imprezę, to obiecuję Cię wpuścić za darmo pod warunkiem, że założysz żółtą koszulkę z napisem - wszedłem na krzywy ryj bo ....

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » piątek, 25 marca 2011, 22:13

GRABARZ pisze: Widzisz Bracie - KAT należy do tej grupy zespołów, których ja bym nie chciał słuchać nawet gdybi mi ktoś za to zapłacił.
A toś mnie zranił Shrek, zranił wprost na wskroś! :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » niedziela, 27 marca 2011, 13:10

jasiek pisze:Banan pytasz czy miast jest jedynym sponsorem imprezy która organizował grabarz?Odpowiadam że nie jest jedynym.Grabarz pozyskiwał jeszcze innych sponsorów miedzy innymi jednym ze sponsorów był p.A.Brzózka który jak twierdzi do dziś nie otrzymał od Grabarza pokwitowania na kwotę 500 zł które wyłożył na ten koncert jako jeden ze sponsorów.Waniajet mi tu przekrętem i prywatą panie społeczniku Grabarz.A skąd Grabarz miał zezwolenie na zbieranie sponsoringu z Urzędu miasta czy jak.Jakim cudem dostał z miasta kasę jeśli występował o nią jako osoba fizyczna .Nawet TPU mimo że jest stowarzyszeniem i prowadzi muzeum nie dostało takiej kasy .A ponadto musi się z niej w mieście rozliczyć.A co Grabarz nie musi?
Przypuszczam, że zranię Twe uczucia, ale ośmielę się zauważyć, że impreza o randze międzynarodowego festiwalu zasługuje bardziej na dofinansowanie, niż wiejskie "muzeum" (przyp.: wyście chyba, ludzie, prawdziwego muzeum nie widzieli...). Postulowałbym nawet zamknięcie tego ostatniego, bo pod względem promocji robi dla Ustki mniej, niż dowolna kebabownia na Promce, i przeznaczenie funduszy na wsparcie przedsięwzięcia Grabarza, bo ma znacznie większy potencjał.

Rozmawiałem z agentką Armii. Wiesz, ile biorą za występ? 10 000 złotych. A wcale nie są na topie. Budżet Warhead jest po prostu śmieszny. To, że Grabarzowi w ogóle udało się festiwal zrobić i tyle ciekawych kapel zaprosić z Polski i UE, to po prostu cud i majstersztyk organizacyjny. A Miasto, zamiast dostrzec potencjał w imprezie, w mieście, gdzie dla przyjezdnych młodych ludzi nie ma NIC (poza "muzeum", buahaha, wiadomo, że odwiedzenie muzeum to marzenie każdego młodego w tym kraju), nie wspiera Grabarza (woląc zapewne zarezerwować środki na trzynastki dla pracowników Wydziału Promocji). Co więcej, pojawiają się głosy takich jak Ty dziwnych osób, które jeszcze Arturowi za fakt wychylenia łba i ciężkiej pracy dowalają idiotycznymi pomówieniami. Nie znasz detali, kulis organizacji imprezy. Nie wiesz, że Grabarz dokłada z własnej kieszeni. Nie wiesz, że dwa miesiące przed imprezą rzuca praktycznie pracę, wisi na telefonie (znowu koszta własne), lata jak kot z pęcherzem załatwiając logistykę, a na 3 dni przez koncertami nie śpi wcale, fundując sobie stan wymagający podłączenia pod kropłowkę (tak było w zeszłym roku).

Powiem szczerze, co sądzę o Tobie, Jasiek... Jesteś małym, podłym człowiekiem. Weź dowartościowuj się robiąc coś wartościowego, a nie podkopując czyjeś dobre imię, bo to ścieżka załosnych idiotów.

Aha, używaj spacji po każdej kropce, for ******** sake...
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » wtorek, 29 marca 2011, 19:56

GRABARZ pisze:
( Boże - dlaczego przyszło mi żyć na takim zadupiu wśród tak zawistnej hołoty. Co mnie podkusiło, Panie, aby wracać do tej dziury? Powinienem stąd wyjechać wieki temu - na zawsze, ale jeszcze nie jest za późno. Zrób tę przyjemność sobie Arturze i spierdalaj stąd, bo tu marnota i miernota ze wsząd wziera w najgłębsze zakamarki duszy mej).
no własnie! Prawo Kalego się kłania; Grabarzowi wolno, ale innym nie :wink:

JKUstka

Post autor: JKUstka » wtorek, 29 marca 2011, 20:48

Włodzimierz Siudek pisze:no własnie! Prawo Kalego się kłania; Grabarzowi wolno, ale innym nie
Nie ma odniesienia. Nie ma związku.
@jasiek brzydko się zachowujesz.
Grabarz te rozterki przeżywało wielu społeczników.
Nie daj odebrać sobie satysfakcji z tego, co zrobiłeś.
Trzeba mieć dużo samozaparcia i determinacji, aby zapiąć z powodzeniem na ostatni guzik dużą imprezę.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 29 marca 2011, 21:00

Nie daj odebrać sobie satysfakcji z tego, co zrobiłeś.
Nie z Grabarzem te numery :) hehehe
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Platichthys_flesus

Post autor: Platichthys_flesus » wtorek, 29 marca 2011, 21:01

chyba chodzi o zasady :roll:
http://www.pustamiska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nic trudnego zrobić coś dobrego
Konsument głosuje portfelem

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » wtorek, 29 marca 2011, 22:56

Kiedy pojechalem do Gdyni na koncert UK SUBS bardzo wiele osob dopytywało mnie o przyszłość festu. Tak samo było w ten weekend, gdy graliśmy w Toruniu i w Sierpcu. Nigdy nie miałem i nie mam zamiaru zarabiać na tej imprezie, dlatego aby ukrócić wszelkie spekulacje na temat rozliczeń, zysków itd. postanowiłem zawiązać Stowarzyszenie Twórców i Sympatyków Sztuki Alternatywney Y Niezależney - Qurzayka, którego głównym zadaniem byłaby organizacja Warhead Festival. Moim marzeniem jest, aby stowarzyszenie wydawało CD i DVD z każdego roku imprezy, a dochód przeznaczony byłby na zakup w miarę profesjonalnego sprzętu i materiałów pomocnych do realizacji marzeń ludzi z pasją mieszkających w Ustce. Prawdopodobnie jutro ukaże się w Głosie Pomorza artykuł na ten temat.

@Włodzimierz Siudek - w 2009 roku udało mi się z Berlina na Warhead 2009 ściągnąć do Ustki dwa wzmacniacze gitarowe Blackstar wraz z głośnikami. Wie Pan, że większość muzyków z Polski nigdy nie miała okazji zagrać na tej klasy sprzęcie? Jest to sprzęt produkowany w Anglii o światowej renomie. Firma, która zgodziła mi się go udostępnić obiecała mi sprzedać taki zestaw za połowę ceny w ramach promocji i zapewniam Pana, że tego dokonam. A co Pan może ściągnąć do tego miasta za połowę wartości i aby mieszkańcy mieli z tego pożytek. Jeśli chce pan deprecjonować moje działania (Pan wie o co chodzi), to proszę głębiej poznać temat. Gadanie nic nie kosztuje.

Obrazek
Gus. G - Firewind, Ozzy Osbourne

Obrazek
James Williamson - Iggy and The Stooges

Obrazek
Adam Smethurst - Dear Superstar

Obrazek
Piotr Mazurkiewicz - Parafraza :D

http://www.blackstaramps.co.uk/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ