Wakacje 2011 kiedy FSO ???

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

asieńka

Wakacje 2011 kiedy FSO ???

Post autor: asieńka » wtorek, 30 listopada 2010, 22:29

Czas juz chyba rozpocząc nowy wątek dotyczący festiwalu sztucznych ognii. Niedługo, bo juz w styczniu rezerwuję noclegi na wakacje w Ustce :D i chciałabym wiedziec w jakim terminie odbędzie sie FSO ???

Awatar użytkownika
yacek

Re: Wakacje 2011 kiedy FSO ???

Post autor: yacek » wtorek, 30 listopada 2010, 23:07

w styczniu raczej sie nie dowiesz...
http://www.fanfoto.pl/yacek29.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » wtorek, 30 listopada 2010, 23:48

W związku ze zbyt małym budżetem FSO 2011 odwołane.
" (...) możliwość, by miastem rządzili wybierani szacowni członkowie społeczności, którzy obiecają, że nie będą się wywyższać ani przy każdej okazji zdradzać publicznego zaufania, natychmiast stała się tematem żartów w całym mieście"
T.Pratchett

mpiwowski

Post autor: mpiwowski » środa, 1 grudnia 2010, 03:57

Zbyt małym budżetem, lol. Nawet bez pomocy miasta, znajdując 3 słabszych sponsorów można zorganizować taki festiwal. Chyba, że już ktoś definitywnie zapowiedział, że nie będzie. Nie wiem o czymś??

Awatar użytkownika
skiciu

Post autor: skiciu » niedziela, 12 grudnia 2010, 14:22

Nie róbcie sobie jaj. To jest niemożliwe, żeby nie było festiwalu. Sam słyszałem jak Pan Burmistrz ogłaszał, że 10 festiwal się odbędzie i wszystkich zapraszał na imprezę. W tym mnie, obecnego na 9 festiwalu. Już zarezerwowałem łóżko na dwie osoby. Jeszcze nie wysłałem zaliczki, ale jeżeli ma nie być festiwalu, to odwołam pobyt w Ustce. Będę szukał bardziej ciekawego miejsca na wybrzeżu. :twisted:

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » niedziela, 12 grudnia 2010, 22:02

Zbyt małym budżetem, lol. Nawet bez pomocy miasta, znajdując 3 słabszych sponsorów można zorganizować taki festiwal. Chyba, że już ktoś definitywnie zapowiedział, że nie będzie. Nie wiem o czymś??
"Pozyskiwanie Sponsorów" jest pod "P", a na razie Wydział Promocji Przerabia "B". Są przy haśle "Budżet, mały"i są załamani. Ale spoko, jak dojdą do "O", jak "Ochota do pracy" i "P" jak "Pokonywanie trudności", to gdy dojdą do właściwego hasła, wszystko będzie jak trzeba.
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » niedziela, 12 grudnia 2010, 23:06

Wajper, zapomniałeś o N, jak "Nic mi się nie chce". Poza tym widać zainteresowanie tym tematem odpowiedzialnych za to osób - tekst wisi już prawie dwa tygodnie, a oni nic, żadnej reakcji.
" (...) możliwość, by miastem rządzili wybierani szacowni członkowie społeczności, którzy obiecają, że nie będą się wywyższać ani przy każdej okazji zdradzać publicznego zaufania, natychmiast stała się tematem żartów w całym mieście"
T.Pratchett

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » niedziela, 12 grudnia 2010, 23:46

Nie mają czasu na takie pierdoły, jak czytanie forum, liczne obowiązki służbowe nie zostawiają na to czasu...

... :| ...:) ... :P...:D...:lol:...:mrgreen:...
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » poniedziałek, 13 grudnia 2010, 00:27

Ale na forum udziela się kilku radnych, jest rzecznik. A wygląda na to, że wszyscy mają to w du... A jak widać, ktoś sobie wziął to na serio. To jest tragiczne.
T.Pratchett

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » poniedziałek, 13 grudnia 2010, 12:38

I tu masz rację. Odpisać rzeczowo i kompetentnie na proste zapytanie turystki, to 1 minuta. Wydział Promocji nie jest zainteresowany promocją? Dziwne.

Chyba, że trafiłeś w samo sedno z tym budżetem i rzeczywiście nie wiadomo, jakie są losy pokazu, wówczas to dobrze, że milczą, nie chcąc obiecywać gruszek na wierzbie.

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » poniedziałek, 13 grudnia 2010, 13:10

Moja siostra kiedyś stwierdziła, że wydział promocji pracuje bez zarzutu - idealnie promuje samego siebie.
T.Pratchett

Awatar użytkownika
skiciu

Post autor: skiciu » poniedziałek, 13 grudnia 2010, 19:16

No dam Wam cynka. Festiwal się odbędzie. Ja to Wam mówię skiciu z Konina. Stówa pewności. :mrgreen:

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 13 grudnia 2010, 19:22

Skoro nikt nie zdementowal tzn ze nic takiego sie nie dzieje. Inaczej Gospodarz by trena walnal ;)
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » wtorek, 14 grudnia 2010, 09:01

Nie mam żadnych informacji na temat, że Festiwal miałby się nie odbyć. Napiszę więcej: odbędzie się, najprawdopodobniej w pierwszym tygodniu lipca. O szczegółach będę informował na bieżąco.

Pozdrawiam serdecznie

asieńka

Post autor: asieńka » poniedziałek, 27 grudnia 2010, 21:33

rzecznik pisze:Nie mam żadnych informacji na temat, że Festiwal miałby się nie odbyć. Napiszę więcej: odbędzie się, najprawdopodobniej w pierwszym tygodniu lipca. O szczegółach będę informował na bieżąco.

Pozdrawiam serdecznie
Panie rzeczniku - ale mnie interesuje konkretna data. Pierwszy tydzień lipca zaczyna sie w piątek 1 lipca, czyli jak rozumiem - festiwal odbędzie się właśnie 1,2,3 lipca, czyli piątek sobota i niedziela ???
Prędzej podejrzewałam czwartek, piątek i sobota 7,8,9 lipca.
Proszę jak najszybciej o odpowiedź - gdyż w końcu stycznia rezerwuję noclegi :D
pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku

mpiwowski

Post autor: mpiwowski » wtorek, 28 grudnia 2010, 02:38

zapewne 1-3 lipca. Już tak raz kiedyś było.

Awatar użytkownika
skiciu

Post autor: skiciu » czwartek, 30 grudnia 2010, 19:17

Wszystkim Ustczanom, życzę żeby morze było łaskawe dla plaży, żeby turystów było moc, żeby Ustka rozkwitała, żeby imprezy zawsze się udawały przez calutki rok. skiciu :D

Awatar użytkownika
skiciu

Post autor: skiciu » czwartek, 30 grudnia 2010, 19:20

Niech festiwal będzie w dniach 1-3.07. bo tak zaplanowałem urlop. Inaczej będę się musiał, sam nie wiem co!

mpiwowski

Post autor: mpiwowski » czwartek, 6 stycznia 2011, 01:18

http://www.ustka.pl/new/index.php?fp=artykul&id=1036" onclick="window.open(this.href);return false;

I już wszystko wiadomo. :D

Awatar użytkownika
skiciu

Post autor: skiciu » wtorek, 18 stycznia 2011, 20:28

Kocham Was! Zrobiliście imprezę wtedy, gdy będę miał urlop ja i moja rodzina. Jesteście wielcy. Czy mogę Wam przekazać z tego tytułu, flagę mojego miasta, którą przywiozę do Waszego, sławnego miasta w trakcie festiwalu. Jesteście super. Zapraszam Was na festiwal rockowy w Jarocinie. Pozdrawiam. Hen... Hej

ODPOWIEDZ