sala na wesele - co polecacie

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
v

sala na wesele - co polecacie

Post autor: v » poniedziałek, 6 grudnia 2010, 20:51

Witam,
może forumowicze są w stanie podzielić się ciekawymi doświadczeniami nt. okolicznych lokali, sal, w których można zorganizować przyjęcie weselne.
Dużo dobrego słyszałem o Jantarze w Ustce oraz Słupskim gościńcu w Bydlinie, ale miło by było gdyby o lokalnym rynku wypowiedzieli się sami forumowicze.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
iXik

Re: sala na wesele - co polecacie

Post autor: iXik » wtorek, 7 grudnia 2010, 02:10

tak na marginesie tematu

jakiś czas temu słyszałem że proboszcz z pio chciał wykupić tą działkę między kaplicą a zakładem energetycznym i na niej zbudować salę z zapleczem specjalnie z myślą o weselach... dobrze kombinował, bo byłoby przez drogę, ale coś tam nie grało. ktoś mu jakieś kłody pod nogi rzucał

a wracając...
to jak dużej sali szukasz? na ile osób wesele?
?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 7 grudnia 2010, 07:54

Ksiadz msze powinien prowadzic a nie za budowlanke sie brac. :wink:
Z tego co nawijaja znajomi "U kapitana" lokal na poziomie. Kilka par sie tam bawilo nikt nie narzekal, obsluga 1 klasa.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

pieroog

Post autor: pieroog » wtorek, 7 grudnia 2010, 09:07

Jesli to nie jest wesele na duzo osob to jak najbardziej Kapitańska, super żarcie, fajna obsługa i sala tez niczego sobie. Jak na wiecej osób to Przy Plaży żarcie też nawet nawet i sala duża. W Bydlinie nie bylem nigdy, slyszalem tylko że sala jest tam do 120 osób bodajże. Co do Jantara to nie polecam po za fajną duzą salą nic nie bedzie, nie dobre zarcie, w dodatku malo i kiepska obsługa. Pozdro :)
NoBody is perfect,my name is NoBody...

Awatar użytkownika
v

Post autor: v » wtorek, 7 grudnia 2010, 09:10

Wstępnie na 6o-70 osób,
ale proszę o wrażenia także z większych sal.

kiko

Post autor: kiko » wtorek, 7 grudnia 2010, 10:06

Bydlino - jedzonko dobre (choć nie za dużo), obsługa ok, przygotowanie sali ok. Sala nie za duża, ale można się pobawić, mi się osobiście podobało.
Jantar - nie polecam - mam takie samo zdanie jak Pieroog.
Azoty - jedzonko dobre, duża sala, obsługa super, poleciłabym ten ośrodek.
Przy Plaży - obsługa kiepska, jedzenie średnie, jeśli wesele tam -to tylko w okresie ciepłym, dla mnie trochę za ciemna i za mała sala.
Hmm.. jak mi się jeszcze jakieś wesela przypomną, to również streszczę ;)

Piotr A.

Post autor: Piotr A. » wtorek, 7 grudnia 2010, 10:44

A ja polece Jantara - sam kilka miesiecy temu mialem tam wesele i bylem bardzo zadowolony. Obsluga, jedzenie, wystroj (chociaz to juz zalezy od kwiaciarki) wszystko dalbym 10/10.

kiko

Post autor: kiko » wtorek, 7 grudnia 2010, 11:33

Jak widać co wesele, to inne wrażenia :)

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » wtorek, 7 grudnia 2010, 17:01

pieroog pisze:Jesli to nie jest wesele na duzo osob to jak najbardziej Kapitańska, super żarcie, fajna obsługa i sala tez niczego sobie. Jak na wiecej osób to Przy Plaży żarcie też nawet nawet i sala duża. W Bydlinie nie bylem nigdy, slyszalem tylko że sala jest tam do 120 osób bodajże. Co do Jantara to nie polecam po za fajną duzą salą nic nie bedzie, nie dobre zarcie, w dodatku malo i kiepska obsługa. Pozdro :)
Kapitańska nie za bardzo - obsługa porządna, ale stoły uginają się od dekoracji (nawet jeśli bardzo ładnych) a nie od jedzenia, którego za wiele tam raczej nie ma, a ceny nie należą do najtańszych - wychodzi stosunkowo drogo.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

pieroog

Post autor: pieroog » wtorek, 7 grudnia 2010, 23:30

cen w sumie nei znam, mowie jako gość:) a głodny nie byłem, a przy moim spuście to jednak wyczyn :)
NoBody is perfect,my name is NoBody...

drk
Kontakt:

Post autor: drk » poniedziałek, 10 stycznia 2011, 16:24

Co do sali weselnej, to jeśli planujecie małe wesele mógłbym polecić Lagunę na promenadzie. U mnie na weselu było ok. 80 osób i szczerze przyznam, że dało się odczuć, że sala była trochę za mała, natomiast organizacja pierwsza klasa. W zasadzie niczym nie musiałem się przejmować.

pozdrawiam

Tresc zmoderowana. Naruszenie zasad regulaminu i offtopic (inny dzial na ogloszenie)
mod. elveez

drk
Kontakt:

Post autor: drk » poniedziałek, 10 stycznia 2011, 18:07

elveez, sorry. Masz rację.

Awatar użytkownika
Platichthys_flesus

Post autor: Platichthys_flesus » poniedziałek, 10 stycznia 2011, 18:47

@elveez, coś Ty taki spięty... My tu po dobrą radę i dobra rada kompleksowa jest lepsza niż sama dobra rada ;-)
http://www.pustamiska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nic trudnego zrobić coś dobrego
Konsument głosuje portfelem

Awatar użytkownika
ewa_winiary

Post autor: ewa_winiary » czwartek, 13 stycznia 2011, 22:15

Szczerze mówiąc, to Restauracja Kapitańska ma dobre jedzenie i jeśli chodzi o mnie to wystrój sali przypada mi do gustu. Są w stylu antycznym. Miałam przyjemność być rok temu na weselu ( około 60 osób) i powiem szczerze, że nie było za ciasno, sala spora do tańców. Jedzenie jest świeże i smaczne. Jeśli chodzi o ilość jedzenia to nie zgodzę się z tym, że jest go mało. Z resztą wszystko jest do uzgodnienia z szefową. Obsługa jak byłam rok temu - była profesjonalna. Jak dla mnie to restauracja ta jest godna brania pod uwagę przy wyborze sal na wesele. Życzę trafnego wyboru i pozdrawiam. :wink:

Awatar użytkownika
zfieszak
Kontakt:

Post autor: zfieszak » sobota, 8 lutego 2014, 17:53

Odświeżam wątek :)
Więc tak - poszukuję sali, najchętniej z dużą liczbą pokoi dla gości, lub jakimś hotelem w pobliżu. Problemem (w cudzysłowie oczywiście :)), jak na razie jest liczba gości - około 140 osób. Jestem umówiona wstępnie w Jantarze i Posejdonie. Możecie podzielić się jakimiś wrażeniami na temat wesel/imprez w tych miejscach? Jakieś inne propozycje godne uwagi w okolicach Ustki (i to okolicach szeroko pojętych - pod granice Słupska i po Smołdzino :P).
Będę wdzięczna za uwagi, mieszkam obecnie poza Ustką i będziemy szukali sal "z doskoku".
"You forgot Poland!"

kiko

Post autor: kiko » wtorek, 11 lutego 2014, 12:17

We wrześniu ubiegłego roku moja siostra miała wesele w Posejdonie i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni, jeśli chodzi o salę, obsługę, wynajem pokoi - opuszczaliśmy je późnym wieczorem po poprawinach, a nie jak w niektórych miejscach trzeba się zawinąć o godz. 14:00 kiedy kończy się doba hotelowa..
Ogólnie naprawdę polecam ten ośrodek, ale na max. 100-120 osób, bo inaczej pozabijacie się na sali ;)
140 osób -może być naprawdę ciasno, ale biorąc pod uwagę że z zaproszonych gości nie przyjeżdża ok. 15% , to warto się nad tym ośrodkiem zastanowić :)

Awatar użytkownika
zfieszak
Kontakt:

Post autor: zfieszak » wtorek, 11 lutego 2014, 21:36

kiko pisze: Ogólnie naprawdę polecam ten ośrodek, ale na max. 100-120 osób, bo inaczej pozabijacie się na sali ;)
O! :) I właśnie takie rzeczy mi pomogą bardzo - będziemy w Posejdonie w tym tygodniu, zastanawiałam się ile tam osób w ludzkich warunkach uda się pomieścić, bo salę pamiętam jedynie mgliście z jakiejś studniówki (może i dlatego tak mgliście :lol: ).
"You forgot Poland!"

kiko

Post autor: kiko » środa, 12 lutego 2014, 08:28

Swoje wesele robiłam w "Lagunie" na promenadzie i było rewelacyjnie pod każdym względem. Jedzonko pyszne, przygotowywane dzień przed imprezą przez świetnych kucharzy i naprawdę takie ilości, że najwięksi głodomorzy nie narzekali :) Ale jest to sala do max. 80 osób.
Gdybym jednak robiła wesele powyżej 80 osób to wybrałabym" Posejdon", ewentualnie "Azoty" - ale tylko jeśli jest się osobą, która sama dopilnuje, aby w kuchni wszystko "grało". Byłam tam na trzech weselach i na jednym, które nie było dobrze dopilnowane jedzenie było bardzo kiepskie. Więc trudno mi polecić ten ośrodek z czystym sercem.
Odradzam "Jantar". Słyszałam nie najgorsze opinie o "Lubiczu" - ale nie wiem, ilu gości może pomieścić sala, wydaje mi się, ze może być za mała na Twoją liczbę osób. Nie wypowiadam się o "Royal Baltic", bo nie mam żadnej wiedzy o tym obiekcie, poza tym, że jest bardzo ładny, ale nie wiem jak cenowo itp.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 12 lutego 2014, 08:47

Ja Polecam Perłę duża klimatyzowana sala na ok 150 osob spokojnie wystarczy. Pochwalę też jedzenie bo jest z najwyższej półki.
W jantarze nie było zle, klima, jedzenie ok, ale od basu pospadały nam reflektory z sufitów na stoły z jedzeniem.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

ODPOWIEDZ