LaRwY PoLaRnE

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Re: LaRwY PoLaRnE

Post autor: GRABARZ » poniedziałek, 8 lipca 2013, 13:36

Obrazek
[imghttps://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1013973_10201009009440009_441642279_n.jpg][/img]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » niedziela, 14 lipca 2013, 01:33

Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » środa, 17 lipca 2013, 21:25

Obrazek

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » niedziela, 18 sierpnia 2013, 08:47

Szacun za Twoja robote.

Obrazek

Wk.....m sie na Ustkę-mało sie tu dzieje i sam musiałem wybrać sie na impreze do Łeby.

Szok!

https://plus.google.com/photos/10553413 ... banner=pwa" onclick="window.open(this.href);return false;

Proponuje naszego burmistrza podgrzać troche to moze mu ,, oleum" ....
1150165_596867043698086_2049854885_n.jpg
1150165_596867043698086_2049854885_n.jpg (62.05 KiB) Przejrzano 1640 razy
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » piątek, 23 sierpnia 2013, 11:50

Ciekawy gostek: :)

http://muzyka.onet.pl/rock/siczka-z-ksu ... ebow/78dm3" onclick="window.open(this.href);return false;
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » piątek, 23 sierpnia 2013, 14:43

Mirek pisze:Ciekawy gostek: :)

http://muzyka.onet.pl/rock/siczka-z-ksu ... ebow/78dm3" onclick="window.open(this.href);return false;
Graliśmy z KSU w Ustce chyba w 2007, albo 2008 roku.

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » sobota, 24 sierpnia 2013, 00:31

Mirek - uważam, że Ustka zmarnowała swoją szansę na rasowy festiwal rockowy, który można było połączyć ze zlotem motocyklowym. Obserwuję jak rozwijają się inne młode festiwale w Polsce takie jak "Rock Na Bagnie", czy "Cieszanów Rock Festiwal" i to co się tam dzieje zapiera dech w piersiach. Cóż - kiedy ziarno trafi na podatny grunt wyda owoce. A u nas ziemia jałowa, aż do bólu. Można tylko podziękować radnemu Włodzimierzowi Siudkowi, że z zemsty za to, że oberwał przy sprawie z szwindlem z ustecką syrenką (co oficjalnie przyznał podczas sesji rady miejskiej) zaczął się odgryzać na robionej przeze mnie imprezie. Do tego dodajmy nadgorliwego komendanta policji, który garstce gości wystawił 60 mandatów. Zwracam tu uwagę, że to więcej niż ilość mandatów wystawiona przez policję na Przystanku Woodstock, gdzie bawi się ponad pół miliona osób. Mam nadzieję, że obaj panowie są z siebie zadowoleni. Ustecka policja od czasów istnienia 74 Grupy Biednych kontynuuje tradycję zapoczątkowaną przez ustecką Milicję Obywatelską polegającą na gnębieniu ludzi lubujących się w muzyce rockowej - i tak szczerze mówiąc - to chyba jedyna tradycja w tym mieście, może niechlubna, ale jednak zawsze to tradycja.
...Długie włosy stawały się coraz dłuższe. Wielu naszych fanów było prześladowanych za te włosy. Kostek Kozdroj noszący jedne z najdłuższych włosów w Ustce właśnie za włosy został napadnięty przez usteckich zbirów z MO oślepiony gazem i zepchnięty do kanału portowego gdzie utonął na oczach umundurowanych bandytów Kaszkiewicza i Zbigniewa Gorczyńskiego, którzy nigdy za to stracone młode życie nie zostali osadzeni i ukarani. Widział te zbrodnie jeden z latarników na latarni morskiej ale przez lata milczał obawiając się represji.
Autor - Jerzy Izdebski
http://www.najigoche.kaszuby.pl/artykul ... -biednych/" onclick="window.open(this.href);return false;

Mi chyba przyjdzie odsiedzieć w kryminale kilka dni za niezapłacenie mandatu, który otrzymałem w zeszłym roku i którego postanowiłem nie zapłacić. Jak to jest możliwe, że burmistrz miasta wyraża zgodę na przeprowadzenie imprezy masowej, na którą dostałem wszelkie pozwolenia łącznie z pozwoleniem na przedłużony czas trwania imprezy masowej do godziny 02:30 w nocy, a o godzinie 24:30 dostaję mandat w wysokości 200 złotych za zakłócanie ciszy nocnej. Może mi ktoś to wyjaśnić w logiczny sposób?

Cieszanów Rock Festiwal 2013 (w roku 2012 tę młodą imprezę odwiedziło ponad 20 tyś osób)

Obrazek
Obrazek

23 sierpnia, w piątek zespół Kult zrealizuje zdjęcia do najnowszego teledysku. Wideoklip zostanie nakręcony podczas tegorocznej edycji Cieszanów Rock Festival.

Będzie to trzeci singiel promujący płytę "Prosto", zespołu dowodzonego przez Kazika. Premiera najnowszego klipu Kultu planowana jest na wrzesień 2013 roku. Cieszanów Rock Festival będzie się odbywał w dniach 22-25 sierpnia.

http://muzyka.onet.pl/rock/kult-nakreci ... ival/beh77" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 24 sierpnia 2013, 10:43

Cytat:
.....Jak to jest możliwe, że burmistrz miasta wyraża zgodę na przeprowadzenie imprezy masowej, na którą dostałem wszelkie pozwolenia łącznie z pozwoleniem na przedłużony czas trwania imprezy masowej do godziny 02:30 w nocy, a o godzinie 24:30 dostaję mandat w wysokości 200 złotych za zakłócanie ciszy nocnej. Może mi ktoś to wyjaśnić w logiczny sposób?.....

To jest proste.Co prawda boormiszcz nie jest przełożonym usteckiej policji ale już napewno SM to odpowiada za miejską politykę jako całość.Ma też rożnoraki wpływ na stróżów (stróży) prawa chociażby przez coroczne przyznawanie nagród czy innych apanaży.Wychodzi na to , któryś raz z kolei że jest po prostu faja albo ktoś z niego taką faję robi co na jedno wychodzi. :lol: 8) :roll:
faja = brak cohones
Inna wersja to taka że pryncypał o niczym nie wie , nie wiedział i nie chce wiedzieć ale w tym wypadku patrz jak wyżej ....faja.... :lol: :lol: :lol:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Adam Wroński

Post autor: Adam Wroński » sobota, 24 sierpnia 2013, 11:05

Arturze. W tegorocznym kalendarzu imprez bardzo mi brakowało Waszej imprezy. Dziwne jest to nasze miasto. Nie przejmuj się i rób swoje a "ziarno trafi wreszcie na podatny grunt i wyda owoce". Powodzenia. Jestem z Wami !!! (Mam nadzieję, że mandatu za to nie zapłacę)

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » sobota, 24 sierpnia 2013, 14:36

Adam Wroński pisze:Arturze. W tegorocznym kalendarzu imprez bardzo mi brakowało Waszej imprezy. Dziwne jest to nasze miasto. Nie przejmuj się i rób swoje a "ziarno trafi wreszcie na podatny grunt i wyda owoce". Powodzenia. Jestem z Wami !!! (Mam nadzieję, że mandatu za to nie zapłacę)
Panie Adamie - za tak oficjalne poparcie trzeba codziennie sprawdzać, czy aby w samochodzie za bardzo bieżnik się nie starł, za co można wyłapać nawet pięć stówek.

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » sobota, 24 sierpnia 2013, 14:54

Topilzin pisze:Cytat:
.....Jak to jest możliwe, że burmistrz miasta wyraża zgodę na przeprowadzenie imprezy masowej, na którą dostałem wszelkie pozwolenia łącznie z pozwoleniem na przedłużony czas trwania imprezy masowej do godziny 02:30 w nocy, a o godzinie 24:30 dostaję mandat w wysokości 200 złotych za zakłócanie ciszy nocnej. Może mi ktoś to wyjaśnić w logiczny sposób?.....

To jest proste.Co prawda boormiszcz nie jest przełożonym usteckiej policji ale już napewno SM to odpowiada za miejską politykę jako całość.Ma też rożnoraki wpływ na stróżów (stróży) prawa chociażby przez coroczne przyznawanie nagród czy innych apanaży.Wychodzi na to , któryś raz z kolei że jest po prostu faja albo ktoś z niego taką faję robi co na jedno wychodzi. :lol: 8) :roll:
faja = brak cohones
Inna wersja to taka że pryncypał o niczym nie wie , nie wiedział i nie chce wiedzieć ale w tym wypadku patrz jak wyżej ....faja.... :lol: :lol: :lol:
Komendant Straży Miejskiej wystawił pozytywną opinię imprezie i nie mogę mieć jakichkolwiek zastrzeżeń do działań usteckiej SM. Nie nękali nas bez powodu swoją obecnością.

Ja o tym, że dostanę mandat od policji wiedziałem już kilkanaście minut przed tym jak go otrzymałem. Komendant ustalał z podwładnymi jak to zrobić, aby mi go wlepić. Akurat tak się złożyło, że dysponowaliśmy sprzętem przez który dokładnie mogliśmy się wsłuchiwać w pracę policji. Nic nie było dla nas zaskoczeniem. Przerażające jest to, że w Polsce na widok policjanta, obywateli dopada stres miast uczucia bezpieczeństwa.

Szef usteckiej policji kasę z miejskiego budżetu na dotację swoich działań chce co roku, ale niekoniecznie chce, aby w Ustce coś się działo, a już z pewnością nie imprezy z muzyką, której nie lubi. Zdaje się, że nie rozumie tej zależności, że im więcej gości odwiedzających nasze miasto tym kasa zasobniejsza.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 24 sierpnia 2013, 18:04

Majac takie zezwolenie od Burmistrza (przedluzenie ciszy nocnej) nie przyjal bym mandatu i w Sądzie bym polemizowal.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 24 sierpnia 2013, 18:32

Boormiszcz były wojak , charakterny :lol: , kasy ma mucio to pewnie zapłaci ten mandat i po sprawie.Odbije sobie na Gadosiach przy rutynowych nagrodach. :lol: 8) :wink:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » sobota, 24 sierpnia 2013, 21:38

elveez pisze:Majac takie zezwolenie od Burmistrza (przedluzenie ciszy nocnej) nie przyjal bym mandatu i w Sądzie bym polemizowal.
Z tym bywa różnie - czasem sądy wydają w takich sprawach zaoczny wyrok (znam takie przypadki) i można dostać do zapłacenia znacznie więcej.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 24 sierpnia 2013, 23:24

GRABARZ pisze:
elveez pisze:Majac takie zezwolenie od Burmistrza (przedluzenie ciszy nocnej) nie przyjal bym mandatu i w Sądzie bym polemizowal.
Z tym bywa różnie - czasem sądy wydają w takich sprawach zaoczny wyrok (znam takie przypadki) i można dostać do zapłacenia znacznie więcej.

Ok .Pośmialiśmy się ale co na to boolmiszcz tzn. w sprawie tego mandatu?Może naprawdę nic nie wie a jak nic nie wie to nie może się ustosunkować.
Trzeba mu dać po ludzku szansę bo przecież ktoś podkopał mu autorytet.Tak myślę.

ODPOWIEDZ