X Jubileuszowy Festiwal Sztucznych Ogni

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Re: X Jubileuszowy Festiwal Sztucznych Ogni

Post autor: elveez » środa, 16 maja 2012, 22:17

nazwauzytkownika pisze:Z miłą chęcią :) Jestem pozytywnie nastawiony do każdego, kto jest pozytywnie nastawiony do tej wspaniałej inicjatywy, jaką jest FSO :)
Również życzę miłej nocy!
To jest słabe. Po co tu jedziesz z takiego miasta.... jak tu lipa. Serio postrzelać ? Mam znajomych w mieście tej gazetuni, jak pokazuja foty imprez kopara mi czasem zjedzie....Wasz dyskurs kończy się w zasadzie obstawaniem przy swoim-skrót myslowy. Dla nas 200 tyś to kupa kasy poczytaj nasz budżet. Dobre czasy mineły, trzeba zacisnać pasa.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

nazwauzytkownika

Post autor: nazwauzytkownika » środa, 16 maja 2012, 22:25

"To jest słabe."

Cóż takiego jest słabe?

" Po co tu jedziesz z takiego miasta.... jak tu lipa."

Chodzi o to, że jadę z Lublina do Ustki? Cóż, w Lublinie jest jest wielkie nic jeśli chodzi o imprezy dla normalnych mieszkańców, więc wybieram wakacje nad morzem w miejscu, gdzie mogę podziwiać coś, czym się pasjonuję. Jeżeli dobrze zrozumiałem...

" Mam znajomych w mieście tej gazetuni"

Której gazetuni?

" jak pokazuja foty imprez kopara mi czasem zjedzie...."

Jakich imprez? Kopara zjeżdża pozytywnie, czy negatywnie? Bo nie mogę odczytać wydźwięku tego posta.

"Dla nas 200 tyś to kupa kasy poczytaj nasz budżet. Dobre czasy mineły, trzeba zacisnać pasa."

Tego to już w ogóle nie rozumiem. Dobre czasu browaru Lech minęły jak rozumiem? I on powinien zaciskać pasa?

(Proszę nie odczytywać tego posta ofensywnie, zadaję pytania bo nie do końca potrafię pojąć o co chodzi we wpisie wyżej.)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 17 maja 2012, 07:51

Jestem pozytywnie nastawiony do każdego, kto jest pozytywnie nastawiony do tej wspaniałej inicjatywy, jaką jest FSO

A jeśli ktoś nie jest ? Bo mi impreza poprostu znudziła.

Jaśniej juz się nia da napisać. Kopara opada zawsze ze zdziwienia. Nie jestem specem od fajerwerków, z opinii moich wczasowiczów jak i wielu ustczan wiem że formuła lekko sie przejadła. Zdania są podzielone. Kiedyś pokoje wynajmowałem w dzień ogłoszenia daty. Obecnie prawie nie mam waczasowiczów jadacych specjalnie na festiwal fajerwerków. Polecam poczytać wątki FSO z wcześniejszych lat, bo nie ma sensu przepisywać forum. Imprezy mogło nie być z innych powodów niz gusta ludzi. Burmistrz podjął decyzję na podstawie sali ludzi związanych z imprezą i wyrażajacych swoje zdanie na podstawie wskaźników uznanych za pewne.

LECH podlega tym samym prawom ekonomii co reszta podmiotów. Nie wiem jednak jaką faktycznie ma kondycję finansową.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » sobota, 19 maja 2012, 12:05

Obrazek
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 19 maja 2012, 12:31

Myślę że jak FSO tak się przyczyniła do rozwoju i dobrobytu Ustki a nie odwrotnie to należałoby nim uszęśliwiać kolejne zadupione miasteczka w ramach solidarności. :mrgreen:

Dla mnie impreza jest już dawno martwa a że ludziska przyjeżdzają pewnie równierz z Łeby i Darłowa to dlatego że nie ma nic innego.Za tą kasę można pobudzić do życia wiele innych ciekawych imprez.
Nie ma świętych krów i burmistrz Olech powinien się jednak poważnie zastanowić czy to dalej ciągnąć przynajmniej w tej formie.
Chyba że ma jakąś "inną motywację :? w tej sprawie. "

Po FSO promka gwałtownie pustoszeje a pozostaje jedynie chaos kumunikacyjny i smród samochodów.
Wzmocniony brakiem parkingów na obrzeżach miasta i regularną likwidacją tych w mieście.Do tego zaszczane miasto.
Już z tych kilku powodów zrezygnowałbym z kontynuacji.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » sobota, 19 maja 2012, 14:11

również
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
ATA

Post autor: ATA » sobota, 19 maja 2012, 19:14

Po FSO promka gwałtownie pustoszeje a pozostaje jedynie chaos kumunikacyjny i smród samochodów.

dodajmy do tego tony śmieci,które znajdziemy nie tylko na promenadzie, kubki puszki i butelki po różnych cieczach. Szczerze mówiąc, sama idea sztucznych ogni podoba mi się,osobiście lubię popatrzeć jak trochę ognia idzie w niebo, ale najlepiej z samego końca promenady (dostałam kiedyś odłamkiem po twarzy - bolało). Jednak , jako mieszkanka Ustki pytam - ILE MOŻNA?? i popieram wszystkie opinie o tym ze impreza się przejadła.

I piszę to jako jeden z tych
oszołomów na warheadzie.
a nawet, w tym roku, jako jeden ze współorganizatorów.

Awatar użytkownika
Charles Garnier

Post autor: Charles Garnier » sobota, 7 lipca 2012, 11:16

XI Festiwal Sztucznych Ogni Ustka 2012 zagrożony :!: :!: :!: Tym razem nie chodzi o kasę, lecz o pogodę :!: :!: :!: W całej Polsce burze i wichury :!: :!: :!: Czy festiwal zostanie definitywnie odwołany, a może tylko przeniesiony np. na za tydzień :?: :?: :?:

Awatar użytkownika
Platichthys_flesus

Post autor: Platichthys_flesus » sobota, 7 lipca 2012, 12:52

Charles, niech Cię ta mapka uspokoi
Obrazek
prognoza prędkości wiatru na godz 23.

Często z tej prognozy korzystam i rzadko odbiega ona od stanu faktycznego, tak więc bez paniki
http://www.pustamiska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nic trudnego zrobić coś dobrego
Konsument głosuje portfelem

Awatar użytkownika
Charles Garnier

Post autor: Charles Garnier » sobota, 7 lipca 2012, 21:58

Ciekawe, ciekawe 8) http://www.radio.koszalin.pl/wiadomosc.php?id=28228" onclick="window.open(this.href);return false;
Załączniki
oj.jpg
oj.jpg (75.43 KiB) Przejrzano 813 razy

Awatar użytkownika
iXik

Post autor: iXik » niedziela, 5 sierpnia 2012, 16:08

i powiedzcie mi z czym my do ludzi wychodzimy...

https://www.facebook.com/events/253495758101843/

trzeba być bandą kompletnych debili (czytaj: bezmyślnych, nieinteligentnych, nieodpowiednio obsadzonych decydentów) żeby flagową i największą coroczną ustecką imprezę masową zależną w dużym stopniu od warunków pogodowych zawrzeć w ramach jednego dnia... jak w tym roku. rzadko kiedy jest ktoś w stanie mnie tak zdenerwować jak w przypadku tej imprezy. bezlitosną karą za takie myślenie było fiasko widoczności... niestety pogoda nie ukarała żadnej persony w sposób materialny lub przy pomocy dymisji z pełnionych stanowisk. trudno nawet szukać winnego gdy kilka podmiotów zajmuje się organizacją piłeczkę można odbijać bez końca. żeby nie dać się wciągnąć w tę grę w 'głupiego jasia' (!) proponuję w iście amerykańskim podejściu do porażki natychmiast zapomnieć o smaku rozczarowania tysięcy widzów z południa i bardzo stanowczo zebrać najtęższe głowy naszego miasta (broń boże nie chodzi mi o radnych czy bur...a). wypadałoby obmyśleć szczelny plan wymienienia upadającej imprezy na równie lub bardziej masową

i niech mi nikt nie zaczyna szczekać, że się nie da, bo wezwę hycla... zacznijmy od tego że do tej pory nikomu się nie chciało, czas na zmiany...
?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

ODPOWIEDZ