Wycieczki rowerowe po okolicy Ustki

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Mirek

Wycieczki rowerowe po okolicy Ustki

Post autor: Mirek » sobota, 9 lipca 2011, 09:59

Rajd Rowerowy "Zdobywamy Poligon NATO"

2011-07-10
9:30
Trasa turystyczna Ustka- Poligon- Wicko Morskie- Jarosławiec- Poligon- Ustka. Miejsce: zbiórka teren OSiR Ustka, ul.Grunwaldzka 35. Organizatorzy: STS ?Ustka?/KTR ?Bezkres?, OSiR Ustka, LOT ?Ustka?.

Ps.Kto chętny?
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
Platichthys_flesus

Re: Wycieczki rowerowe po okolicy Ustki

Post autor: Platichthys_flesus » sobota, 9 lipca 2011, 10:56

o 9:30 w niedziele?
http://www.pustamiska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nic trudnego zrobić coś dobrego
Konsument głosuje portfelem

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » sobota, 9 lipca 2011, 15:35

2011-07-10
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » sobota, 9 lipca 2011, 16:09

Obrazek

delikatesy

Post autor: delikatesy » środa, 20 lipca 2011, 11:08

nawiązując troszkę do tematu to opowiem wam pewną historię. Jak już się gdzieś tam już przedstawiałam nie jestem y Ustki. Ale emocjonalnie jestem bardyo związana. Jestem tu raz na rok. Na wakacjach. Tak jak moja babcia niegdyś jeździła. Chyba mam to po niej. Otóż moja babcia często jeździła na rowerze brzegiem Ustkowym. I kiedyś zgubiła jej się torba. Poprostu wypadła z bagażnika. Przypadek chciał, że w Ustce byla wtedy jakas jednostka wojskowa. No i pewien żołnierz odnalazł tę torbę ..tylko nie bardzo wiedział gdzie ma oddać tę torbę. Postanowił wysłać list na adres jaki znalazł w notesie babci, że stacjonuje tu i tu i że torba zapewne należy do niej. Babcia musiała potem pędzić do Ustki po odbiór. Bo na poczcie jakoś nie chcieli tej torby przyjąc jako paczki. No i jak babcia jechała z powrotem do ustki z Lublina to zakochała się w owym żołnierzu. Dziś to mój dziadek :DD

Awatar użytkownika
Charles Garnier

Post autor: Charles Garnier » piątek, 29 lipca 2011, 18:09

delikatesy pisze:nawiązując troszkę do tematu to opowiem wam pewną historię. Jak już się gdzieś tam już przedstawiałam nie jestem y Ustki. Ale emocjonalnie jestem bardyo związana. Jestem tu raz na rok. Na wakacjach. Tak jak moja babcia niegdyś jeździła. Chyba mam to po niej. Otóż moja babcia często jeździła na rowerze brzegiem Ustkowym. I kiedyś zgubiła jej się torba. Poprostu wypadła z bagażnika. Przypadek chciał, że w Ustce byla wtedy jakas jednostka wojskowa. No i pewien żołnierz odnalazł tę torbę ..tylko nie bardzo wiedział gdzie ma oddać tę torbę. Postanowił wysłać list na adres jaki znalazł w notesie babci, że stacjonuje tu i tu i że torba zapewne należy do niej. Babcia musiała potem pędzić do Ustki po odbiór. Bo na poczcie jakoś nie chcieli tej torby przyjąc jako paczki. No i jak babcia jechała z powrotem do ustki z Lublina to zakochała się w owym żołnierzu. Dziś to mój dziadek :DD
:D Ale jednak babcia odciągnęła dziadka z Ustki do Lublina.

ODPOWIEDZ