WARHEAD FESTIVAL Vol. IV - 27 i 28 lipca 2012

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Re: WARHEAD FESTIVAL Vol. IV - 27 i 28 lipca 2012

Post autor: GRABARZ » poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 21:16

elveez pisze:A ksiadz chyba z oddzialow pancernych ;) krzyze ma, idac za logika ;D

Faktem stalo sie odwolanie kwater na Warhead, ( u mnie 8 osob ) terminy anulowano, tracac zaliczki. Nie bylo checi przesuneicia pobytu nawet ze znizka. Szkoda bo Ci ludzie goscili juz raz u mnie i bardzo im sie podobalo.
No fakt - szkoda, ale nie przejmuj się - będą inni na ich miejsce.
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » czwartek, 26 kwietnia 2012, 11:54

Ustka ma muzyczne tradycje - polecam treść artykułu.

Obrazek
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
RYMARZ

Re: WARHEAD FESTIVAL Vol. IV - 6 lipca 2012

Post autor: RYMARZ » piątek, 27 kwietnia 2012, 11:32

Włodzimierz Siudek pisze:Zdjęcie Anny Grodzkiej wklejone przez Grabarza jest przykładem miłości i tolerancji do innych, rozumianej inaczej. Miasto wesprze festiwal Warhead kwotą 20.000zł. Czy tam też będa promowane przykłady homofobii i ksenofobii?
Miłość i tolerancja mają tylko jedno znaczenie. Nie da się ich interpretować, czy rozumieć inaczej.
Wyrazy miłości i tolerancji mogą przyjmować różne formy, tak jak woda, która będąc cieczą, parą, czy lodem, nie zmienia wzoru chemicznego.

A co do promocji homofobii i ksenofobii - walnął Pan babola "z głupia franc" czy po prostu nie zna Pan znaczeń wspomnianych słów?
Bardzo proszę o odpowiedź, bo nie wiem, czy kłaść się ze śmiechu, czy śmiać się do łez.

Awatar użytkownika
Qrzayka
Kontakt:

Post autor: Qrzayka » czwartek, 3 maja 2012, 21:15

THE SILVER SHINE (Budapeszt / Węgry)

May 12 Money Honey St. Petersburg, Russian Federation
May 13 Durer Kert Budapest, Hungary
May 18 Art Rock Cafe Siofok, Hungary
May 19 Teddy Bear Papa, Hungary
Jun 02 Moto Sapiens Party Drobeta Turnu Severin, Romania
Jul 27 Warhead Festival Ustka, Poland
Aug 11 Bikers Fest Hunedoara, Romania
Sep 01 Birranthology Festival Sinalunga, Italy
Sep 07 Borgödör Erd, Hungary
WARHEAD FESTIVAL Vol.IV, 27 and 28 JULY 2012, USTKA - Western Harbor, Poland

Freak

Post autor: Freak » sobota, 5 maja 2012, 12:32

Hm, jakby tu się zobrazować jako typowy bywalec usteckiego festiwalu... Mam prawie 40 lat, wykształcenie wyższe i byłem na wszystkich edycjach Warheadu. Zawsze przyjeżdżamy sporą ekipą z Wielkopolski, wśród nas są pracujący informatycy, dziennikarze ale również studenci socjologii (a jednocześnie honorowi krwiodawcy). Czy siejemy agresję i nienawiść? Jeśli już, to tylko do porannego słońca, które w wakacje potrafi mocno uprzykrzyć życie. Aha, i na własne oczy widziałem te częste policyjne interwencje - w większości przypadków było to lepienie mandatów za piwo. Faktycznie, zgroza.

Awatar użytkownika
TakajaKasia

Post autor: TakajaKasia » poniedziałek, 7 maja 2012, 22:43

Nie wiem co takiego gorszącego jest w tej imprezie. Przecież na miejskich imprezach gdzie grana jest zupełnie inna muzyka nie brakuje pijanych i agresywnych osób.

Przechadzając się po promenadzie gdzie odbywały się występy jakichś bardziej popularnych muzyków innego gatunku (niż to co prezentuje Warhead) niejednokrotnie byłam w nieprzyjemny sposób zaczepiana bądź też byłam świadkiem tego typu wydarzeń.

Każda impreza gdzie pojawia się 200-400 bądź więcej osób jest narażona na to, że znajdą się tam ,,elementy'', że mogą się zdarzyć jakieś niechciane incydenty.

Czemu ostrzegać akurat przed Warhead?

Abstrahując od tego, że można natrafić na pijane osoby, dostrzeżmy, że jest to na Pomorzu impreza oryginalna, ciekawa, nietypowa, niesztampowa! Coś nieco innego niż mdła muzyka bez wyrazu. Tu jest przekaz, anty-homofobia, tolerancja, braterstwo, wspólna zabawa pod sceną, gdzie wszyscy podnoszą każdego kto upadnie...

Ustka jest cudownym miejscem na tego typu wydarzenia, turystyczna miejscowość, blisko morze, można zatrzymać się na dłużej, niż tylko na czas trwania festiwalu. Jeśli uczestnicy Warhead docenią to miejsce, to na pewno będą je właśnie polecać rodzinie i znajomym jako najlepsze miejsce nad polskim wybrzeżem, gdzie można się udać na krajowy wypoczynek. Reklama jak się patrzy

Awatar użytkownika
RYMARZ

Post autor: RYMARZ » wtorek, 8 maja 2012, 15:57

Jestem typowym miłośnikiem punk rocka. Mam żonę, czterech synów, kibicuję miejscowej drużynie i kocham katolickie święta.
Nudzi mnie przemoc, a ponad telewizyjną papkę przedkładam świeże powietrze. Śpiewam dzieciom "Jagódki" na dobranoc i lubię nosić krawaty. Zwiedzam świat, chodzę do pracy, a w wolnych chwilach (a mam ich wiele, bo kocham wolność) gram na gitarze skoczne piosenki ku uciesze córek moich rówieśników. Niebawem skończę 40 lat. Moi idole są już dziadkami. Punk rock zszedł pod strzechy wieki temu; bardziej niż "Pan Tadeusz".

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » środa, 16 maja 2012, 20:14

Relacja z sesji i spotkania.

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » niedziela, 20 maja 2012, 23:26

http://neteor.blogspot.com/2012/05/fest ... zenia.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ATA

Post autor: ATA » poniedziałek, 21 maja 2012, 00:02

piękny komentarz pod wywiadem:)) się uśmiałam!!

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » piątek, 25 maja 2012, 00:58

http://radiobagdad.art.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://radiobagdad.art.pl/#cat=tour" onclick="window.open(this.href);return false;

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » poniedziałek, 28 maja 2012, 11:50

Może festiwalowy konkurs na interpretacje Koko spoko ?

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

A to Ustka własnie...

Post autor: GRABARZ » czwartek, 31 maja 2012, 23:33

Romek Babach: Debilami się przejmujesz?? Dla nich wszystko, co nie ich jest do dupy. Jak o FSO gadają? Jak grabarz najeżdżał na Rock w Starym kinie?
A wystarczyło, że ktoś powiedział coś negatywnego o ich imprezie, to od razu, kto żyw na bagnety, naszych biju. I nagonka na tych, co skrytykowali. A w tym samym momencie FSO jadą jak szmatę - zarówno organizatorów, jak i fanów.
Pierdoleni skurwysyni, którym zależy na kasie. Grabarz, który chce od razu imprezę na miare heinekena i jego przydupas - wajper. Ilekroć czytam teksty tych hipokrytów, to mi się ciśnienie podnosi.
Pozwoliłem sobie przytoczyć wypowiedź jednego z naszych forumowiczów, który na stronie FB Przemysława Nycza zamieszcza takie oto komentarze pod adresem innych mieszkańców. Nie będę się odnosił do tej wypowiedzi bo jej autor sięgnął rynsztoku.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002272798199" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Topilzin

Re: A to Ustka własnie...

Post autor: Topilzin » czwartek, 31 maja 2012, 23:57

Nic tu nie widzę , normalna wypowiedź.Tylko podniesione ciśnienie mnie martwi. :roll: :wink:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » piątek, 1 czerwca 2012, 12:44

Silver Shine

Obrazek

Awatar użytkownika
Qrzayka
Kontakt:

Post autor: Qrzayka » środa, 13 czerwca 2012, 22:32

28 lipca na scenie Warhead Festival będziemy mieli okazję usłyszeć żywą legendę pierwszej fali brytyjskiego punk rocka - The Vibrators. Zespół powstał w roku 1976. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość koncertów na całym świecie. Pierwszy album zespołu pod tytułem "Pure Mania" ukazał się w roku 1977, a ostatni "Under The Radar" w roku 2009. Od tytułu jednego z utworów The Vibrators zaczerpnął swoją nazwę irlandzki zespół Stiff Little Fingers, który swego czasu był niedoścignionym ideałem dla Bono z U2. Utwór "Troops of Tomorrow" The Vibrators znajduje się w repertuarze wielu zespołów, a najbardziej znaną wersją jest ta wykonywana przez The Exploited. Również "najlepszy towar eksportowy" RP jakim jest zespół Vader pokusił się o sięgnięcie do dorobku "wibratorów" z Londynu!

Awatar użytkownika
Qrzayka
Kontakt:

Post autor: Qrzayka » poniedziałek, 18 czerwca 2012, 23:48

27 lipca na scenie Warhead Festiwal będziemy gościć zespół THE HELLFREAKS z Budapesztu!
http://www.facebook.com/events/399146080118906/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jul 27 Warhead Festival 2012 Ustka, Poland
Jul 28 FORCE ATTACK 2012 Rostock, Germany
Aug 03 Fest Pod Parou 2012 Moravska Trebova, Czech Republic
Feb 16 Glastonberry Pub Moscow, Russian Federation
Mar 23 Der Cult Nuremberg, Germany

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » poniedziałek, 2 lipca 2012, 14:33

Bulbulators 27 lipca!

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 3 lipca 2012, 20:07

Jakies zespoly z polki crossover beda ? Obecnie kilka z zaproszonych ma taki repertuar..ale maja po 4-9 kawalkow na 50. Pytanie z czystej ciekawosci.
Luneta wypucowana ;]
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » wtorek, 3 lipca 2012, 20:11

Bulbulators w akcji! 27 lipca ustecka ziemia zadrży od dźwięków tej niesamowitej grupy!

ODPOWIEDZ