WARHEAD FESTIVAL Vol. IV - 27 i 28 lipca 2012

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
vinylos
Kontakt:

Re: WARHEAD FESTIVAL Vol. IV - 27 i 28 lipca 2012

Post autor: vinylos » poniedziałek, 30 lipca 2012, 11:36

podsumowując, wyszła lipa ?
podobno 100 /3 000 biletów tylko się sprzedało.. ciekawe czemu 8)
btw. elveez, bardzo mi się podobają ujęcia na długich ogniskowych, są bardzo plastyczne :D
dźwięk co prawda ssie ale to zmora lustrzanek, trzeba dokupić zewnętrzny mikrofon żeby było profesjonalnie.
<a href="http://www.w3schools.com">Visit W3Schools</a>

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » poniedziałek, 30 lipca 2012, 13:19

Włodzimierz Siudek pisze:Panu Arturowi i organizatorom chciałbym podziękowac za zaproszenie i pogratulować zorganizowania festiwalu. Pomimo kilku przeciwności udało się przeprowadzic imprezę o unikalnym charakterze, z zespołami z najwyższej półki. Jestem pełen uznania dla organizatorów. Na imprezie czulem sie bezpiecznie, mogłem biesiadować, swobodnie poruszac sie po terenie, nabyć pamiątki zespołów, oraz najważniejsze - posłuchać dobrej muzyki. Szczególnie urzekł mnie Silvershine. Zapoznałem sie z propozycją Larw Polarnych i kilku innych zespołów. Z zaskoczeniem spotkałem wielu znajomych - wcale nieorganizatorów. Na przyszłość życzę, by idea festiwalu i jego zawartości rozwijała się o nowe pomysły, pamiętając o jego szczególnym i unikatowym charakterze.
Dziękuję, nie taki diabeł straszny jak go malują. :wink:
vinylos pisze:podsumowując, wyszła lipa ?
podobno 100 /3 000 biletów tylko się sprzedało...
Ani pierwsza, ani druga z podanych przez Ciebie liczb nie jest prawdziwa. Jak na imprezę, której termin był "wiecznie ruchomy" liczyliśmy się z tym, że... może być jeszcze gorzej. Totalną żenadą jest przeciskanie się miejscowych pod ogrodzeniem (w tym gronie znalazła się również jedna z pań pracujących w urzędzie...). To jest totalny brak poszanowania dla cudzej pracy.
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
RYMARZ

Post autor: RYMARZ » poniedziałek, 30 lipca 2012, 13:32

To w urzędzie takie chude szczapki się uchowały?
:mrgreen:

Awatar użytkownika
vinylos
Kontakt:

Post autor: vinylos » poniedziałek, 30 lipca 2012, 14:35

ale ja podałem tylko jedną liczbę ( sto na trzy tysiące .. ) :lol: znajomy policjant powiedział że tyle tylko poszło, obstawiał tam " plecy " więc chyba wie co nie co, to ile poszło tych bilecików ? 8)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 30 lipca 2012, 14:57

policjant --- uuhhhh cwaniaczki....

Na moje oko bylo ponad 300 osob, tylko ludzie siedzieli przy browarach, bo nie wolno bylo wyjsc z piwem ze strefy browara. Własnie tam byla wiekszosc. Szkoda ale taki urok przepisow. P.s dopiero stamtad mikrofon w lustrzance dawal rade chociaz troszke....

Szacun za tą imprezę, widziałem ile bylo szczypania z wieloma kwestiami, ochrona na medal, czujna a i potrafila zalagodzić sytuację.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
vinylos
Kontakt:

Post autor: vinylos » poniedziałek, 30 lipca 2012, 15:38

elveez pisze:policjant --- uuhhhh cwaniaczki....
nieroby !
dać mi jeden dzień bycia policjantem i miasto chodziłoby jak w zegarku 8)
10.000 zł spokojnie do budżetu Państwa by poszło, głównie za mandaty..
nikt by mnie nie lubił ale robiłbym to co ja lubię, gnoił ludzi :mrgreen:

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » poniedziałek, 30 lipca 2012, 21:49

"Thank you very much for the great Friday night! Good place, great sounding, nice organizers, friendly people, etc. It was a pleasure to play in Ustka at Warhead Festival with The Silver Shine!!!!!!"

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 402&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » środa, 1 sierpnia 2012, 01:46

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/ ... l?cookie=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 1 sierpnia 2012, 08:31

Z gatunku Hardcore: Endless desire

Nasze Larwy Polarne

Lekkie i przyjemne kapelka Pils

Przestań pić (Poznań)

Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Adam Wroński

Post autor: Adam Wroński » środa, 1 sierpnia 2012, 09:10

Po raz kolejny WIELKIE BRAWA !! Przytoczony powyżej artykuł potwierdza, że Qrzayka" nie tylko bardzo wzbogaciła program letnich imprez odbywających się w naszym mieście, ale także w znacznym stopniu przyczynia się do promocji Ustki poza jej granicami. Chyba pora najwyższa, żeby zacząć traktować Grabarza i jego przyjaciół poważnie i na poważnie wesprzeć ich dążenia do uczynienia z Festiwalu "Warhead" jednej z najciekawszych imprez propagujących sztukę alternatywną i niezależną. Myślę też, że nie jest za późno, by zacząć uczyć się od nich organizacji imprez, bo pomimo licznych przeciwności i problemów, ewidentnie pokazali, że wiedzą na czym ta praca polega.

Awatar użytkownika
Core Nishon

Post autor: Core Nishon » środa, 1 sierpnia 2012, 09:27

Adam Wroński pisze:Po raz kolejny WIELKIE BRAWA !! Przytoczony powyżej artykuł potwierdza, że Qrzayka" nie tylko bardzo wzbogaciła program letnich imprez odbywających się w naszym mieście, ale także w znacznym stopniu przyczynia się do promocji Ustki poza jej granicami. Chyba pora najwyższa, żeby zacząć traktować Grabarza i jego przyjaciół poważnie i na poważnie wesprzeć ich dążenia do uczynienia z Festiwalu "Warhead" jednej z najciekawszych imprez propagujących sztukę alternatywną i niezależną. Myślę też, że nie jest za późno, by zacząć uczyć się od nich organizacji imprez, bo pomimo licznych przeciwności i problemów, ewidentnie pokazali, że wiedzą na czym ta praca polega.
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ
"Nie łatwo być świnią" - prosiak Porky

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » czwartek, 2 sierpnia 2012, 10:59

Doszły mnie słuchy, że ktoś podszywający się pod wiceburmistrza Kwiatkowskiego przyjechał rano w niedzielę na teren obiektu i lżył w niewybrednych słowach zaspanych uczestników, obiecując, że "w przyszłym, k[cenzura]a, roku ta impreza się nie odbędzie".

Oczywiście polityk samorządowy kalibru pana Kwiatkowskiego z pewnością nie mógłby się tak zachować, stąd pytanie - co to był za wariat i dlaczego podszywał się pod wiceburmistrza, wie ktoś?
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 2 sierpnia 2012, 11:27

Doszly mnie sluchy ze to byl V-ce, tylko sam wygladal na zmeczonego stad iluzja ze to nie on.. :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » czwartek, 2 sierpnia 2012, 22:57

http://villagepunkcrew.blogspot.com/201 ... ney-y.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Charles Garnier

Post autor: Charles Garnier » czwartek, 2 sierpnia 2012, 23:22

Ma ktoś filmik?

Proszę nie dezinformować, doszły mnie słuchy, że ten pan woli jak na niego się mówi "szanowny panie wiceprezydencie na wygnaniu". :shock: :shock: :shock: Swoją drogą chciałoby się słupszczaninowi przyjedżać w niedzielę do takiej wiochy? No chyba, że akurat nocował w kanciapie na Wyszyńskiego. :lol: :lol: :lol: O nocnych światłach w pewnym budynku też się niekiedy szepcze. 8) 8) 8)

Awatar użytkownika
RYMARZ

Post autor: RYMARZ » piątek, 3 sierpnia 2012, 10:17

Wajper pisze:Doszły mnie słuchy, że ktoś podszywający się pod wiceburmistrza Kwiatkowskiego przyjechał rano w niedzielę na teren obiektu i lżył w niewybrednych słowach zaspanych uczestników, obiecując, że "w przyszłym, k[cenzura]a, roku ta impreza się nie odbędzie".

Oczywiście polityk samorządowy kalibru pana Kwiatkowskiego z pewnością nie mógłby się tak zachować, stąd pytanie - co to był za wariat i dlaczego podszywał się pod wiceburmistrza, wie ktoś?
Ktokolwiek to był, jest zwykłym chamem i nie od niego zależy, czy impreza się odbędzie.
Ja sądzę, że się odbędzie, co nastraja mnie bardzo pozytywnie do życia.
Myślę, że czas już na założenie wątku p.t. WARHEAD 2013.

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » sobota, 4 sierpnia 2012, 22:59

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 10 sierpnia 2012, 19:30

GRABARZ pisze:"Thank you very much for the great Friday night! Good place, great sounding, nice organizers, friendly people, etc. It was a pleasure to play in Ustka at Warhead Festival with The Silver Shine!!!!!!"

Obrazek

I grabarz powiem Ci, nie pomyliles sie ani troszke..... bas hipnotyzuje !!

P.s 1 kapela, Earthfall

Obrazek

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » niedziela, 19 sierpnia 2012, 15:18

vinylos pisze:...btw. elveez, bardzo mi się podobają ujęcia na długich ogniskowych, są bardzo plastyczne :D
dźwięk co prawda ssie ale to zmora lustrzanek, trzeba dokupić zewnętrzny mikrofon żeby było profesjonalnie.
Dźwięk mamy zarejestrowany wielośladowo z miksera (tak jak w studio nagrań, więc nie ma problemu, aby go podłożyć), ale tak naprawdę żeby było profesjonalnie to kamera musi się ruszać i przede wszystkim - musi ich być co najmniej 4 sztuki.

Tu macie przykład jak to się robi na innych małych festach - jesteśmy w ciemnej dupie w tej materii.

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » niedziela, 19 sierpnia 2012, 20:52

W 2009 roku odwiedził Warhead Fest pewien gość, który później wpadł na pomysł, aby podobną imprezę zacząć robić u siebie (w Warszawie) i z tego co widzę idzie mu to bardzo sprawnie. Z pewnością ten człowiek nie ma problemu z datą imprezy i jej przesuwaniem, z "radnymi", czy z nadgorliwością policji. Organizatorowi życzę powodzenia, a nam pozostaje żal do niektórych osób...

http://brutalsound.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ