Piosenka o Usteckiej Syrence: "Spełnione Fale Marzeń".

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Wajper

Piosenka o Usteckiej Syrence: "Spełnione Fale Marzeń".

Post autor: Wajper » środa, 16 maja 2012, 14:08

http://w60.wrzuta.pl/audio/akeJTq0ZcQz/ ... ale_marzen" onclick="window.open(this.href);return false;

Drogi LOTcie i UMie. Wiele było między nami złej wody. Za wiele. Oto pragnę wyciągnąć rękę i podarować Wam i Miastu piosenkę o Usteckiej Syrence. Zrzekam się do niego wszelkich praw autorskich, prosząc wszelako o pozostawienie mi praw wykonawczych, bym mógł na występach w całej Polsce promować Bryzgę i Ustkę.

Gdy zwiedzałem ostatnio nasze wspaniałe miasto, dotarłem do tekstu umieszczonego obok rzeźby. Stałem przez wiele minut, zmiażdżony i porażony. Dawno nie widziałem tak epickiej rzeczy! Nie mogłem tego tak zostawić! Ten tekst wymagał stosownej oprawy. I oto jest. Wysiliłem wszystkie swoje skromne muzyczne uzdolnienia i napisałem, wyprodukowałem oraz zaśpiewałem ten oto utwór, "Spełnione Fale Marzeń". Mam nadzieję, że Wam się spodoba!

Dziękuję anonimowemu autorowi tego tekstu za wspaniałą inspirację. Bardzo proszę o kontakt celem założenia spółki autorskiej! Zgodnie z przepisami ZAiKS, autorowi tekstu należy się 50% zysków, bardzo chętnie udostępnię choćby i 60% w ramach obietnicy współpracy przy planowanym albumie "Usteckie Hity: Falami Bryzgane"; potrzebuję bardzo talentu owego tekściarza do stworzenia dobrych piosenek.

Hej!
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
inkwizytor

Re: Piosenka o Usteckiej Syrence: "Spełnione Fale Marzeń".

Post autor: inkwizytor » sobota, 19 maja 2012, 18:09

Melodia jakaś taka ujowa jak na ustko-polo, :D Dawaj następny numer, tylko prostszy tekst i ładniejszą melodyjkę! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » poniedziałek, 21 maja 2012, 08:32

OK! Wiem, trochę przeintelektualizowałem - aż pięć akordów i za gęsty temat. Uczę się dopiero, przepraszam. :( Następny utwór będzie na góra trzech akordach, obiecuję, a temat będzie miał mniej, niż 8 nut.
Tylko tekstu mi brak, ja nie umiem pisać takich wspaniałych rzeczy, potrzebuję wsparcia. Anonimowy autorze wiersza o Syrence, daj znak! 9 tekstów jeszcze i w góra 36 godzin wyprodukuję cały album, tłocznia bierze 1500 zeta tylko!

A właśnie, szukam mecenasa sztuki, który zasponsorowałby wspomniane tłoczenie. Zwracam 150% nakładu! Chętni?
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » poniedziałek, 28 maja 2012, 18:13

Wajper pisze:http://w60.wrzuta.pl/audio/akeJTq0ZcQz/ ... ale_marzen

Drogi LOTcie i UMie. Wiele było między nami złej wody. Za wiele. Oto pragnę wyciągnąć rękę i podarować Wam i Miastu piosenkę o Usteckiej Syrence. Zrzekam się do niego wszelkich praw autorskich, prosząc wszelako o pozostawienie mi praw wykonawczych, bym mógł na występach w całej Polsce promować Bryzgę i Ustkę.(...)
Zapachniało klimatem zabawy na klepisku w wiejskiej remizie strażackiej. Tak więc muzyka w sam raz dla większości przedstawicieli "elit" z LOT i UM. Poziom artyzmu adekwatny do możliwości percepcyjnych. :mrgreen:
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
yacek

Post autor: yacek » poniedziałek, 28 maja 2012, 20:16

Mi zapachniało dobrym żartem ze strony Wajpera :twisted: :twisted: :twisted:

Cos na styl Kukiza albo
http://www.fanfoto.pl/yacek29.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 28 maja 2012, 21:04

Wajper dzis chyba kolo 20:00 tworzyl, smutkiem wialo ..jaki blues...
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » poniedziałek, 28 maja 2012, 21:16

yacek pisze:Mi zapachniało dobrym żartem ze strony Wajpera :twisted: :twisted: :twisted:
Raczej dość celną ironią :)
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
yacek

Post autor: yacek » poniedziałek, 28 maja 2012, 23:24

No fakt. Lepsze slowo :)
http://www.fanfoto.pl/yacek29.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » poniedziałek, 28 maja 2012, 23:32

Ależ skąd! Tak wyrafinowanych tekstów niewiele dziś jest! Dobra, ujmę to tak: naprawdę niewielu jest ludzi, którzy potrafią tak fantastyczne, zrozumiałe dla każdego i oszałamiające metaforami, rytmem, rymami, doborem hiperboli teksty pisać. Było kiedyś ich więcej, w czasach Disco Relax, ale potem odeszli, zniknęli w przeintelektualizowanej szmirze Cygana, czy Osieckiej. Chylę czoła przed autorem wiersza towarzyszącego Syrence i błagam o ujawnienie tożsamości, abyśmy wiedzieli, kogo wielbić!

Elveez: jeżeli słyszałeś to:

... to muszę jednak zamykać okna w czasie ćwiczeń. Co pomyślą fanki na koncertach disco-polo, że jestem nie auntentyczny, albo co... ;)

Awatar użytkownika
onyx
Kontakt:

Post autor: onyx » poniedziałek, 28 maja 2012, 23:36

A ja się cieszę, że tylko basówkę było słychać :D
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)
http://www.youtube.com/user/OuttaBathroom" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ