Amatorskie warsztaty fotograficzne w Ustce.

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

Edward

Re: Amatorskie warsztaty fotograficzne w Ustce.

Post autor: Edward » niedziela, 6 stycznia 2013, 23:01

Całkiem niepotrzebna złośliwość! Moje główne hobby to żeglarstwo i nie zamierzam z niego rezygnować ani ograniczać się w jego realizacji. Mam w żeglarstwie morskim znaczące sukcesy, więc w naturalny sposób je preferuję.
Jak wspomniałem już, jestem członkiem Stowarzyszenia Marynistów Polskich i to mi wystarcza w dziedzinie fotografii. Należę też do innych stowarzyszeń i dodawanie czegoś nowego nie ma sensu; po prostu nie starczy na wszystko czasu.
W sprawie ew. wykorzystania elewatora spotkałem się z Arturem (Grabarzem), dostał kontakt, obejrzeliśmy obiekt i teraz tylko od niego zależy dalszy los tej inicjatywy. Gdy znowu będę potrzebny, może ponownie się spotkamy - ale nie mam czasu na stałe zajmowanie się tym tematem.
Edward Zając

Awatar użytkownika
zydel

Post autor: zydel » niedziela, 6 stycznia 2013, 23:03

Edward pisze:Całkiem niepotrzebna złośliwość!
to jest 1:1
siema

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » poniedziałek, 7 stycznia 2013, 09:55

Edward pisze:
W sprawie ew. wykorzystania elewatora spotkałem się z Arturem (Grabarzem), dostał kontakt, obejrzeliśmy obiekt i teraz tylko od niego zależy dalszy los tej inicjatywy...
Edward Zając
Będziemy działać.
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
Villa Banita
Kontakt:

Post autor: Villa Banita » poniedziałek, 7 stycznia 2013, 13:19

zydel pisze: to sie nie uda, poniewaz w Ustce nie moga odbywac sie imprezy gdzie glowny establisment nie moze blyszczec.
nie wnikam w powody proby zorganizowania, na pewno w tym jest rowniez wlasny interes, poza fotografowaniem. jednak poniewaz tego typu akcji jest jak na lekarstwo, to jezeli rzeczywiscie uda sie zorganizowac tego typu impreze w Ustce, to ja juz teraz deklaruje partycypowac lub jednoosobowo byc sponsorem konkursu poplenerowego.
deklaruje, bo nie moze sie to udac, ale gdyby, to jakom zydel przesle na podany przez organizatora rachunek kwote 1000 pln. wiem,ze to nic, ale niech sie dzieje cos w tym nudnym miescie jak....., na Ozyrysa!
Być może, że się nie uda. Nie jestem cudotwórcą, aczkolwiek chciałbym aby zamysł został zrealizowany właśnie w Ustce. Z tego co mi wiadomo, to jeszcze są dwa nadmorskie miejsca, gdzie mogą się odbyć warsztaty. Jeżeli jednak o mnie chodzi, to chętnie bym pozbawił właściciela deklarowanej kwoty na poczet nagród, ponieważ to fajna rzecz jest- konkurs po warsztatowy z nagrodami :) Taki konkurs wzbudza nowe emocje a oto tutaj chodzi 8) Do końca stycznia wiele się wyjaśni :)
Pozdrawiam
Zapraszam na blog między innymi o Ustce- http://ustka.jimdo.com/blog" onclick="window.open(this.href);return false;
Społeczność mieszkańców i sympatyków miasta Ustki w Google Plus- https://plus.google.com/u/0/communities ... 6410733843" onclick="window.open(this.href);return false;
Fotograficzne eksploracje amatorów- http://zadymable.frix.pl/tematy/71754/fotografika" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
zydel

Post autor: zydel » wtorek, 8 stycznia 2013, 20:18

ja mam czas
siema

liberator

Post autor: liberator » poniedziałek, 14 stycznia 2013, 21:01

GRABARZ pisze:
Edward pisze:
W sprawie ew. wykorzystania elewatora spotkałem się z Arturem (Grabarzem), dostał kontakt, obejrzeliśmy obiekt i teraz tylko od niego zależy dalszy los tej inicjatywy...
Edward Zając
Będziemy działać.
Działaj,działaj bo inni już działają :wink:
Załączniki
PLAKAT.jpg
PLAKAT.jpg (270.93 KiB) Przejrzano 2005 razy

jakiepiekne
Kontakt:

Post autor: jakiepiekne » poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:35

Czy wiadomo już coś więcej? Jestem chętny do pomocy w realizacji przedsięwzięcia :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » środa, 20 lutego 2013, 20:23

Niestety - obiekt pod nazwą Elewator wyłączony jest z użyteczności. Nie można tam niczego zrobić, co by nie odbiło się na kieszeni właściciela budynku. Mamy chory kraj, chore przepisy. Ręce opadają.

Obrazek
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
Villa Banita
Kontakt:

Post autor: Villa Banita » wtorek, 19 marca 2013, 10:43

jakiepiekne pisze:Czy wiadomo już coś więcej? Jestem chętny do pomocy w realizacji przedsięwzięcia :)
Pozdrawiam
Ogólnie rzecz biorąc, to jeszcze temat ani nie umarł śmiercią naturalną, ani też nie dokonano żadnego liczącego się sabotażu... :wink:
Kilka osób wciąż myśli o lokalizacji usteckiej Amatorskich Warsztatów Fotograficznych a to już jest bardzo dobry znak :roll:
Załączniki
2013_03130040.JPG
Niepowtarzalny urok starych mostów wykonanych z kamienia...

Awatar użytkownika
Villa Banita
Kontakt:

Post autor: Villa Banita » środa, 30 kwietnia 2014, 00:26

Dzień dobry,
przepraszam najmocniej,że tak zamilkłem na tak długo, ale nieprzewidziane wydarzenia w moim życiu zapełniły cały mój wolny czas. Chciałbym jednak poinformować, iż warsztaty odbyły się w ubiegłym roku w dość kameralnym gronie i czynimy przymiarki do tegorocznego spotkania sympatyków amatorskiej fotografii... Nadal mile widziani są entuzjaści tego hobby nie tylko z Ustki i okolic ;) W tym roku chcemy pójść o krok dalej i zorganizować konkurs fotografii amatorskiej z warsztatów w Ustce, tak wiec nie powinno zabraknąć emocji. Pozdrawiam serdecznie.
Poniżej kilka fotografii z ubiegłorocznej imprezy.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ