Zawisza Czarny w Ustce 2 lipca

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
celestyn
Posty: 3227
Rejestracja: piątek, 1 sierpnia 2008, 22:06

Zawisza Czarny w Ustce 2 lipca

Post autor: celestyn » sobota, 28 czerwca 2014, 08:39

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /140629663" onclick="window.open(this.href);return false;
W środę do usteckiego portu zawinie legendarny jacht morski "Zawisza Czarny?. Mieszkańcy i turyści będą mogli pomóc w remoncie jednostki. (...) w śro­dę, 2 lipca, zawiniemy do Ustki, gdzie udostępnimy "Zawiszę? dla zwiedzających, a z pokładu będą rozbrzmiewały pieśni morza ? mówi kapitan jachtu. ? Na pokładzie będzie można kupić pamiątki związane ze statkiem i także wspomóc potrzeby, zasilając datkami pokładową puszkę.
Wieczorem odbędzie się specjalny koncert. W Ustce jego gospodarzem będzie Tawerna Columbus, w której od godz. 20 będą rozbrzmiewały dźwięki żeglarskich melodii z mórz całego świata. Poza zespołem Trzy Majtki zagrają również: Mechanicy Szanty, Z dala od Zgiełku i Pearl Harbor.
Skomentuję to tak. Z całym szacunkiem do imprez i koncertów, które są bardzo potrzebne, jak fajerwerki, koncerty punkrockowe albo jakieś nbary na plaży, to w Ustce najbardziej potrzeba, bo najbardziej brak imprez o charakterze jak w powyższej informacji. Takich które zawierają 100% "morskości" i podkreślałyby morski charakter naszego miasta.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

ODPOWIEDZ