Strona 1 z 1

Festiwal Wiatru 2018

: wtorek, 23 stycznia 2018, 14:33
autor: DKS
Wczoraj Wydział Promocji zapowiedział nową imprezę na otwarcie sezonu letniego. W dniach 28 czerwca- 1 lipca 2018 odbędzie się Festiwal Wiatru.
"W trakcie kilku dni trwania Festiwalu Wiatru, będzie można podziwiać nie tylko pokazy akrobacji motoparalotniowej, ale i przelot armady powietrznej. W trakcie eventu oprócz widowiskowych konkurencji zawodniczych zorganizowane zostaną akrobacyjne pokazy motoparalotniowe, wystawa zdjęć „z lotu ptaka” oraz ekspozycja sprzętu latającego. Dla chętnych dostępne będą stanowiska do nauki „stawiania” skrzydła. To wszystko ma zachęcić do rozpoczęcia przygody z motoparalotniarstwem.
Całość zostanie zwieńczona kulminacyjnym widowiskiem „Narodziny 4 żywiołów” czyli nocnym pokazem żywiołów: ziemi, powietrza, ognia i wody. Wszystko okraszone oczywiście pokazem pirotechnicznym jednej z najlepszych firm w tej branży. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie zespół Bracia."

Re: Festiwal Wiatru 2018

: wtorek, 23 stycznia 2018, 20:31
autor: yani
Zespół Bracia gwiazdą?
Oby to nie był taki festwal, jakie gwiazdy...

Re: Festiwal Wiatru 2018

: środa, 24 stycznia 2018, 17:19
autor: elveez

Re: Festiwal Wiatru 2018

: czwartek, 25 stycznia 2018, 12:04
autor: maj
Będzie pogoda - będzie ciekawa impreza.

Re: Festiwal Wiatru 2018

: środa, 20 czerwca 2018, 14:53
autor: maj
Festiwal Wiatru za nieco ponad tydzień, ale medialnie jakby nie istniał. Sztandarowa i świeża impreza tego lata, a ludzie ze Słupska co chwila pytają się kiedy w tym roku "będą fajerwerki" bo cicho coś w temacie.
Czy Miasto uważa, że kilka plakatów na mieście załatwi całą promocję? Chcecie mieć zachwycone tłumy, czy przypadkowych widzów?

Brak banerów na FB, czy stronie Ustka.pl; ani reklamy w mediach, ani dużych banerów na mieście... Powinniście promocji uczyć się od Doliny Charlotty. U nich choćbyś nie chciał się dowiedzieć co się dzieje to jesteś zasypany informacjami w miejscach najczęstszego występowania ludziów. Robią banalnie prosty PR o bardzo dużej skuteczności... A tymczasem Miasto... kasuje najciekawsze miejsce do reklamy - na skrzyżowaniu Pl. Dąbrowskiego i Grunwaldzkiej.

Re: Festiwal Wiatru 2018

: niedziela, 1 lipca 2018, 20:20
autor: maj
Tak na gorąco
Festiwal kolorów - fajowa zabawa (chociaż dycha za woreczek farby...) Dzieciaki zachwycone.
Środek można powiedzieć w normie.
Finałowy pokaz performance. Zgromadził sporą widownię, jednak nie tak dużą jak wcześniejsze F.S.O.
Idea świetna, występy widowiskowe ...ale... Kto wymyślił TAKĄ NISKĄ SCENĘ dla widowiska, które miało obejrzeć KILKA TYSIĘCY LUDZI?!!!! Mi się udało dopchać w miarę blisko i już miałem kłopoty z ogarnięciem części pokazu, która rozgrywała się na scenie i przed nią, a ludzie dalej...? Zostało im chyba tylko podziwianie przelotu paralotniarzy i fajerwerki oraz jakieś rozbłyski światła + muzyka. Jak nie wyższa scena to chociaż telebimy?!

OK. Pierwsze koty za płoty. Za rok NA PEWNO znajdzie się wyższa scena... i [b]liczę też, że w następnych latach znajdzie się miejsce dla większej ilości teatrów światła.[/b] Miejsce - plaża - jest o niebo lepsze niż port i daje performerom większe pole do kreacji... (oczywiście na wyższej scenie 8) )

Kierunek jest dobry... bardziej niezależny od pogody, która wcześniej krzyżowała plany niejednego pokazu sztucznych ogni. Chociaż obawiałem się, że ten dosyć silny wiatr wykasuje kilka pozycji programowych (o ironio) Festiwal Wiatru.

No i chyba daleko było do „prawie setki” paralotniarzy...? W sumie beneficjenci imprezy byli jakoś mało dostrzegalni na usteckim niebie... nawet w trakcie porannych zawodów.

Re: Festiwal Wiatru 2018

: piątek, 6 lipca 2018, 22:16
autor: elveez
Akurat facebook dudnil nonstop od daty ogloszenia imprezy.

Re: Festiwal Wiatru 2018

: czwartek, 12 lipca 2018, 13:20
autor: maj
Wiesz. Jestem raczej nastawiony "antyfacebookowo" i zauważ, że gros ludzi niekoniecznie ma chęć czy umiejętności korzystania z tej platformy. Próbuję od kilku lat coniektórym wytłumaczyć, że "twarzoksiąg" i inne portale to nie cały świat. Są rzesze ludzi poza FB czy internetem jako takim, do których też należy dotrzeć z informacją. Dlatego przywołałem Dolinę Charlotty, która chce i potrafi dotrzeć do takich "konserwatystów".

Re: Festiwal Wiatru 2018

: wtorek, 18 września 2018, 22:28
autor: elveez
No wiesz To Twój wybor gdzie szukasz informacji, ja np nie przepadam za Gp24 ale czasem zerkne by poczytac pierwsze wersy o roznych wydarzeniach. Charlotta dysponuje wrecz milionowym budzetem, troszke wyzsze progi