Rozbestwionym uczniom stop...

Dla wszystkich uczniów i studentów z naszego usteckiego regionu. Można tutaj dyskutować o miejscu w którym się uczycie bądź uczyliście. O szkołach, nauczycielach, przedmiotach, itp.

Moderator: DKS

jaskuł

Post autor: jaskuł » sobota, 24 marca 2007, 23:50

no i znów nasuwa się pytanie, gdzie jest administrator tego forum. Za te sformułowania, które używają te dzieciaki, już dawno powinni zostać zbanowani, a posty usunięte. Te forum na prawdę , jeśli chodzi o legalność i kontrolę wypowiedzi, pozostawia wiele do życzenia. Dyskutować można zawsze ale obrażać się nawzajem nigdy! Nawet wolność słowa ma swoje granice.

mass98

Post autor: mass98 » sobota, 24 marca 2007, 23:58

chwilunia ja nie bluzgam to raz a dwa nie jestem dzieckiem dla Ciebie. i nawet nie twoim. więc wycofaj te śmieszne słowo albo użyj je w odpowiednim stylu.

jaskuł

Post autor: jaskuł » niedziela, 25 marca 2007, 00:09

nie mam zamiaru z czegokolwiek się wycofywać, jesteście bandą dzieciaków, która na usteckim forum chce pokazać jak to jest "ważna i odważna". Tyle, że forum nie do tego służy! Nie bądźcie śmieszni :lol:

mass98

Post autor: mass98 » niedziela, 25 marca 2007, 00:13

dzieciak to sorry wiesz mow sobie do swoich, pamietaj ja nie jestem twoj, i nie zamierzam.
smieszny to jestes Ty. po prostu mowie jak jest.
to jest protest moj protest nasz protest.

Co Ty wogole o nas wiesz? nic o nas nie wiesz. a myślisz że się znasz?
nie. :x :x :x :x

jaskuł

Post autor: jaskuł » niedziela, 25 marca 2007, 00:32

no i masz... znowu śmieszny tekst :lol: :lol: oj dzieci, dzieci...

mass98

Post autor: mass98 » niedziela, 25 marca 2007, 00:35

jaskuł pisze:no i masz... znowu śmieszny tekst :lol: :lol: oj dzieci, dzieci...

Ty chyba nie wiesz co się mówi do Ciebie nie?
jak mówię że tego sobie nie życzę to nie życzę,
rozumiesz!
ja nie jestem już dzieckiem.
Powiedz Wszystkim Że Tu Byłem.

WH 4ever!
MgWo 4Ever!

jaskuł

Post autor: jaskuł » niedziela, 25 marca 2007, 00:45

:lol: :lol:, może tupnij nóżką to się ktoś przestraszy :lol:

mass98

Post autor: mass98 » niedziela, 25 marca 2007, 00:50

wiesz ja nie musze, naśladować Ciebie.
może jak byłeś mały to kumple do Ciebie tupali i wiesz masz jakis uraz do tego słowa, budzisz sie w nocy z krzykiem z plamą na łozku, wstydz sie przyznać, ale powiedz nam swoja historię.
Powiedz Wszystkim Że Tu Byłem.

WH 4ever!
MgWo 4Ever!

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » niedziela, 25 marca 2007, 01:14

parodia

Anonim

Post autor: Anonim » niedziela, 25 marca 2007, 08:58

mass98 nie widzisz ze to dziecko?!Ty gosciu jak chcesz to przyjdz i wtedy powiedz ze jestesmy dziecmi...zobaczymy jak szybko biegasz...

Anonim

Post autor: Anonim » niedziela, 25 marca 2007, 09:52

mass98 bedziesz sie przejmowac?...W*yjebane...

Awatar użytkownika
Qazar

Post autor: Qazar » niedziela, 25 marca 2007, 10:02

no proszę człowiek próbuje ich zmotywować do czegoś to się obrażają, a swoją dorosłość wyrażają wulgaryzmami, szczytem szczęścia jest dla nich ławka bo nic innego nie potrafią wymyślić :oops: jednym słowem żenada :oops:
spróbowalibyście coś sami zrobić, odrobina inwencji i może coś z tego będzie, a może nawet zostaniecie swoistymi bohaterami i napiszą o was w gazetach, że próbujecie coś zrobić w kierunku poprawy istniejącego stanu rzeczy, ale nie wy tylko umiecie się obrażać oraz obrażać innych, niestety na poziomie godnym pożałowania :? to do niczego nie prowadzi i utwierdza nas tylko w przekonaniu, że niestety dla was jesteście tylko bandą rozwydrzonych bachorów którzy tylko potrafią narzekać, a nie umieją nawet w cywilizowany sposób prowadzić dyskusji nie mówiąc już o tym o czym już wcześniej wspominałem nie potraficie nic sobie zorganizować w normalny sposób.
Dlatego też sami jesteście sobie winni, sami stworzyliście sobie taki wizerunek i tak was postrzegają inni jako bandę rozwydrzonych bachorów...

Anonim

Post autor: Anonim » niedziela, 25 marca 2007, 10:11

Qazar a z kad niby wiesz ze nigdy nie probowalismy czegos zrobic tylko ze cokolwiek robimy to zle...Tutaj juz sie nie da uzywac wulgaryzmow bo wy nie wiecie jak jest a udajecie wszechwiedzacych i mowicie nam co mamy robic...to jest zalosne...

Anonim

Post autor: Anonim » niedziela, 25 marca 2007, 10:12

jak bysmy mieli jakies zajecie to bysmy tam nie stali to chyba oczywiste zastanowcie sie czasami co piszecie...

Kulka

Post autor: Kulka » niedziela, 25 marca 2007, 11:49

Aj Wy młodzi pierdoły opowiadacie. I nie piszcie, że się nie znam nikogo i oceniam bo to nie prawda znam kilku z Was i współczuję im, że maja takich "kolegów", którzy rozmawiać chcą pięścią i siłą albo kogoś goniąc. Litości! O zgrozo... Weźcie się do roboty Święta idą: dywany trzepać i okna myć!!!

Awatar użytkownika
Qazar

Post autor: Qazar » niedziela, 25 marca 2007, 12:35

taki pie******ie głupot pisząc ze to są bandziory czy cos w ten styl ;/ i głupie jest to poniżnie przez kompa.... powiedzcie im to prosto w oczy.... internetowo to każdy kozak ;/nawet jaby sie zgłosili do burmistrza o boisko... zrobił by coś ? watpie... burmistrz zawsze najlepszy jest podczas wyborów ...później nawet niesłychać co robi i gdzie;/;/;/ takie jeste moje zdanie.......................pzdro mgwo Very Happy
po pierwsze najpierw trzeba wyjść z jakąś inicjatywą, a nie użalać się nad sobą jakim to sie jest nieszczęśliwym z powodu braku "ławki" - pytanie próbowaliście coś zrobić w tym kierunku??? nie!!!!!!!!!!! więc nie gadajcie że nikt was nie chce wysłuchać najpierw spróbujcie, a dopiero później oceniajcie innych
po drugie jeśli chodzi o inwektywy to niestety sami zaczęliście więc nie rozumiem twojej wypowiedzi

...::Kwadrat-rulez::....

Rozbestwionym uczniom stop...

Post autor: ...::Kwadrat-rulez::.... » niedziela, 25 marca 2007, 12:42

jeżeli komus co nie pasuje to niech przyjdzie i powie to nam!!
nie wszyscy sie ubieraja tak samo a co do pieska to jest :lol: i bedzie a jeżeli jest na smyczy to nie powieniem miec kaganca jak ktos tu sadzil!!
Ludzie ktorzy sa przeciwko "nam" przyjdzcie zobaczcie jak tu jest i wtedy opisujcie a nie gadacie głupoty to po pierwsze a po drugie to co wy robiliscie jak byliscie w wieku tych "gangsterów" 8)
bez przesady takie rzeczy pisac !!
a tak własciwie chyba ten niejaki elvez czy jakos tak sam pił tam te nalewki skoro je tam widzial
a jezeli ludzie sie boja przechodzic tamtedy to trudno nie nasza wina :P
a w sprawie interwencji o utworzenie boiska to ja sam zbieralem podpisy i bylem z prśba o jego utworzenie wiec mi tutaj nie pisac takich glupot skoro nic nie wiecie!!!!!!!!
Banda dzieciaków to jest w przedszkolu ulice dalej wiec chyba sie komus adresy pomylily!!
PZDR MGWO!!!!
kwadrat byl miiejscowka, jest i bedzie!!

Awatar użytkownika
HAP

Post autor: HAP » niedziela, 25 marca 2007, 12:42

Anonim pisze:jak bysmy mieli jakies zajecie to bysmy tam nie stali to chyba oczywiste zastanowcie sie czasami co piszecie...
Rozbawiłeś mnie...
Choć w sumie to żałosne.
Oczekujesz, że ktoś ci powie, co masz robić? Sam decydujesz. Chcesz stać przy ławce - stój całe życie. Inni uczą się, podróżują, poznają nowe miejsca, tworzą coś, pracują, mają hobby, uprawiają sport, zmieniają siebie i świat wokół siebie. Uwierz mi - oni wyjdą na tym lepiej niż ty.
No chyba że bull zastrzeli ich z broni, którą - jak pisze - posiada.

NNWNW

Post autor: NNWNW » niedziela, 25 marca 2007, 13:34

a co za roznica czy pisze bulletproof czy bulletprof, co mówią na dworzu tak na Ciebie? A bulletproof spróbuj tak mnie nazwać.....to nie wiem czy dalej sobie postoisz w tym miejscu...licz sie dziecko ze słowami. Dałem wam rade, a wy jedziecie po mnie, musicie jeszcze kilka lat postać, żeby się nauczyć czegoś od życia. Pozdro

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » niedziela, 25 marca 2007, 13:40

Szanowni forumowicze, przepraszam, że tak późno interweniuję, ale przez kilka dni nie miałem dostępu do internetu. O tym, co dzieje się na forum, poinformował mnie masasza.

Ale do rzeczy:
po pierwsze - posty zawierające treści wulgarne i obraźliwe zgodnie z regulaminem forum zostały usunięte

po drugie - użytkownicy, który nie podporządkują się obowiązującym na forum zasadom będą automatycznie banowani.

po trzecie - celowo pozostawiłem posty użytkownika o nicku bull. Z uwagi na to, że zawierają one treści zachęcające do popełnienia przestępstwa, o sprawie poinformowałem już komendanta policji i straży miejskiej. Obecnie rozważamy możliwość zawiadomienia prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Nie muszę chyba tłumaczyć, że dysponuje już numerami IP wszystkich użytkowników, którzy sprowadzili poziom dyskusji na forum do poziomu rynsztoku.

Zablokowany