Rozbestwionym uczniom stop...

Dla wszystkich uczniów i studentów z naszego usteckiego regionu. Można tutaj dyskutować o miejscu w którym się uczycie bądź uczyliście. O szkołach, nauczycielach, przedmiotach, itp.

Moderator: DKS

kolezanka

Post autor: kolezanka » piątek, 23 marca 2007, 22:19

Wiecie co ?? lepiej zeby sobie stali tam na tym swiesnym rogu niz chodzili po lasach i chlali :| ludzie są nienormalni :| czego tu się abc ?? paru nastolatków którzy nie mają co robic w czasie wolnym ??
pewnie, mlodziez w wieku od 11 do 20 lat najlepiej zamknac za kratami zeby nikomu nie przeszkadzala!! pomyślcie o czym wy tu wypisujecie !!
a jesli chodzi o alkohol i papierosy... byly są i będą zawsze !! niewazne czy rodzice będą stali za ladą, pod sklepem, czy będą spokojnie w domu...
niestety, Polskie realia... przyczyny szukajcie w sobie. elo

mass98

Post autor: mass98 » piątek, 23 marca 2007, 22:19

no dokaudnie.
my się tupania nie boimy; ))
:P

nie no loos spoko;
masz prawo do wypowiedzenia.
a ja mowie Ci ze my tam nikogo nie bijemy, nawet sami ludzie czasem idąc pogadają z nami.
tylko ze tego nie widzicie.

sQuN

Post autor: sQuN » piątek, 23 marca 2007, 22:20

Hah... pozdrawiamy kochaną Panią ******* ;* ;D która zawsze ma coś do powiedzenia heh :D

kolezanka

Post autor: kolezanka » piątek, 23 marca 2007, 22:22

proste :D Pani zawsze jest najlepsza :D Nie da sobie glupot opowiadac o kochanym rejonie :D

hehekasiuniaa

Post autor: hehekasiuniaa » piątek, 23 marca 2007, 22:32

przechodze tamtedy dosc czesto i chyba naprawde nie ma sie czego bac.to nie sa ludzie wyrwani z kryminaly.czas zaprzestac polskiemu stereotypowi,ze kazdy chlopak z kapturem na glowie jest prawie,ze mordercom.Ustka rzeczywiscie nic nie oferuje mlodym ludziom,to sobie chlopaki stoja i gadaja.a co do tego psa,ktory budzi kontrowersje to ja tu czegos nie rozumiem.pies ja pies.kolezanka ma pudla,tez mam sie bac?

sQuN

Post autor: sQuN » piątek, 23 marca 2007, 22:32

tak jest na kazdym rejonie....ludzi sie czepiaja i beda sie czepiac tak samo ja policja...bo dla nich człwiek powinnien siedziec w domu i nieiwem wkuwac albo wogule niewychodzic...to jest swmieszne a co do huliganstwa z tego sie wyrasta ......i nigdy niema ze cos za nic....ludzie sie boja nie to jest wymówka zeby was z tamtad wykurzyc i pozamykac w domach

Hokus ` UMS

nie tylko forum trzęsiemy xD w końcu jeesteśmy gangsterami xD i mamy psa ludożercę :D ZAŁOSNE!

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 23 marca 2007, 22:36

hehehe was nie boja sie rowiesnicy (bo czego tu sie bac?) odpyskuj do kogos w wieku 27 i wyzej - wiesz ze dostaniesz w pysk i kucniesz - tylko starsi ludzie sie was boja i tak raczej zostanie. Chyba ze dostaniecie pewnego razu nauczke (nieokreslonej postaci)

stac mozecie wszedzie z "psem" w kagancu - chodzi bardziej o wasze pyszczenie, ktorego tam trzeba codziennie sluchac. Macie domy ale tam nie mozecie robic tego co robicie pod blokiem i w lasku..cale sedno. Rodzice nie maja pojecia co z Was rosnie. Wybudowac wam ławke to sie tam przeniesiecie i tam chlew zrobicie - hehehe akurat tak sie sklada ze pieniazki wam szkoly nie zalatwia a rodzice nie sa wieczni Piotrus juz sie o tym przekonal - murowany kandydat do łopaty. 90% tych przelenstw ktorych uzywacie nie potraficie napisac.Nie wspomne o tym co tu przeczytalem, a stojac pod blokiem na pewno poznacie swiat.

Chyba sobie pogadamy na zywo :))
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

mass98

Post autor: mass98 » piątek, 23 marca 2007, 22:40

<5> Hokus

dobrze mowisz. przeciez my jestesmy mlodzi a nie recydywa jakas. ; ||
zyjemy w zgodzie, spokojnie. nie ubliżamy przechodzącym ludziom.
trzeba być z nami, stać tam żeby to widzieć, a nie tylko gumowe ucho.
na forum napisać, po organy ściagania zadzwonić, już nas przeszukiwali i co> ulżyło komuś?

kolezanka

Post autor: kolezanka » piątek, 23 marca 2007, 22:44

Czy uwazasz czlowi8eku ze pisanie o jego rodziach jest wskazane ?? chlopak przezyl powazna strate w swoim zyciu!!! zachowales sie jak ostatni frajer, wykorzystujesz ludzką tragedie do potwierdzenia jekiejs beznadziejnej tezy !!
do czego ludzie potrafią się posunąc zeby poniżyc innego człowieka !! żAL CHłOPIE żAL!!

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 23 marca 2007, 22:47

stojcie sobie nawet w nocy.... rob co chcesz...tylko pamietaj ze tez podlegasz prawu - i zdaj sobei sprawe ze wasze zachowanie pozostawia wiele do zyczenia czego w domu moze Ci nie mowili - a moze chcesz na siebei tylko uwage zwrocic i mozesz to zrobic tylko w ten sposob. Pomyslales kiedys ile krzywdy moze zrobic pies (psy) ktory wam towarzyszy? Sprawa jest prosta - nikt Was nie przegania - ale swieci nie jestescie - a takich z siebie robicie.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

UstkaMen

Post autor: UstkaMen » piątek, 23 marca 2007, 22:49

Co Ty sie tego psa tak przyczepiles ?! zeofil jestes jakis czy co?! przeciez on czlowieka nawet nie ugryzl nigdy :? lepiej wyjdz z tego forum lepiej bo tylko rozmieszasz ludzi, a poczesci tez wkurzasz swoim bezsensowny gadaniem! :?

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 23 marca 2007, 22:50

Weeez idz stad czlowieku! wykozystuje tragedie biednego chlopca ...

biedny to on jest ale w rozum ! Dziwie sie jak jego dziadek rade znim daje
Obrazek

Anonim

Post autor: Anonim » piątek, 23 marca 2007, 22:51

dobra elveez uczepiles sie jak nie wiem co...to jest kolegi pies i biorac go wzial na siebie odpowiedzialnosc za tego psa...i on o tym wie...

mass98

Post autor: mass98 » piątek, 23 marca 2007, 22:53

no co stoimy palimy i co?
nikt nie jest swiety to waiadome. a
to jak sie zachowales wyjasnily Ci wyzej osoby.
upadles tymi slowami. a tobie mowili wlasnie widac, co Ci mowili zero szacunku w sobie masz czlowieku. i smiejesz sie z ludzieki tragedii.
pomysl sobie jak ty bys sie czul jakbys w tym wieku co ona stracil rodzicow.
i ktos by Ci tak powiedzial.

dla mnie jestes nikim teraz.

Anonim

Post autor: Anonim » piątek, 23 marca 2007, 22:55

to nie twoja sprawa elveez!!

OnaOna

Post autor: OnaOna » piątek, 23 marca 2007, 22:58

heh smieszne wiecie co nie rozumiem o co sie rozchodzi o to ze ktos chce sobie postac i pogadac? zapalic? to jest cos strasznego? i czego ty sie bac? psa <buahaha> ze co ze stoi na smyczy z panem swoim! dajcie spokoj mieszkam tu i naprawde nic a nic nie przeszkadza mi to ze ktos tu sobie stoi:) pozdro;]

Anonim

Post autor: Anonim » piątek, 23 marca 2007, 22:59

UstkaMen z jakiego rejonu jestes?

Anonim

Post autor: Anonim » piątek, 23 marca 2007, 23:04

zapewniam wszystkich ze pies jest lagodny jak baranek...a to ze starsi ludzie
sie boja no to bardzo nam przykro...my ich oto nie prosilismy...zawsze chetnie z kims porozmawiamy i tyle...zadnych bujek nic kompletnie...a wy robicie niewiadomo co z tego osiedla...?!

Słupszczanin

Post autor: Słupszczanin » piątek, 23 marca 2007, 23:04

Hm., Jako przyjezdny :D Poznałem Ustke (a raczej tamtą dzielnice z dobrej strony;) Kto ma wiedziec ocb ten wie;) Chlopakow tamtejszych poznałem:) i pieknie:) Gangsterzy?:) prosze Cie:) zwyczajne chlopaczyny:) i jeszcze raz chcialem podziekowac za ugoszczenie :D :D :D :wink: :wink: :wink: 5tka

fox;)

hehekasiuniaa

Post autor: hehekasiuniaa » piątek, 23 marca 2007, 23:07

jezu.....ale sie awantura zrobila.moze ustalmy jedno.....chlpaki o korych caly czas mowa to nie sa ludzie z getta,tylko zwykle chlopaki...c do tego psa to chyba sie za duzo telewizji ktos naogladal i nasluchal o groznych rasach psow.chce przypomniec,ze pies jest taki,jakiego naucza byc wlasciciele.taki bulterier potrafi byc slodkim pieskiem,a ze gorznie wyglada to nie jego wina.
zmarlych sie najgorsi nawet nie czepiaja,wiec nie rob z siebie kretyna czlowieku,bo juz teraz jestes na straconej pozycji tutaj;)

Zablokowany