Rozbestwionym uczniom stop...

Dla wszystkich uczniów i studentów z naszego usteckiego regionu. Można tutaj dyskutować o miejscu w którym się uczycie bądź uczyliście. O szkołach, nauczycielach, przedmiotach, itp.

Moderator: DKS

hehekasiuniaa

Post autor: hehekasiuniaa » sobota, 24 marca 2007, 12:35

juz widze jak pan Burmistrz przjmuje u siebie w gabinecie grupe mlodych chlopakow i slucha ich propozycji.juz nie mowiac o realizacji.beheheh....tak jest wszedzie,nie tylko w Ustce;]

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » sobota, 24 marca 2007, 12:44

hehe ludzie sorry za tamtego posta, ja wogole was z kims pomylilem :lol:
jezeli chodzi o te sprawy to taka jest prawda ze w Ustce nie ma co robic, niektorzy (wlasnie tam z Wilczej i okolic) nawet nie maja lawek zeby posiedziec
dlatego ja po skonczeniu szkoly uciekam z tej Ustki i wracac bede moze na wakacje ;)

Awatar użytkownika
Qazar

Post autor: Qazar » sobota, 24 marca 2007, 13:26

ja będąc w ich wieku jakoś potrafiłem znaleźć sobie zajęcie i nie jęczałem, że w Ustce nic nie ma i nie ma co robić, dla chcącego nic trudnego - konkluzja jest taka, że obecna młodzież musi mieć wszystko podane na tacy pod nos i wówczas jest zadowolona a i tak nie zawsze...

Anonim

Post autor: Anonim » sobota, 24 marca 2007, 13:49

prosze bardzo chcecie zobaczyc jak jest naprawde to przyjdzie do nas i postujcie z nami kilka godzin poczym sobie pojdziecie bo bedzie sie wam nudzilo...a dlaczego?! Bo nie ma nic do roboty...!!Zapraszamy

Awatar użytkownika
MYSZ

Post autor: MYSZ » sobota, 24 marca 2007, 14:03

Nie ma nic do roboty?A chce się wam w ogóle coś robić?
Mam wrażenie ze to tylko wymówka dla LENISTWA...

Awatar użytkownika
HAP

Post autor: HAP » sobota, 24 marca 2007, 14:10

Ej, wy od stania...
A co byście chcieli robić, skoro mówicie, że nie ma co robić?
Czekam na konkretną odpowiedź, a nie na bluzgi.
Choć uprzedzam, że bluzgi przyjmę z pogodą ducha :)

mika
Kontakt:

Post autor: mika » sobota, 24 marca 2007, 14:14

Anonim pisze:taaaa buzmistrz...od siedmiu bolesci... tak zrobmy chlopaki maslane oczka i ladnie poprosmy napewno zadziala...

Anonim a byles u burmistrza? a znasz go? jak sie nie probuje tylko czeka az ktos wszystko za nas zrobi to tak jest, fakt ze to radni sie powinni ruszyc (a nie burmistrz) ale coz tak juz bywa ze oni nic nie robia oprocz zbierania sobie glosow przed wyborami, ale u nas na zachodniej stronie nietylko Pan Siudek jest radnym...
Nie gadaj zle na burmistrza bo on z tego co mi sie wydaje poki co chce cos z Ustka dobrego zrobic wiec moze lepiej go wspierac niz nieznac i oczerniac. Zanim o kims cos powiesz to go poznaj.
Ja do was nic nie mam, nie przeskadzacie mi tam ale pod nogi pluc nie musicie chodnik wyglada oblesnie czasami ... :/
Co do psa skoro ta rasa jest tak pojmowana przez ludzi jak jest to sie nie dziwcie ze sie go ludzie boja, wy go znacie i wiecie ze jest lagodnym zwierzakiem ale inni ludzie tego niewiedza bo skad maja wiedziec.
Zgadzam sie z wami ze nie ma tu nigdzie zadnego miejsca, lawek, smietnikow ... strona zachodnia jest popraostu zaniedbana.
Troche kultury w jezyku na forum i zgadzam sie z v. A te grozby w stosunku do eleveeza to poprosty zenada ... dno. [/b]

Awatar użytkownika
MYSZ

Post autor: MYSZ » sobota, 24 marca 2007, 14:29

AKURAT?!Z taką kulturą jaką tu na forum bull reprezentuje,to wystarczy nie tak spojrzeć i już można oberwać...

mika
Kontakt:

Post autor: mika » sobota, 24 marca 2007, 14:31

Brak kutury osobistej, a chcecie szacunku, moderator powienien sie zajac tym postem, klac jak chcecie to sobie klnijcie ale nie na forum tylko w swoim wlasnym towarzystwie, nie wszyscy musza tego sluchac... jezeli macie cos do powiedzenia a wiem ze macie to wyrazajcie sie normalnie moze wtedy ludzie beda was brac bardziej na powaznie a nie jak glupie wulgarne dzieciaki.

Awatar użytkownika
MYSZ

Post autor: MYSZ » sobota, 24 marca 2007, 14:42

Nie sądzę by się ktoś was bał,raczej z takim podejściem -CZUŁ ODRAZĘ.Świat,który sobie stworzyliście nawet wam nie daje poczucia bezpieczeństwa.Pewnie moglibyście być fajnymi ludżmi z inicjatywą,ale zamieniliście to na tandetną postawę, w której jak sobie poprzeklinacie to się dowartościowujecie.Szkoda mi was,bo w ten sposób szybciej dna dosięgniecie,niż coś wartościowego zdziałacie!Ale nie jest za póżno,więc może czas na pozytywne zmiany?

bull

Post autor: bull » sobota, 24 marca 2007, 14:43

jak tu nie bluzgać jak wy piszecie takie głupoty nie przepadamy za policją nie będziecie dzwonić na policje bo mamy siebie nawzajem i se pomagamy a wy na pały dzwonicie i co nic nam nie zrobią policja g*wno wam pomorze

bull

Post autor: bull » sobota, 24 marca 2007, 14:48

ja nie chcem zeby ktoś sie nas bał ale jak muwisz ze jesteśmy załośni to podbij na kwadrat jak taki kozak jesteś i p[ogadaj a nie ja sie nie boje i moge pogadać morda nie szklanka więc nie zbije sie

Awatar użytkownika
HAP

Post autor: HAP » sobota, 24 marca 2007, 14:51

@ bull

Tak się zastanawiam gdzie cię umieścić...
Epoka kamienia łupanego, czy może już wczesna wspólnota plemienna?

mika
Kontakt:

Post autor: mika » sobota, 24 marca 2007, 14:55

Mysz nikt nie jest przegrany dopoki zyje a ty powinnas to najlepiej wiedziec wkoncu jestes tutaj religijnym guru forum... oni potrzebuja miejsca do spotkan a nie pouczen co i jak maja robic, potrzebuja pomocy i rady a nie nazywania ich zalosnymi, hap wyluzuj ty juz masz te lata za soba jak mniemam wiec wroc do kamienia lpanego ze swoim ludkiem z avataru.

bull

Post autor: bull » sobota, 24 marca 2007, 14:56

a dotkniesz gogoś to na komisariat nie dojdziesz my nie zaczniemy wojny tylko czekamy jak ktoś zacznie tu gdzie siedzimy sobie na tym kwadracie to 1 / 50 siedzi

więc mamy jeszcze sfoich ludzi ale zadym nie szukamy tylko dajcie nam spokuj bo i tak będziemy tam i tak będziemy nawet walczyć jak będzie trzeba wtedy to krew sie nawet poleje i będziemy tam i tak < to nie jest grozba tylko ostrzerzenie >

Awatar użytkownika
HAP

Post autor: HAP » sobota, 24 marca 2007, 14:58

@ mika

Nie widzę powodów, dla których miałabyś mnie pouczać, co i jak mam mówić. Więc uprzejmie proszę, żebyś przestała.

Awatar użytkownika
MYSZ

Post autor: MYSZ » sobota, 24 marca 2007, 14:59

A GDZIE JA NAPISAŁAM,ŻE KTOŚ JEST ŻAŁOSNY?
Mika,poczytaj dokładnie co napisałam,to może zauważysz,ze zachęcałam tych ludzi do pozytywnych zmian???
Krytykuję postawę a nie człowieka,i nigdy dopóki człowiek żyje nie skreślam go!Chyba coś pokręciłaś.....

bulletproof_mgwo

Post autor: bulletproof_mgwo » sobota, 24 marca 2007, 15:19

że co? że niby my musimy mieć wszystko podane na tacy? ehh... jak chodziliśmy na line to było źle,a przecież nic złego tam sie nie działo :/ jak siedzieliśmy w lasq to też źle, siedzimy pod blokiem - źle :/ skoro wszystko jest źle to nie ma różnicy gdzie będziemy ... bo my zawsze jesteśmy ci gorsi, my zawsze broimy ... zawsze nasza wina :/ ciekawi mnie to co ty robiłeś jak byłeś w naszym wieku :/ sory, ale to chyba logiczne że raczej sobie boiska nie wybudujemy ... ?

Anonim

Post autor: Anonim » sobota, 24 marca 2007, 15:54

Bormistrz od tego jest...zeby sie interesowac takimi sprawami...ktos tam powiedzial wlasnie ze cala kase laduja w centrum...i to jest prawda...mi to wisi nie ma co robic...lawek nie ma to stoje...jakby bylo boiska do kosza lub do nogi to oczywiste ze bym gral...bo teraz to sie robi ladna pogoda a na chacie to napewno siedziec nie bede!i sie wszyscy czepiaja ze stoimy..

Anonim

Post autor: Anonim » sobota, 24 marca 2007, 15:55

HAP ... masz jakis problem?

Zablokowany