Rozbestwionym uczniom stop...

Dla wszystkich uczniów i studentów z naszego usteckiego regionu. Można tutaj dyskutować o miejscu w którym się uczycie bądź uczyliście. O szkołach, nauczycielach, przedmiotach, itp.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Tygrysek

Post autor: Tygrysek » sobota, 24 marca 2007, 15:59

A powiedzcie co byście chcieli robić oprócz stania i siedzenia na chodniku czy też w lasku.

Co was interesuje? Modelarstwo, uprawianie jakieś dyscypliny sportowej, klub poezji.

Na razie macie mantre jak lepper z Balcerowiczem: "Miasto nie daje nam zajęcia"

ROZUMIEM ŻE W NOCY TEŻ POLICJA NIE POWINNA SIĘ CZEPIAĆ SZCZEGÓLNIE JAK KTOŚ WYWALA KOSZE ŁAMIE LUSTERKA W SAMOCHODACH.

Czy umiecie napisac cos bez wulgaryzmów?

Awatar użytkownika
HAP

Post autor: HAP » sobota, 24 marca 2007, 16:03

@ Anonim

Mam. Nie lubię chamstwa i agresji.
W tych ramach można rozmawiać.
Nie znam dobrze całej tej sprawy, ale na pewno nie podobają mi się wypowiedzi bulla pełne wulgaryzmów i prostactwa. Więc zareagowałem. To też moje forum i nie chcę, żeby ktoś robił tu rynsztok...

Anonim

Post autor: Anonim » sobota, 24 marca 2007, 16:08

Tygrysek jak bysmy dostali chociaz lawke to bysmy byli bardzo wdzieczni...ale tak jak powiedzialem no jakies boisko do kosza lub pilki noznej...i naprawde bysmy mieli jakies zajecie...bo tak co to jest do roboty?

Anonim

Post autor: Anonim » sobota, 24 marca 2007, 16:09

HAP nie wiem o jaka agresje ci chodzi... :? ale jezeli nie lubisz chamstwa to nie czytaj wypowiedzi kolegi albo poprostu nie odwiedzaj tego forum...i bedzie po sprawie

Anonim

Post autor: Anonim » sobota, 24 marca 2007, 16:10

aha i jeszcze jedno HAP jezeli nie wiesz o co chodzi to sie najlepiej nie wypowiadaj na ten tema

Awatar użytkownika
HAP

Post autor: HAP » sobota, 24 marca 2007, 16:19

Anonim pisze:HAP nie wiem o jaka agresje ci chodzi... :?
tylko dajcie nam spokuj bo i tak będziemy tam i tak będziemy nawet walczyć jak będzie trzeba wtedy to krew sie nawet poleje i będziemy tam i tak
to podbij na kwadrat jak taki kozak jesteś i pogadaj a nie ja sie nie boje i moge pogadać morda nie szklanka więc nie zbije sie
a wy na pały dzwonicie i co nic nam nie zrobią policja g*wno wam pomorze
O taką agresję chodzi. Czytać się naucz. Albo stój sobie całe życie i narzekaj, że burmistrz ci boiska nie zrobił. Daleko zajdziesz...

Anonim

Post autor: Anonim » sobota, 24 marca 2007, 16:21

a to niby ja jestem agresywny?!I wez nie wyskakuj mi z takimi tekstami...to po 1 a po 2 nie mow mi co mam robic

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » sobota, 24 marca 2007, 17:14

ta dyskusja i tak do niczego nie doprowadzi wiec mozna ja skonczyc ;)

NNWNW

Post autor: NNWNW » sobota, 24 marca 2007, 17:31

Wiecie, co ziomki małe.... jesteście przegięci...po 1 na jakim wy świecie żyjecie myśląc, że nikt was się nie będzie czepiał, będą się czepiać zawsze i to musicie sobie uświadomić i jak was ktoś się zacznie przywalać to olać to i pozostawić bez komentarza. Po 2: jak myślicie, że jak będą o was ludzie myśleć skoro 1 człowiek przechodząc obok was kilkakrotnie dziennie słyszy tysiące bluzg, ozygany cały chodnik śliną, słonecznikiem, petami (mi tam to nie przeszkadza bo sam tysiące godzin przestałem na osiedlu) ale musicie się dużo nauczyć, że tych ludzi którym się to nie podoba to się olewa i żyje się dalej. Po 3: takim zachowaniem jak bulletproff czy tam ten bull, dajecie ludziom kolejny powód do tego by o was sądzili takie, a nie inne rzeczy, bo skoro na publicznym forum się nie potraficie zachować tylko bluzgacie, to się innym nie dziwcie, że tak mówią na was. Po 4: jaka tam ekipa rządziła, i powiedzcie mi czym wy chcecie rządzić co? Bo tego nie zrozumiałem chyba:) Więc młodzi dobra rada zajmijcie się sobą i na innych nie zwracajcie uwage, chyba że chcą wam dobrze doradzić:)

p.s. czemu sie wszyscy ubieracie tak samo? Każdy kurtka moro, wszyscy szerokie spodnie? Ja rozumiem, że luźne ciuchy są wygodne, ale żeby mieć takie same? Kreujcie swój własny styl !!!

mika
Kontakt:

Post autor: mika » sobota, 24 marca 2007, 17:57

Anonim pisze:HAP nie wiem o jaka agresje ci chodzi... :? ale jezeli nie lubisz chamstwa to nie czytaj wypowiedzi kolegi albo poprostu nie odwiedzaj tego forum...i bedzie po sprawie
HAP ma racje to jest forum a na forum obowiazuje jakas kultura... zreszta juz o tym pisalam, nikt nie traktuje osob wulgarnych powaznie i na poziomie.

HAP. Ps z avatarem przegielam sorry.

Awatar użytkownika
yacek

Post autor: yacek » sobota, 24 marca 2007, 18:36

ale tak jak powiedzialem no jakies boisko do kosza lub pilki noznej...i naprawde bysmy mieli jakies zajecie...bo tak co to jest do roboty?
Leniwi jestescie chlopaczki, jest niejedno boisko w Ustce, pamietam jak z osiedla kwiatowego chłopaki co dzień chodzili na Osir pograć. Oni nie widzieli problemu. Dla nich nie było za daleko, a co do starej ekipy, stara ekipa chodziła na siłownię na żuławach. Jakoś potrafili sobie zajęcie znaleść. Jestem pełny współczucia dla was jak czytam wasze posty, uważacie sie za twardzieli, kiedyś trenowałem u p.Daszkiewicza i tacy twardziele spod bloków przychodzili z nadzieją że poprawią sobie reputację na mieście mówiąc że trenują kickboxing. Jak przychodzili tak odchodzili. Ze ciężko było. Aż szkoda się was robi. Tak jak jakiś poprzednik napisał że wszystko municie mieć na tacy podane bo inaczej nic z tego. To forum wygląda żałośnie, będziecie dalej postrzegani za margines bo sami na takie postrzeganie pracujecie. A policja będzie złem póki nie będzie naprawde potrzebna, a wtedy będzie płacz.
Pozdro
http://www.fanfoto.pl/yacek29.html" onclick="window.open(this.href);return false;

bodek

Post autor: bodek » sobota, 24 marca 2007, 19:59

ej NNWNW ja sie tak nieubieram a jakoś tam stoje ( bo niema gdzie usiąść ) i co żyje !!!!!!

Kulka

Post autor: Kulka » sobota, 24 marca 2007, 20:00

Tak czytam i czytam aż żal mi Was stojących i chcących się bronić na formu, jakoś Wam nie wyszło. Tylko zostaje Wam spuścić głowę :oops: :oops: :oops:

mass98

Post autor: mass98 » sobota, 24 marca 2007, 22:29

nie wiem o co wam chodzi wlasnie..

bronimy swego i tyle.
nie znacie nas. a oceniacie.

bull

Post autor: bull » sobota, 24 marca 2007, 22:46

na forum tego nie załatwimy i głowy w duł nigdy nie wezmiemy będziemy bronić sfego a forum to jedne wielkie guwno gadamy z frajerami czego zazwyczaj nie robimy tylko załatwia sie takie sprawy inaczej

bull

Post autor: bull » sobota, 24 marca 2007, 22:49

my nie mamy czego bronić ja tam mam wyjeba*ne co np mozecie nam zrobić ? właśnie nic !!! chcecie kamery postawić to ja sam osobiście rozj*eb*ie je wiatrówką a jak sie nie rozjebie wietrówką to wezme gnata i go rozjebie a mam colta 380 mm i 12 naboi :D

bull

Post autor: bull » sobota, 24 marca 2007, 22:56

najlepiej wystarczy ze dacie nam jakąś ławke niedaleko tego kwadratu nawet w lasku zeby nie zadaleko zebyśmy sie zbierali ekipą całą bo musimy sobie ogadać zrubcie nam nowe miejsce zbiurki to tamto opuścimy jak będzie zajebista jakaś ławeczka

bulletproof_mgwo

Post autor: bulletproof_mgwo » sobota, 24 marca 2007, 23:23

wiesz co bull na naszą ekipe trzeba będzie z 10 ławek :D hehe :D

bulletproof_mgwo

Post autor: bulletproof_mgwo » sobota, 24 marca 2007, 23:36

... NNWNW w ogóle skąd ty sie wziołeś :/ z czym ty tu teraz wyjeżdżasz ... po 1. nie masz zielonego pojęcia o mnie więc nie pisz takich rzeczy po 2. pisze sie bulletproof a nie bulletproff :/ po 3. jedna wulgarna wypowiedz nie oznacza że my odrazu niewiadomo jak agresywni jesteśmy :/ nie oceniaj po pozorach bo ja też moge cie ocenic ze skonczony frajer i pedal z ciebie.. a nie znam cie wiec tak nie mowie :/ i tego samego k***a oczekuje od ciebie :/ dajcie nam szacunek, lawke z 3 desek i swiety spokoj .. tak duzo? :/

mass98

Post autor: mass98 » sobota, 24 marca 2007, 23:41

widzisz mam styl luzak.
jaram sie Ty to jest moja zajawka i tyle.
a to że ktoś se też kupił styl moro to co mam mu zabrać ją?

Zablokowany